Через сварку із працівником Промінської сільської ради сім’ї селян-одноосібників, які тримають у господарстві 19 телят, через особисті непорозуміння з керівниками села відмовили у виплаті коштів за цільовою програмою, - інформує інтернет-видання «Під прицілом».
Як розповів на відео селекторній нараді в губернатора начальник головного управління АПР, мотивом того, що в сільській раді не захотіли надати кошти стало те, що там ніби-то не дорахувалися усіх документів. Губернатор виявив неабиякий інтерес до цієї ситуації. Як виявилося, він був у курсі цієї справи. Борис Клімчук поцікавився, скільки посадовців працює у тамтешній сільраді і чим вони зайняті.
Коли представниця Промінської сільської ради, яка теж приїхала на селектор, сказала, що п’ять, Клімчук обурився і не захотів слухати більше ніяких пояснень. «Манька доїла корову, бо проспала, Таня полола буряки, бо в п’ятницю не встигла. Ваш діловод на службі, а Дорощук (господар телят, - ред.) спину гне», - резюмував голова облдержадміністрації картину, яка склалася.
Пізніше з’ясувалося, що ситуація частково виправлена і у селянина залишилося лише троє телят «не дотованими». Борис Клімчук постановив, що розрахуватися з господарями до кінця повинні ті, через кого люди недоотримали гроші. «То хай ці п’ять працівників скинуться і виплатять Дорощукам за тих трьох телят», - розпорядився губернатор.
Загалом, на думку голови облдержадміністрації, керівники на місцях не достатньо проводять роботу з людьми. Мало роз’яснюють та консультують, крім того самоусуваються від поточних клопотів, які виникають під час оформлення заяв на доплати. Висловлюючи своє бачення ситуації, губернатор наголосив на поганій роботі сільських голів та самоусуненні від процесу керівників РДА.
«Слава радянській владі на селі, - охарактеризував губернатор безладність окремих місцевих керівників. – А люди ходять, Клімчука клянуть».
Загалом, за інформацією головного аграрія області Юрія Горбенка, у галузі ВРХ ситуація на Волині дещо гірша, ніж торік. Не вдається стабілізувати кількість у Ратнівському, Ковельському Рожищенському районах, а в Луцькому районі чисельність поголів’я тримається лише завдяки одному великому господарству. Це призводить до скорочення виробництва молока. Схвалення від влади отримали Локачинський, Володимир-Волинський та Турійський райони.
Коментарі
Капець
22.07.2013 17:17:50
Юля, це не селянин, а селянка. І конфліктувала вона з діловодом, який є її чоловіком.
юля
22.07.2013 23:25:04
Дякую, я перевірю