Враховуючи те, що з 1 січня 2013 по 30 листопада 2013 законом встановлена мінімальна зарплата 1147 грн. За даними Jooble.com.ua латка тракториста в Україні коливається від 2500 до 3600 грн в місяць, - пише СтрайкUA.
У цьому світлі, місячний оклад працівника Шацького заповідника в 200-400 грн виглядає більш ніж дивно. Однак саме таку суму озвучив користувач Facebook, задаючи питання Прем'єру: «Не могли б Ви дізнатися, яка зарплата тракториста Шацького лісництва?»
Можливо, Азарову варто звернути увагу на це питання, адже мова йде про використання державних коштів на утримання національного парку. Якщо людям там платять такі зарплати - на що йдуть державні дотації?
Шацький національний природний парк - національний парк в Україні, розташований у Волинській області. Створений 28 грудня 1983 для охорони рідкісних природних комплексів в районі Шацьких озер.
Нагадаємо,, що недавно новий статус отримав Шацький національний природний парк: він увійшов до складу трансграничної заповідника «Західне Полісся», створеного спільно Україною, Польщею та Білоруссю.





Коментарі
Vitaliy
09.04.2013 19:09:46
Доброго дня всім, але автор м`яко кажучи не зовсім компетентний. У підпорядкуванні Шацького НПП знаходяться 3 лісництва: Світязьке, Мельниківське та Пульмівське. І, наскільки мені відомо, не тільки трактористи, а й усі робітники парку отримують зарплатню вище мінімальної. Тому, було б коректно зі сторони автора опублікувати спростування цієї інформації із джерел “Баба Бабі Сказала” (ББС), або принаймі перевіряти її достовірність, а не робити сенсацію на Шацькому парку.
Vitaliy
09.04.2013 19:13:28
Шацьке лісництво до національного парку не відноситься!!!
Анна
11.04.2013 14:27:48
Вiталiй вибачте але можливо ви не компетентнi в цьому питанi. Якщо людина справдi стiльки отримуэ навiщо ïй брехати. Дякую
Анна
11.04.2013 14:57:23
Доброго дня Вiталiй.Вибачте але може ви не компетентнi в цьому питаннi.Якщо людина справдi отримуэ200-400 грн. навiщо ïй брехати. Не в заповiднику а в лiсництвi.
Vitaliy
15.04.2013 10:21:56
Анна, Ви читали те, що я писав вище? "У підпорядкуванні Шацького НПП знаходяться 3 лісництва: Світязьке, Мельниківське та Пульмівське. І, наскільки мені відомо, не тільки трактористи, а й усі робітники парку отримують зарплатню вище мінімальної. " "Шацьке лісництво до національного парку не відноситься!!!" Я не заперечую що людина може десь отримувати 200-400 грн у місяць і вона не обманює. Але це дуже голосний і голослівний заголовок, який кидає тінь на ні вчому не винний Шацький національний природний парк!!! А СПРОСТУВАННЯ ЩЕ Й ДОСІ НЕМАЄ!!!! А щодо чиєїсь компетентності, особливо по Шацькому НПП, можу сперечатись дуже довго. І, повірте мені, я володію достовірною інформацією про Biosphere Reserve Shatskyi UNESCO MAB
Анна
16.04.2013 15:14:39
спростування не може бути.питання було задане не так,там мова про нацiональний парк зовсiм не йшла. В зверненнi було написане в якому лiсництвi ,а якщо журналiсти чи хтось там iнший трiшки перекрутили то нiхто в цьому невиний.I я чудово знаю якi лiсництва входять до шацького. Я незнаю хто ви ,але скажiть ви б змогли прожити в мiсяць на200-400 грн.Думаю нi.
Анна
16.04.2013 19:41:51
I ще раз наголошую, шацький нацiональний природний парк тут нi дочого. э окреме лiсництво... яке платить таку зарплату. смiшно.думаю так. таких зарплат вже давно нiгде нема.
Vitaliy
17.04.2013 16:30:48
зарплатня 200-400 грн - це дуже не смішно, а також, лісництво окремим бути не може, бо не є юридичною особою, відповідно, не може комусь нараховувати зарплатню; А ОЦЕ: "Можливо, Азарову варто звернути увагу на це питання, адже мова йде про використання державних коштів на утримання національного парку. Якщо людям там платять такі зарплати - на що йдуть державні дотації?" -- ТРОХИ ПЕРЕПЛУТАЛИ?
Анна
17.04.2013 18:59:12
Господи,що ви за людина, я ще раз наголошую що питаня було задано так: (немогли б вы дiзнатись яка повинна бути зарплата тракториста ...... лiсництва.Думаю не 200-400грн. )i все . а якщо хтось там щось дописав то ïх проблеми.
Анна
17.04.2013 19:17:00
А оце...... що ви написали користувач фейсбуку не писав. Раджу вам звернутись до пiд прицiлом i з'ясувати хто ж все таки дописав цi всi слова. а автора звернення думаю нема в чому звинувачувати. людину вже допекло i вона звернулась чи можна дiзнатись ,яка повина бути зарплата.
Vitaliy
19.04.2013 09:15:11
і ще раз, автора питання якраз не звинувачую, а тільки співчуваю. Лише стаю на захист Шацького НПП. Коли люди читають таке: "У цьому світлі, місячний оклад ПРАЦІВНИКА ШАЦЬКОГО ЗАПОВІДНИКА В 200-400 ГРН", то можуть і повірити, а це не правда. А Ви, АННО, ніяк не можете цього второпати!!! Щоб вирахувати автора питання у фейсбуці мені знадобиться рівно 2 телефонних дзвінки, але це мені не потрібно, як і не потрібно звертатись до пiд прицiлом, ДО ПОБАЧЕННЯ
Анна
19.04.2013 14:11:03
Може я й не можу второпати,але хочу щоб ви знали : Нпп тут нi причом. а в ......лiсництвi людина справдi стiльки отримуэ i боятись ïй нема чого ,до чого тут лякати що ви можете вияснити автора. хай бояться тi, хто недоплачуэ зарплати бо всi ми пiд богом ходемо. Вам говори одне а ви все про парк до чого. До побачення.Хай щастить .