Управління Пенсійного фонду України в місті Луцьку Волинській області звернулося до суду з заявою про банкрутство місцевого Волинського державного виробничого монтажно-пусконалагоджувального підприємства та заявило кредитні вимоги до боржника в сумі 44 тисячі 268 гривень. Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».

Власне, сьогодні в Господарському суді Волинської області розглядалася справа за клопотанням ліквідатора Олександра Пасічника про затвердження ліквідаційного балансу та звіту про роботу ліквідатора у попередній справі за заявою управління Пенсійного фонду України в місті Луцьку до  місцевого Волинського державного виробничого монтажно-пусконалагоджуваного підприємства про банкрутство останнього.

Суть спору в тому, що ухвалою господарського суду від 1 березня минулого року за заявою місцевого Пенсійного фонду було порушення провадження у справі про банкрутство Волинського державного ВМПП.

Вже 2 квітня минулого року, згідно постанови господарського суду підприємство було визнане банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Цією ж постановою ліквідатора підприємства призначено арбітражного керуючого Олександра Пасічника.

Власне, на сьогоднішньому розгляді справи ліквідатор зазначив, що підприємство-боржник знаходиться в Луцьку, на вулиці Данила Галицького, 5. А керівником його є Анатолій Чубай.

Згідно слів керівника, підприємство наразі є недіючим, оскільки вже 7 років підряд воно не здійснює господарської діяльності. Щодо наявності майна цього підприємства, директор зазначив, що на його балансі є лише одна будівля – приміщення виробничої бази. Однак, як встановив ліквідатор, це приміщення отримало у власність згідно акту прийому-передачі майна, виданого фондом Держмайна, ВАТ «Ківерцівський райагропостач».

Таким чином, зазначене майно не є власністю державного підприємства, та й будь-яких інших активів у цього підприємства немає.

Варто зазначити, що кредитні вимоги до підприємства- боржника, крім ініціюючого кредитора в особі Пенсійного фонду, що заявив кредитні вимоги на 44 тисячі 268 гривень, пред'явили ще Луцький міський центр зайнятості – на 808 гривень, Волинське обласне відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 350 гривень, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у місті Луцьку – 177 тисяч гривень, та ін.

Оскільки встановити наявність майна у боржника не вдалося і його ліквідаційний баланс є нульовим, ліквідатор попросив суд закрити ліквідаційну процедуру.

За наслідками розгляду справи  судом буде прийнято рішення про  припинення провадження у справі про банкрутство, а саме підприємство – ліквідовано.