Продавці домашньої молочної продукції переконані - торгових місць на ринку їх позбавляють всупереч інтересам людей. Кілька років тому міська рада прийняла рішення про заборону вуличної торгівлі на тротуарі біля базару. Разом з цим для дрібного продажу домашнього молока, сиру, сметани, городини було відведено місце вглиб парку - за торговим комплексом пассаж, - пишуть Вісті Каменя.

В більшості випадків цей крок можна назвати позитивним. Однак згідні з ним далеко не всі. Це стосується не лише торгівельників. Значна частина мешканців-покупців, вважає що таке рішення міської ради не зовсім продумане.

Так, завдає незручностей це людям, які купують в селян домашнє молоко. Адже бокувати з вул.Шевченка за кількасот метрів в сторону парку, пенсіонерам (та й, навіть, не лише їм) не завжди є можливість.

Врешті-решт і самим продавцям такий стан речей завдає суттєвого удару. Саме це стало причиною для пошуку оптимальних місць торгівлі. Тобто - і руху пішоходів не перешкоджувати і продукцію збувати у зручному для покупців місці. Таке розташування, ніби, й знайшли. Літні жіночки, виконуючи рішення сесії, відступили до кінотеатру на п'ять передбачених міською метрів і там збувають свою продукцію. Проте, за їх словами, їх щодня "ганяють" звідти правоохоронці.

"Держава, на словах, говорить про захист селянина та сприяння розвитку аграрного сектору. Хто зна, може десь таке і є, але не в Камені-Каширському. Чомусь і в Луцьку і в Ковелі молоко, сир, сметану, селяни продають вільно, а в нас міліція тільки й чатує коли ми рприходимо на ринок. Хіба ми злочинці? Ми ж відступили від тротуару. Кому ми заважаємо? Та й скільки ми тут торгуємо - дві-три години... Бо ж треба додому, до господарки, до корів. І ніхто на якість нашої продукції не нарікає, люди її купують охоче. Бо ж це - своє, натуральне. А як, скажіть, тій бабусі з ключкою дійти за молоком аж за пасаж?

Нехай би зробили продуктовий ринок в нормальному місці. А то усю землю і біля базару і в парку при дорозі продали під "маркети", а нас хочуть загнати до "чорта на кулічки", хто туди піде купувати продукти? - бідкаються селяни.