Аргентинські танго та французьку вальси-мюзети лунали під час концерту гурту «Kiev-Tango-Project», що відбувся у луцькому Палаці культури 14 червня, пишуть "Волинські новини"
Унікальний «танго-оркестр» «Kiev-Tango-Project» - це Кирило Шарапов (скрипка),Сергій Курдицький (кнопковий акордеон, бандонеон, перкусія), Дмитро Третяк(контрабас) та Тетяна Павлічук-Тишкевич(фортепіано).
У Луцьку музиканти закінчили гастрольний тур Західною Україною. Цього ж дня добіг кінця перший сезон проекту «Віртуози країни», автором якого є піаністкаТетяна Павлічук-Тишкевич. Метою проекту є знайомство українського слухача з кращими молодими талантами країни.
Квартет, заснований у 2011 році, брав участь у багатьох музичних фестивалях, зокрема «Монмартр на Андріївському Узвозі», музикантам, стоячи, аплодувала посол Республіки Аргентина в Україні. Молодий колектив встиг записати два альбоми та готується до випуску третього. Три місяці тому музиканти придбали унікальний аргентинський інструмент німецького виробництва бандонеон, який цього вечора вперше звучав на луцькій сцені.
«Kiev-Tango-Project» - єдиний український колектив, який виконує танго різних стилів та грає за оригінальними нотами, намагаючись максимально наблизитися до автентичного звучання танго.
Зі словом танго виникають різні асоціації - наприклад, жагучі па відомого танцю, а комусь це слово нагадує часи, коли танго користувалося популярністю і в Україні, а з платівок та радіоточок постійно звучали «Бризки шампанського», «Компарсіта» та інші популярні мелодії. Для глядачів, які пам’ятають ці часи, «Kiev-Tango-Project» виконували всесвітньовідомі танго.
Згодом глядачів запросили у музичну подорож до Франції, країни, де найсмачніші круасани, вузенькі вулички на Монмартрі, села, у яких кожен француз вирощує власний сорт винограду та виготовляє з нього чудове вино. Музиканти виконали французькі вальси-мюзети та відому мелодію з фільму Клода Лелуша «Чоловік і жінка».
Своє володіння екзотичним інструментом бандонеоном демонстрував Сергій Курдицький, виконуючи твори легендарного Астора П’яццоли. Бандонеон - німецький інструмент з великою аргентинською долею. Його неповторний голос - символ цілого напрямку у музиці двадцятого століття. Бандонеон в танго - рідкісний приклад спільної еволюції інструменту разом із жанром музики, інструмент напрочуд складний і відрізняється від кнопкового акордеону.
Прозвучала також п’єса українського композитора Мирослава Скорика.
Коментарі
коментарів немає