12 липня 2013 року відбулося засідання погоджувальної комісії з розгляду спірних питань до проекту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Ковеля», утвореної розпорядженням міського голови від 05.07.2013 року № 235 –р. У роботі комісії взяли участь 40 її членів, з них 25 – представники громадськості, - йдеться на сайті Ковельської міськради.
Голова комісії, секретар міської ради Михайло Гетьман поінформував присутніх про те, що до проекту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану м. Ковеля» за період з 25 березня до 17 травня від громадськості надійшло 17 письмових пропозицій. Всі вони розглянуті розробником. 8 пропозицій враховано, 7 - відхилено і 2 пропозиції визначено, як спірні питання, що стосуються розміщення садибної житлової забудови навпроти житлових будинків № 23, 25, 27,29 по вул.Луговій.
Відповідно до колективного звернення мешканців вулиць Лугової, Рилєєва, Підколодного, Шевченка цю територію запропоновано віднести до садибної житлової забудови і подано пропозиції по благоустрою прибережної смуги з метою влаштування відпочинкової зони загального користування.
Громадянин Микола Матвійчук запропонував розширити охоронну зону річки Турії до межі існуючих забудов, а вільні від забудови земельні ділянки використовувати як території загального користування рекреаційного призначення.
У результаті обговорення кожної з пропозицій більшістю голосів було підтримано звернення Миколи Матвійчука і цю територію запропоновано віднести до зелених насаджень загального користування – рекреаційної зони.
Депутатом Сергієм Кошаруком було ініційовано розглянути також, як спірне, питання про відмову у внесенні до Генерального плану міста території, що використовує ОСББ «Театральна,4» для розміщення багатоквартирного будинку садибного типу з господарськими будівлями і спорудами.
На це звернення голова комісії повідомив, що підстави відмови ОСББ «Театральна,4» обґрунтовані вимогами п.3.7 Державних будівельних норм 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», в якому зазначено, що щільність населення житлового кварталу у центральній частині міста з повним комплексом установ і підприємств місцевого значення слід приймати підвищену, у межах 180-450 люд./га. Тому дана територія віднесена до територій багатоповерхової житлової забудови. Пропозицію про розміщення на цій території багатоквартирного будинку садибного типу з господарськими будівлями і спорудами відхилено.
Відповідно до наданої інформації пропозиція Сергія Кошарука про внесення до порядку денного зазначеного питання, як спірного, членами погоджувальної комісії не підтримана.
Коментарі
коментарів немає