ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» звернулось з позовом до Господарського суду волинської області до Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про скасування рішення адміністративної колегії Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Про це повідомляє «Під прицілом».
Відтак, позивач просить скасувати рішення адміністративної колегії Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України №2 від 15.01.2013р.
Хлібокомбінат, обґрунтовує свою заяву тим, що ним не було порушено Закон України «Про захист економічної конкуренції». Позивач наголошує на тому, що у Антимонопольного комітету немає підстав накладати на нього штраф за неподання інформації територіальному відділенню.
Натомість, відповідач подав зустрічний позов, у якому просить стягнути з ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» штраф, накладений рішенням адміністративної колегії Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України у розмірі 20 тисяч гривень. Він же зазначає, що на ДП «Луцький КХП №2» було накладено штраф на суму 20 тисяч гривень, який мали б сплатити у двомісячний строк. Цей термін уже закінчився, тож позивач намагається стягнути ці кошти через суд.
Однак, представники хлібокомбінату такого позову не визнають.
Тож, суд вирішив відкласти засідання, аби за цей час представники сторін зібрали усі необхідні у справі документи.
Коментарі
учитель
20.05.2013 12:00:22
мой муж работает в этой конторе АМКУ ( роуковоит светоч разума вася цушко) к сожалению больше работать негде Так вот им прямо говорят - пойди туда и оштрафуй тех то и тех то ( как правило тех кто не дружен с властьюЪ на вопрос за что отвечают: не твое дело
Ірина Василівна
08.07.2013 15:17:02
АМКУ реально перетворили в " здирника" : будь-якою ціною їм треба поповнювати бюджет. НАпевне і ціною закриття заводів, розгону труд.колективів (як наприклад, з цукровими заводами було). Антимонопольщики самі монополісти : якщо вони накладуть штраф, то 1-2 річне судові розгляди не зупиняють його накладення і фантастичну пеню ( 2% за кожен ДЕНЬ прострочки!). А в своїх перевірках вони такий брєд пишуть, що судді не розуміють, за що притягують до відповідальності нещасних підприємців.