Захід відбувався 28 - 29 червня, в селі Дубище Рожищенського району на території однойменного комплексу відпочинку. Незмінними ініціаторами дійства є депутат обласної ради Віктор Прокопчук та його дружина Алла. Про це повідомляє прес-служба Волинської облради.

«Наш захід вже давно став знаковою подією не лише для Рожищенського району, а й для Волинської області, навіть за кордоном про нього чули й хочуть приїздити, бо ми у цей фестиваль вкладаємо частинку себе», - зазначив Віктор Прокопчук. У майбутньому організатори планують створити туристичний маршрут. Депутат зауважив, що з часом в Дубищі буде створена ціла туристична інфраструктура, яка приваблюватиме подорожуючих.

Цьогоріч організатори запропонували гостям новинку, адже  фестиваль вперше відбувався упродовж двох днів. Програма фестивалю вражала своїми масштабами. У перший день акцент було зроблено на дитячій творчості та розвагах для юних учасників заходу. Цього дня відбувався вокальний конкурс «Мальовничий цвіт», у якому брали участь солісти та дитячі ансамблі. Малеча змагалася у трьох вікових категоріях – від 7-10 років, 11-13 та 14-16 років. Загалом було 25 учасників. Актори обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка продемонстрували для дітлахів виставу «Жила була сироїжка», а Луцький театр вогню «Sunrise» подарував малечі та їхнім батькам незабутнє фаєр-шоу.

Другий день заходу розпочався концертним виступом духового оркестру Волинського державного училища культури і мистецтв ім.І.Ф.Стравінського. Потому на головній сцені фестивалю у конкурсі «Рожищенські гаївки», змагались народні аматорські фольклорні колективи із майже десятка районів області. До слова перемогу здобув колектив «Дубровойка» (Олешківського СБК, Камінь-Каширського району). 

Свято супроводжувалось туристичними та спортивними змаганнями для дітей та дорослих. Зокрема, відбувався конкурс на володарку найдовшої коси – «Коса Мальованки», відбувалось перетягування канату.

Упродовж двох днів на території «Мальованки» діяла виставка-ярмарок робіт народних майстрів, проходили майстер-класи від народних умільців, відбувалась дегустація українських страв та напоїв.

На завершення кількатисячну аудиторію фестивалю своїми виступами вражали Волинський академічний народний хор, колектив «Але бабусі Плюс» (Республіка Польща), вокально-інструментальний гурт з Республіки Білорусь та відомий Луцький гурт «ФлайzZzа». А «Фестивальним сюрпризом» став виступ популярного нині українського гурту «DZIDZIO».