Понад мільйон гривень кредиту взяли мешканці Ківерець у рамках проекту «Власний дім» протягом минулого та поточного років, - йдеться на сайті Ківерцівської міської ради.
Про це стало відомо під час з головами селищних та сільських рад. Голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник проаналізував стан виконання у районі програми «Власний дім» за минулий та поточний роки.
Так, у 2012 році для отримання кредиту звернулися 23 мешканці району. Зокрема, два мешканці - для газифікації житлових будинків, 18 чоловік - для будівництва житла. З метою придбання житлових будинків звернулися три мешканці району. У 2012 році 19 позичальників (враховуючи тих, що звернулись у попередніх роках) отримали кредит обсягом 416187 гривень, в тому числі з районного бюджету 82 160 гривень. Протягом минулого року позичальники повернули 53369 гривень.
У 2013 році для отримання кредитів звернулося 14 осіб: 11 - для будівництва житла, 3 - для купівлі житла – 3 особи. У загальному потреба на 2013 рік в коштах на кредитування громадян становить 781 тисячу гривень.
Із початку 2013 року з районного бюджету виділили 22 500 гривень для кредитування населення. Цього року позичальники повернуть 68 тисяч гривень.
Фінансування програми відбувається з районного та обласного бюджету у відношенні 1:2.
За інформацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, за програмою «Власний дім» для надання кредитів для будівництва індивідуальних житлових будинків у сільській місцевості районним бюджетом на 2013 рік передбачено виділити 55 тисяч гривень, в тому числі 5 тисяч гривень – на обслуговування кредиту.
Довідково:
Програма індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» діятиме до 2017 року. Відповідно до неї, кредити надаються громадянам України, мешканцям Волинської області поетапно строком до 20 років, а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) до 30 років під 3 відсотки річних за користування кредитом для:
закінчення чи нового будівництва індивідуальних житлових будинків та господарських будівель;
купівлі незавершеного чи готового житла з реконструкцією;
інженерного забезпечення садиб (газифікація, водопостачання, електропостачання, водовідведення, благоустрій тощо);
розвитку особистих селянських господарств.
Коментарі
коментарів немає