У Луцьку директор підприємства разом зі своєю дружиною підробляв документи, аби отримати кредити у банках. Набравши багато кредитів, шахраї  потрапили у боргову яму та на лаву підсудних, - інформує «Під прицілом».

Директор спільного українсько-німецького підприємства «Віттен» дав вказівку бухгалтеру внести у документи неправдиві дані про його доходи, а тоді ці ж підроблені довідки надав працівникам банку, аби отримати кредит.

Використавши підроблені документи чоловік отримав пластикову картку з кредитним лімітом у 7 тисяч гривень.

Згодом чоловік разом зі своїм бухгалтером знову підробив довідку про доходи і в іншому банку взяв кредит ще на понад 100 тисяч гривень. На цьому він не зупинився і використавши підробні документи отримав 40 тисяч гривень в трьох інших банках.

Набравши кредитів, директор підприємства  ухилявся від повернення коштів і здійснив лише часткове погашення.

Проте, чоловік вдався і до інших способів отримати гроші, тому він двічі підробив документи, що займає керівну посаду на іншому підприємстві і отримав понад 51 тисячу гривень кредитних коштів. У справу він втягнув і свою дружину, підробивши і її документи та оформивши на неї кредит.

Незаконні дії він не припиняв і надалі продовжував набирати чималі суми банківських грошей.

Коли ж чоловік зрозумів, що потрапив у боргову яму, то шахрайським шляхом привласнив чужі кошти сумою у 500 тисяч гривень. До таких же дій вдалася і його дружина, яка також обманювала своїх знайомих та позичала у них чималі кошти.

Подружжя не збиралося нікому повертати позики, а просто набирали кругленькі суми.

Шахраїв притягнули до відповідальності та за вироком Луцького міськрайонного суду. Чоловіка засудили до 6 років позбавлення волі, жінці ж дали 2 роки іспитового терміну.

До того ж, суд стягнув з обвинувачених 800 тисяч гривень матеріальної та моральної шкоди потерпілим.

Однак, прокурор, який брав участь у розгляді справи просить вирок суду скасувати та призначити більш суворий. Він же посилається на те, що призначене покарання є занадто м’яким. До того ж, за його словами, суд не врахував кількість епізодів злочинів засудженого. Такої ж думки дотримується і потерпілий.

А от засуджені вважають інакше і в своїй апеляції просять направити справу на новий судовий розгляд. На їхню думку, суд розглянув справу однобічно та неповно, не оцінив частину доказів і зробив неправильні висновки. До того ж, засуджені акцентують увагу на тому, що мають на утриманні трьох малолітніх дітей.

Таким чином, колегія суддів вирішила лише частково задовольнити апеляції прокурора та засудженої жінки, а апеляцію засудженого – залишити без задоволення.