Війна за паї у Волинській області триває і зараз. Так, людей різними способами заохочують давати свої землі у користування. Землі, орендовані Степаном Москвичем, спокусили ще одного інвестора - Сергія Мартиняка, - інформує ТРК Аверс.
Листівки із багатообіцяючими пропозиціями укладати договори оренди з агропромисловою групою "Пан Курчак" потрапили ледь не у кожну оселю, проте переконати ними сільських мешканців не так просто.
Коментарі
потрібен
21.08.2013 22:23:06
механізм відкликання депутатів, якщо не виконують обов'язків . або зловживають владою.
Селянин
22.08.2013 08:57:13
Обдурує селян підер-с Москвіч . Злодій і аферист, а це відео замовне. І тут зібрали групу обдурених селян.
W коментар видалено
рожище
22.08.2013 11:12:35
а який він собі монумент спорудив у вигляді годинника
Боратинець
25.08.2013 01:50:53
Селюх, скажи кого Москвич обдурив? Комусь зерно не віддав за паї? Дороги поробив, так би сидів би далі в болоті і лайні по коліна. І якщо маєш свій пай то віддай Мартиняку за тисячу і пропий її, бо це буде останнє що ти побачиш
Сюжет
27.08.2013 08:03:22
вчорашній по "Аверсу" взагалі приголомшив. Представник Мартиняка ледве душу не витряхнув з бідного селянина і це все на камеру !!!!!! От уроди !!! А всі заберіть паї у цих ублюдків, а то модні хапуги повернуть тим, що інтерв'ю давали. З цими скотами то й землі можете лишитись. Найміть юриста для підписання договору.
просто жах
27.08.2013 14:04:56
Мартиняка добре знають там де він провадить бізнес і про його "порядність" і "чесність" там легенди ходять
жовта преса