У Луцьку представники влади та громадських організацій обговорили питання щодо попередження та усунення проблеми торгівлі людьми. Зустріч відбулась у Волинському прес-клубі реформ, - інформує «Під прицілом».
Зокрема, обговорення відбулось у зв’язку з прийняттям у 2012 році Державної цільової соціальної програми з протидії торгівлі людьми до 2015 року. Участь у заході взяли заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської ОДА Ігор Дмитришин, оперуповноважений відділу боротьби з торгівлею людьми карного розшуку УМВС Волині Віктор Кравчук, голова правління ГО «Велес» Віктор Вальчук та інші.
Зокрема, учасники підняли питання стосовно того, що Україна лишається країною постачання та транзиту людей, яких потім продають. Зокрема,Таким чином, за роки незалежності у рабстві (як в трудовому, так і в сексуальному) побувало понад 120 тисяч українців. Як наголосив представник правоохоронних органів, на сьогодні більше половини громадян, які постраждали внаслідок торгівлі людьми перебували у трудовому рабстві. Однак значна проблема в тому, що громадськість не знає достатньо про свої права, тож при залякуванні чи погрозах не завжди звертається до міліції, подекуди ж люди взагалі не мають можливості зв’язатись з рідними та різного роду владними структурами.
Таким чином, задля обізнаності влади та громадськості стосовно проявів торгівлі людьми було реалізовано проект «Торгівля людьми: співпраця влади та громади для подолання проблеми». Разом з тим представники громадських організацій розповіли про свої напрацювання. Так у Луцьку відбулась постановка «Сім життів», відеолекторії з Кампанією «А-21» та демонстрація фотовиставки «Ми не раби».
Коментарі
коментарів немає