Які документи потрібно здати для оформлення закордонного паспорту, де знаходиться кабінет, де їх приймають і опрацьовують, як робиться фото на паспорт, та які існують тепер системи його захисту – все це ми бачили. Тож ми запрошуємо вас на віртуальну екскурсію приміщеннями управління Державної міграційної служби України у Волинській області, - пишуть Волинські новини.
Літо – пора відпусток. І хоч подорожі по Україні це, звичайно, дуже цікаво, але ж хочеться з'їздити й до Барселони, Мілану, або побачити Краків. Без закордонного паспорту це зробити, на жаль, не можливо.
Щоб отримати цей документ, насамперед необхідно звернутися у відділення управління Державної міграційної служби України в області. Як розповіла завідувач сектору з централізованого оформлення документів №1 відділу паспортної роботи громадянства та реєстрації фізичних осіб цієї служби Тетяна Романюк, на Волині існують шість центрів прийому документів на оформлення закордонного паспорту: три у Луцьку та по одному в Ковелі, Володимирі-Волинському та Нововолинську. Із січня 2013 року подавати документи на паспорт тепер можна у будь-якому відділенні державної міграційної служби, незалежно від місця прописки чи проживання.
Перш за все, вам потрібно підготувати пакет документів для отримання закордонного паспорта. Зробіть ксерокопії (по 2 примірники) першої, другої сторінки паспорту громадянина України, а також сторінку з пропискою. Обов'язково візьміть із собою оригінал. У пакеті документів повинна бути довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (оригінал і копія, 1 примірник). Також до пакету документів за наявності додається старий закордонний паспорт, якщо він є.
Для чоловіків віком від 18 до 25 років необхідна довідка з військкоммату. Якщо відслужили, то потрібно додати військовий квиток та його ксерокопію.
Якщо ж бажаєте у закордонний паспорт внести відомості про дітей, то додатково подбайте і про такі документи, як оригінал та копію свідоцтва про народження дитини.
Майже всі центри оформлення закордонних паспортів починають працювати з 9 години ранку. Щоб уникнути довгих черг та для збереження нервів, прийдіть раніше.
У кабінеті прийому громадян вам потрібно буде заповнити анкету та дізнатися про всі необхідні платежі й реквізити. До слова, за паспорт, що виробляється місяць, доведеться сплатити 170 гривень держмита, а також 207 гривень 15 копійок віддати за надану комплексну послугу. Так званий «терміновий» документ, що виробляється до десяти робочих днів, дорожчий: 340 гривень – держмито, 444,30 гривні – комплексна послуга.
Після внесення оплати відвідувач має повернутися у цей кабінет, аби завершити процедуру оформлення паспорта.
Інспектор вводить особисті дані заявника у комп’ютерну базу даних, після завершення процедури фотографування, сканується підпис людини. У готовому документі підпис вже є у друкованому вигляді – це одна із систем захисту. Окрім того, при певному освітленні, на паспорті відображається голографічний відбиток вашого фото.
Забрати паспорт можна в обумовлений термін у тому ж таки кабінеті для прийому громадян.
Коментарі
QWERTY
11.07.2013 12:56:36
"До слова, за паспорт, що виробляється місяць, доведеться сплатити 170 гривень держмита, а також 207 гривень 15 копійок віддати за надану комплексну послугу." - а раніше казали що паспорт обійдеться до 300 грн
аватар
11.07.2013 19:18:43
Документы сдали на паспорт барбосы взяли 2000 грн сказали будет готово максимум за 5-7 дней в результате паспорт не готов, неизвестно когда будет прощай отпуск.
Анонім
11.07.2013 21:49:01
Я заплатила 650 грн, але без черги за міс яць отримала.
Саша
04.10.2013 20:10:09
ПІдкажіть адресу в ЛУЦЬКУ?