Господарський суд Волинської області таки відмовив Луцькій міській раді у позові до Волинської обласної спілки споживчих товариств стосовно розірвання договору оренди земельної ділянки на ринку «Завокзальний», - інформує «Під прицілом».
Нагадаємо, що юридичний відділ міської ради подав до суду позов, аби розірвати договір оренди землі, яка використовується облспоживспілкою для обслуговування ринку «Завокзальний». Причина позову – невиконання орендарем усіх пунктів договору, укладеного ще три роки тому. Зокрема, облспоживспілка повинна була розробити та погодити в установленому порядку проект реконструкції ринку, надати гарантії вільного ведення підприємницької діяльності шляхом укладення відповідних договорів оренди торгових місць на термін дії договору оренди землі, строк якого – 22 роки.
Як ствердила заступник начальника юридичного відділу Луцької міськради Наталія Юрченко, орендар умови договору та додаткових умов до нього не виконав, що й стало підставою до подання позовної заяви.
Більше того, підприємці ринку «Завокзальний» подали до суду клопотання про залучення їх до розгляду справу, однак суд у клопотанні відмовив. Підприємців же це дуже обурило, оскільки вони, маючи намір брати участь у судовому засіданні, хотіли розповісти суду правду про діяння першого заступника голови правління облспоживспілки Володимира Горгута.
В свою чергу підприємці обурились таким рішенням суду і заявили, що Горгут у залі суду "нагло бреше", а їм навіть не дають висловитись і просто закривають рота, відхиляючи клопотання про залучення орендарів торгових місць до слуханням
Зокрема, Володимир Горгут запевняє, що ніхто з підприємців не звертався до облспоживспілки з проханням продовжити договір оренди торгового місця. Самі ж підприємці кажуть, що зверталися, а Горгут їм свідомо у цьому відмовляв.
Крім того, Горгут заявив, що покрівля даху ринку робилася за гроші облспоживспілки, тоді як підприємці запевняють, що з них «деруть» гроші на всі роботи, які здійснюють на території ринку.
На це підприємець-орендар Олександр Волинець відповів, що: «Злодій має сидіти в тюрмі. Скільки Горгут ще буде вдавати з себе білого і пухнастого?»
Що робити далі обурені підприємці поки не знають. Кажуть, до слова, що збиратимуть раду підприємців, на якій і вирішуватимуть, як звільнятися від ярма Горгута-Кандиби.
Разом з тим, не відомо, як далі діятиме міська рада, яка у судовій справі проти облспоживспілки "спіймала облизня". У мерії запевняли, що відстоюватимуть інтереси міста та підприємців, однак чи піде справа до Апеляційного суду поки не відомо - строк оскарження 10 днів. Щоправда у багатьох підприємців вже виникають сумніви, що міська влада в дійсності доклала максимум зусиль, аби виграти позов. Подейкують, що позов було подано до суду "про людське око", аби показати дієвість та принциповість міськради у питанні відстоювання інтересів громади.
Коментарі
Цього
06.08.2013 17:09:22
слід було чекати.Маючи ТАКІ гроші , зрозуміло було відразу кінцевий результат-.суд свідомо не залучив третю сторону, тобто підприхємців.
Горгуту
06.08.2013 17:17:49
не дешево далось це рішення, але це ще не кінець, все ще попереду. ГРОШІ , ГРОШІ І ЩЕ РАЗ ГРОШІ.....
Ці події
06.08.2013 17:28:35
доводять продажність судової системи. Вислухати потрібно було всі сторони.
Лучанин
06.08.2013 17:48:53
Своім рішенням(до речі заготовленим ще задовго до засідання суду) суддя дозволила Горгуту і надалі грабувати як підприємців так і громаду міста!
Міськрада
06.08.2013 17:49:28
не проявила великої ініціативи, бо ніхто не "зацікавив".
Кого
06.08.2013 17:55:51
цікавлять інтереси підприємців? Що наші доводи, ніхто і слухати не захотів. Ганьба !!!!
serber
06.08.2013 18:07:20
Суддя Костюк продажна тварина а не людина -це було видно, як вона вела розгляд справи -не допустила підприємців до справи, а в нелюдя Горгута приймала всі докази на ураааааа. Ганьба таким суддям.
Беспредєл
06.08.2013 18:19:58
дозволений державою. ГАНЬБА! Крадіть хто що хоче, не виконуйте зобов'язань - от до чого спонукає суд. Просто майте чим проплатити.
Лучани
06.08.2013 18:21:37
самі розберіться з тим хапугою якщо суди продажні.
Шановні
06.08.2013 18:26:01
то тепер якщо нема управи на Горгута ми самі повинні собі допомогти.
Фарс
06.08.2013 18:31:24
а не суд .А судді хто? Як прийняти рішення, маючи докази порушень керівництвом ринку? Тепер усі можуть робити що кому заманеться? Чого вчите і до чого спонукаєте? Якщо не змінять це недолуге керівництво - буде їм друга Врадіївка.
То зробіть а не говорите.
06.08.2013 19:15:31
Давно пора.
Присутній на судиліщі !!!
06.08.2013 18:36:36
Це не суд,а ганьба суддя навіть не слухала юриста міськради просто читала якісь папери.Підприємців взагалі не побажала ВИСЛУХАТИ тільки слухала брехню Горгута про те що до нього ніхто не звертався з проханням заключення Угоди оренди на 22 роки ще Горгут збрехав що ДАХ над торговими рядами збудовано за гроші облспоживспілки,а також збрехав,що міськрада в Угоді про оренду земельноі ділянки вимагала прект реконструкціі торгового приміщення де розташовані готель,м'ясний овочевий і ковбасний відділи А НЕ ТОРГОВИХ РЯДІВ ДЕ РОЗТАШОВАНІ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІІ і ще багато іншого!!! ПІДПРИЄМЦІ РОБІТЬ З ЦЬОГО ВІДПОВІДНІ ВИСНОВКИ!!!
То коли
06.08.2013 19:14:15
прийде знову з своїм "благоустроєм" , відправимо його до судді Костюк, бо реконструкція передбачена тільки ЇХНЬОЇ будівлі. Горгут же тек заявив у суді. Соромно за це судилище, а ще бажаємо таким суддям, аби їхніх дітей також ось так "засудили".
Я
06.08.2013 18:50:50
А судьи кто! Это еще сказал классик русской литератури.
Читач
06.08.2013 19:19:54
А чого хотіти від продажної судової системи? Не здивуюсь , якщо й кримінал зникне.
Найкраще
06.08.2013 19:35:18
якщо зникне Горгут з Кандибою і півнем Голяром.
ага
06.08.2013 19:59:02
гуляти будуть всі раби - від персоналу до роботяг.
таки
06.08.2013 20:02:09
колись зникнуть.Головне що бажання таке є у людей.
влучно
06.08.2013 21:02:07
може хтось дорахується, що ціни луплять з неба. От розпреділять півнів у пітушатники.
всіх
06.08.2013 23:00:57
би то влаштувало бо задрали ті крахобори своїми допомогами безповоротними. Лучше б їх запроторили безповоротно. Невже ж так і не найдуть що заслужили.
правда
06.08.2013 22:46:57
Ура, це самий справедливий суд. Добро перемогло
Добро
07.08.2013 08:30:35
тут тільки зацікавленим. Прошу пам'ятати , що горгутівщина зробила на Волині з кооперацією. Не виключайте, з ринком може бути те ж саме. Радіти за злодія може хто ?- Домисліть відповідь. Та й рано ще кричати "УРА !", бо кримінал не закритий.
Справедливість
07.08.2013 08:37:11
ту ще й ви, зокрема, відчуєте на собі. Нехай тільки Горгут відкупиться.
Правда
07.08.2013 09:30:46
в тому, що я ухороших стосунках з дирекцією ринку, от вони мені по свойськи і відтяпали майже половину площі.Просто неудобно було щось доказувати, але пепер шкодую бо нічого не вернути назад. І ще скажу,що якби не купка бунтівників, нам за рік вже тут ніщо б не належало. Скоро всі ви то зрозумієте, аби не пізно.
добро
07.08.2013 09:46:50
те ще боком нам вилізе.
Якщо
06.08.2013 23:07:24
не приберуть недолугих "начальників" спокою не буде. Що ж, навіть цікаво стає...
По довольній рожі
07.08.2013 08:25:46
Горгута ще до початку суду можна було знати його кінець.
Олександр
07.08.2013 09:00:46
ЦЕ жах ! і ще боряться проти корупції! А тут вона на видному місці!
Олександр
07.08.2013 09:03:22
Жах ! Тут вирішували інтереси кількох людей ,а не сотень підприємців!
ті кілька людей
07.08.2013 09:56:04
мають більші статки ніж всі підприємці.
далі буде
07.08.2013 09:45:01
то ще не перемога горгутівщини. Тепер, побувавши на цих судах, ми знаємо правила цієї битви, отже будемо належним чином підготовлені.
трансляція
07.08.2013 09:54:47
процесу тому і заборонена, щоб лучани не бачили того свавілля і не знали в повній мірі обличчя суду.
Підприємець
07.08.2013 10:32:01
Треба просто збиратися на страйк і все! Скільки можна їх терпіти?
думаю, не довго
07.08.2013 15:33:27
бо все йде до логічного завершення. Злодій має сидіти в тюрмі.
відкупиться
07.08.2013 15:41:54
бачите які суди. Але хоч знатиме що скандали вартують грошей.
нічого дивного
07.08.2013 20:53:34
Горгут всіх і завжди посилає в суд. Певно, він його приватизував.
То ще не все
08.08.2013 08:25:54
коли всі торгаші поймуть що він зробити хотів, його на вилах винесуть з того базару і ніякий суд не поможе.
За брехню в суді
08.08.2013 08:33:02
треба відповідати чи ні? Є записи суду, де Горгут стверджує, що зробив дах за свій кошт. То як?
1111
08.08.2013 14:23:38
А хтось з підприємців замислювався, що буде з ринком після розірвання договору оренди землі????????????
Кінець світу буде
08.08.2013 14:43:32
Один благодєтєль і спасатєль Горгут від всіх захватчиків. Такої суки, світ пройди не знайдеш. Хай укркоопспілка думає, а не ми, бо то вони мільйони гребуть, а нам по барабану, хто буде правити.
свято буде
08.08.2013 21:08:47
тобто похорон горгутівщини.
Це не смішно
09.08.2013 07:44:07
якщо не приберуть цих аферистів, то прийдеться дійсно працювати над розірванням угоди.Якщо вони на роботу приходять, щоб придумати, як обдурити підприємців, то кому така "співпраця " треба? Ви б послухали, що Горгут у судах говорив! Довго чекати не прийдеться - кінець року все покаже.
тиск
10.08.2013 18:16:38
на окремих підприємців не припиняється, отже всі розуміють, що Горгут далі платить.
ви думали
10.08.2013 19:53:57
що світло всім повключає. Забудьте, бо то таке створіння, що в спокої не залишить. Тут розклад такий - або ви його, або не відчепиться ніколи.
лучанин
10.08.2013 20:00:53
то вже до абсурду докотилось. Ті торговці вже не знають куди податися. Що то за держава, якщо не думає про народ. Думають по їхніх супермаркетах всі підуть втридорога купляти. Жах! Таки на базарі і поторгуватися можна.
Знаєте
11.08.2013 00:53:00
продажність судів вражає, але і байдужість громадян теж. Ви ж повинні мати почуття гідності, адже якщо ви себе не поважаєте самі, то чому вас не повинні вважати рабами?
Порада
11.08.2013 08:48:54
судді захиснику міськради дійсно повчальна, бо ми не навчилися читати те, що підписуємо.
Бувалий
13.08.2013 11:44:38
Рішення по даній справі - типовий приклад наших українських реалій. Влада не спроможна, а бізнес не хоче. Тобто, влада не спроможна довести до кінця, логічного завершення власні наміри, навіть ті, які спрямовані на досягнення благородної мети - відновлення справедливості, а бізнес не хоче втрачати надані йону тією ж владою привелегії. Користуватися комунальною земелькою, отримуючи при цьому 10-ти чи 20-ти кратний зиск - чим не манна небесна? Влада в черговий раз продемонструвала свою беззубість у вирішенні проблем глобального характеру. І проблема не в суді, не в його рішенні, проблема "зарита" значно глибше. Такі рішення приймає наш місцевий орган самоуправління, що, як виявляється, їх можна і не виконувати. От фігня яка: зобов'язали провести інвентаризацію - не вказали граничну дату проведення, не зазначили строків; зобов'язали ОПС розробити та погодити проект реконструкції ринку - немає можливості виконати із-за відсутності нормативно-правових актів, які регулюють порядок проектування реконструкції ринків; спілка споживчих товариств не може спонукати підприємців до укладення нових договорів оренди торгових місць, бо не встановлено строк виконання обов'язку з надання гарантій щодо вільного ведення підприємницької діяльності шляхом укладення відповідних господарських договорів оренди торгових місць з підприємцями на термін дії договору оренди землі. Ось і все. Чому приймаються рішення міськради, які можна не виконувати? Як в судовому порядку реалізувати волевиявлення органу місцевого самоуправління? Питання залишаються відкритими. Не може викликати подиву саме відношення представників сторін - опонентів до підготовки до судових баталій. Чому Наталія Юрченко не змогла знайти жодного контраргументу на докази представників ОСС? Чому в процесі підготовки до процесу не були зібрані докази, що ОСС свідомо, відкрито та категорично відмовляється від підписання довготермінових договорів оренди торгових місць, не говорячи про категоричну відмову від укладення з підприємцями договорів суборенди земельних ділянок? Адже усі ці факти міскраді були відомі. Було про це відомо і розробникам проекту рішення про розірвання договору оренди землі. Чому ці факти не "вспливли" на судовому процесі та не стали доказом лукавства Горгута, який заявляв протилежне??? Проте облспоживспілка "відіграла" дану справу на "5" з "5". "Втулили" результати інвентаризації, проведеної до дати укладення додаткової угоди, якою їх було зобов'язано її провести, "запудрили" судді голову про те, що встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на ринку не потребує надання містобудівних умов та обмежень для здійснення господарської діяльності - торгівлі на ринках, хоча цього облспоживспілку ніхто і не зобов'язував, там слово лишнє дописали, там не дописали, і справа була зроблена. А судді не залишалося нічого іншого, як приймати відповідне рішення, адже доказова база ради була, м'ягко кажучи, слабенька. Але не дивлячись на такий поворот подій, усе ще можна перекроїти на користь міської громади. Звичайно, якщо в ЛМР буде таке бажання. Тому що політиканство і робота на результат - речі кардинально протилежні.
згідна
13.08.2013 22:14:11
у нас ніхто нічого робити не хоче-- всі чекають на дурня, який все за всіх "порішає". Міськраді хабар не дали, от і не зацікавлені. Горгут направо наліво платить, -от і результат. Суддя - продажна - вирок зрозумілий. Закон, як дишло, як повернув, так і вийшло.
Будемо надіятись
14.08.2013 19:42:15
що влада одумається, адже грошей катастрофічно не хватає у бюджеті. Чому купка шахраїв має користуватись тим, що належить громаді міста? Можливо Пан Климчук і пан Романюк подумають ще й за своїх підданих?
вони
15.08.2013 08:16:13
за своє думають, аби в кріслах утриматись. Здався їм ваш бюджет.
присутня на суді
15.08.2013 08:20:49
Пані Юрченко вказувала на ці факти, але її суддя навіть не слухала, а читала якісь папірці. Рішення було заготовлено ще перед судом, це очевидно.
Супер
15.08.2013 17:37:18
Бувалий, ти як завжди в десятку.
кінець
14.08.2013 21:34:28
таки буде колись. Соромно дивитись, як бездіють наші можновладці. В селі курку вкрадуть то в тюрму можуть посадити, а тут.....
лучанин
15.08.2013 08:46:31
щоб в цивілізованій державі рік часу порядок не навели ? Або не вигідно КОМУСЬ, або банальна халатність.
лучанину
15.08.2013 19:33:49
Якби заплатили -- носом би рили, а так....
Програли
17.08.2013 06:45:00
бо не хотіли виграти. Поміняється влада у місті -- тоді виграють.
З днем "варення"
17.08.2013 19:36:23
Шановні Пвнове! Не забудьте привітати горгута з Днем народження!!! Акції по всій області забезпечені. Не впивайтеся тільки (перемогою), прошу Вас.
Анонім
19.08.2013 16:44:06
Що з літ - то з розуму. Він і молодим придурочний був, то тепер і зовсім старчеський моразм.
то не смішно
20.08.2013 08:07:54
бо зараз на ринках і так ледве виживають підприємці, адже купівельна спроможність населення значно погіршилась. Ніхто не питає, чи є заробіток : податки, пенсійний, та й завищена ціна оренди. ТІЛЬКИ РЕКОНСТРУКЦІЇ І БРАКУЄ.
ті барани
20.08.2013 17:42:12
самі винні. Кругом своєї халабуди горгон другий раз вже міняє контейнери, а вони і ще раз 5 поміняють _ РАБИ !!! Все ждуть коли "революціонерів" повикидає. Нічого, ще до тих часів кругом будки своєї встигне тих придурків пару раз розкрутити. Стадо...
Супер
20.08.2013 22:10:13
Ти хоч сам зрозумів, що тут проблеяв???
блеють
21.08.2013 08:42:06
ті, що як вівці безропотно начальника укази малахольні виконують. Пора навчитись себе поважати.
страх
21.08.2013 22:20:00
змушує людей виконувати ті забаганки, а Горгут веде себе і далі як поміщик Троєкуров.
робіть
21.08.2013 18:23:50
що хочете, а горгут вашими грошима вас і давитиме.
Анонім
22.08.2013 08:50:07
До пори збан воду носить.
коли
23.08.2013 08:45:38
вже пора та настане?
Горгут
24.08.2013 07:55:16
уже всіх дістав своїм хамством, а укркоопспілка якщо не змінить керівника втратить землю. З цим неадекватом роботи не буде. Та й чиновники нехай задумаються чи треба такі посередники.
вовк
25.08.2013 14:32:42
gorgut!!! POVERNI groshi!!!
скоро
25.08.2013 21:44:21
не буде що повертати. Платити треба багато, а може і ВСЕ. Переоцінив себе неуязвимий.Як ти до людей - так і вони....
читач
26.08.2013 16:52:00
якби у цивілізованій державі таке було, давно б розставили усі крапки ; не виконав обіцяне - у відставку, вкрав - у тюрму. Оговорили чесну людину - до відповідальності ! Що шукають пів року правоохоронці? Невже тяжко полічити вартість металу та пластику? Невже не бачать тиску на окремих підприємців? Певно ждуть поки вила візьмуть. А чи щось інше чекають???????
якби
27.08.2013 07:56:43
цей директор жив на одну зарплату то вже й забули б що такий був. Продажна держава бо ніхто не хоче чесно працювати.
Підприємець
27.08.2013 20:29:14
Неадекват Горгут в черговий раз показав як потрібно керувати "Завокзальним Ринком", дозволяючи одним (своїм) підприємцям переобладнувати металеву конструкцію під магазин, а іншим, які знаходяться на Таких Самих Умовах, але не підтримують його дій, при чому на Тому Самому Ряді. Поділ підприємців на "своїх" і "неугодних" продовжується...!!! У багатьох останніх і надалі немає електроенергії без ЖОДНИХ вагомих причин (оплата здійснювалась своєчасно). Окремих "неугодних" підприємців, які працюють на ринку 15-20 років взагалі ХОЧЕ ВИКИНУТИ з ринку Судовими позовами, незважаючи на те, що вони повністю виконують умови "Договору Оренди" і вклали чималі кошти у свою діяльність, але це Горгута НЕ ЦІКАВИТЬ! Все це свідчить про те, що спокій настане тільки тоді, коли знімуть ГОРГУТА!!!
фінал
27.08.2013 23:17:47
всеодно буде і не на користь цих хапуг. Те, що він виробляє навколо своєї будівлі взагалі жах: люди через 20 сантиметрів платять за нові контейнери по 8 тисяч, а переробити не дає. Мовчать, бо бояться, але коли побачать усі , що йде на дно - підштовхнуть з задоволенням.Насолода не за горами.
міліція
29.08.2013 20:46:25
не хоче нічого робити і затягує процес. Хто буде скаржитись на керівництво, якщо ті відразу вимикають світло і ніхто не може змусити до порядку. Приклад є - це активісти, які вже по 8 місяців без електроенергії. То кому ще скаржитись?
Анонім
30.08.2013 19:57:06
от вам і "вільне" ведення підприємництва у рівних умовах.
Анонім
31.08.2013 20:26:33
кругом будівлі горгута у людей відбирають контейнери і віддають своїм прибічникам. Люди не жаліються бо бояться. От вам і справедливість.
суд
01.09.2013 17:33:03
апеляційний у Рівному буде проплаченим Горгутом, от і відтягують час всякими відписками. Що ждуть ????
ждуть
02.09.2013 09:46:21
поки утихне скандал, бо навіть за гроші відмазати при такому значному резонансі не просто. Почнеться все при укладенні нового договору, бо шахрай Горгут не відмовиться повністю від "кидалова". Та й підприємці, яких він хоче викинути не відступлять, бо це для них не розваги, а єдиний заробіток. Це розуміє і цей "Бендер" і підприємці. Нічого, не довго вже лишилось....
кінець року
02.09.2013 09:55:56
завжди лихоманить ринок, бо тоді керівництво шукає з ким можна розірвати договір, адже він закінчується КОЖНОГО року, а якщо нема заперечень"хазяїна" то пролонговується. Ось тоді спливають всякі приписи, якими можна розширити свої володіння. Що робити" бідному" аферисту, якщо по закону укласти договори до 2033 року? Одного збору коштів замало.
сьогодні
02.09.2013 15:39:22
нарешті наша міліція проводила експертну оцінку "золотої" покрівлі ринку. Будемо мати надію, що кожен підприємець буде знати реальну вартість безповоротної фінансової допомоги.
то й що
02.09.2013 18:56:54
всі знають що горгут краде і ніхто ніщо не може зробити.
то й погано
02.09.2013 20:49:03
що залякав частину людей, адже всі знають як шукати справедливість у нашій державі. То ще не у всіх лопнуло терпіння, але все до того йде.
ЗІП
02.09.2013 20:56:25
ОПС та особисто !горгуту і марті!!! З,ЇВ сам!!!---- !!! Ківерці маг№ 15.струмівка заготконтора,Луцк ЗЗБ!! МАЛО????? ТРИ МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ!!!МАЛО тобі????? В.М Я ще тобі в 1998р.сказав -.що брати і заробляти ,це перпендикулярні речі!!! Підприємцям -одна порада!! ДО ЛМР!!!До Волинської ОДА!!До ВРУ ч\з Волинських депутатів!! Ринок -це не власність горгута чи марти!!! Власність приміщеннь Завокзального чи Центрального ринку .це власність Пайовиків ОПС та Укоопспілки!! Земля -належить Луцькій МРаді!!!! Вам ,Шановні Підприємці ,жителі та виборці своїх депутатів!!! P.S. Сподіваюся ваші внуки не будуть слідувати вашому прикладу.
Супер
03.09.2013 11:19:27
Жесть!!!
Анонім
03.09.2013 16:35:19
при таком заработке на фиг эти предприниматели ему были нужны? Ну загребал бы дальше - так нет, жить скучно стало.
аноніму
03.09.2013 16:56:50
він вже не по землі ходить, а думає, що на небі. Що Горгуту якісь там торгаші, які копійки заробляють? Він ВЕЛИКИЙ бізнесмен, який і питати не стане, що йому на тому ринку робити. РАБИ, от хто йому підприємці. Забув, певно, що раби часом бунтують, а наслідки не передбачувані.
КРИШТАЛЕВІ.....
11.10.2013 19:51:56
Круто! Ти був правий! !:))
програли
08.09.2013 17:04:44
бо не хотіли виграти.
просто
10.09.2013 17:24:33
Горгут платить судам...
ВІТАЄМО
11.09.2013 16:23:51
підприємців, які виграли апеляційний суд у Рівному, а Горгуту бажаємо; ТАК ТРИМАТИ !!!
цю помилку
11.09.2013 22:54:18
міськрада має виправити у апеляційному суді і належним чином до цього приготуватися, адже це, насамперед, бюджет міста.
лучанка
13.09.2013 20:58:12
Не розумію. чому ця епопея не знаходить логічне завершення.
7 жовтня
14.09.2013 18:20:04
у апеляційному суді Рівного буде розглядатись справа міськради проти горгутівщини. Хочеться вірити, що судді ПОЧУЮТЬ і адвокатів, і підприємців, яким не дали слово у Луцьку. Пане Романюк, пам'ятайте, що це бюджет, якого так не вистачає місту.
пане Романюк
15.09.2013 16:13:32
від вас залежить, Горгут буде поміщиком Троєкуровим, чи ви вкажете МІСЦЕ цьому набобу, адже казну міста віддати в чужі руки це злочин проти громади.