Упродовж 2012-го року надійшло 2683 звернення. Лише кожне третє з них належало до компетенції органів прокуратури, а решта – до інших відомств, - повідомляє Прокуратура м.Луцька.
Про ефективність роботи прокурорів свідчить той факт, що на 17% ( 1718 ) вдалося більше вирішити звернень від громадян і запитів депутатів, ніж 2011-го. Люди менше тепер пишуть скарг, пов»язаних із наглядом за додержанням і застосуванням законів. Більше прокурорським працівникам вдається вирішувати скарг з питань слідства і дізнання. Побільшало й вирішених звернень з питань законності вироків та інших судових рішень у кримінальних справах, з питань охорони та використання земель.
Принципово реагували на порушення Закону України «Про звернення громадян», "Про доступ до публічної інформації" прокуратури м.Луцька. Вони домоглись не лише реального поновлення прав громадян, а й притягнення порушників до передбаченої законом адміністративної відповідальності. Торік прокуратурою Луцька складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 212-3 КУпАП. Зокрема, перший - відносно т.в.о. керівника Луцького МПД ДП «Укрспирт» Сироти А. за несвоєчасне надання інформації на запит депутата Луцької міської ради Сівака С. Луцький міськрайонний суд постановою визнав керівника підприємства винним у вчиненні згаданого правопорушення. Йому довелося сплатити штраф у розмірі 425 гривень. Теж на цю суму оштрафовані ще два посадовця : голова правління ПрАТ «Волинська обласна друкарня» Аксентюк А. та директор Палацу учнівської молоді Сидорук С. Відносно першого складено протокол за несвоєчасне надання інформації на запит громадянина Борисенка А. У другому випадку - директор ПУМу взагалі не відреагував на звернення голови Комітету правозахисту та боротьби з корупцією Громадської Ради Волині.
Коментарі
коментарів немає