Проспект Волі та вулиця Лесі Українки стали майданчиком для учасників марафону вуличної поезії, який організувало культурне об’єднання «100 Вт», - пишуть Волинські новини.

З Днем міста вітали лучан поети під час «Марафону вуличної поезії», що відбувся 25 серпня.

Участь у заході міг взяти кожен охочий, зареєструвавшись на сторінці культурного об’єднання «100 Вт» у соцмережі. Передбачали, що поети проїдуть маршрутами №15 та №15а, декламуючи у салонах автобусів поезію. Однак, через обмеження руху громадського транспорту проспектом Волі та зміну маршрутів, організатори вирішили змінити формат заходу. Поети вирушили пішки проспектом, зробивши першу поетичну зупинку поблизу пам’ятника Тарасу Шевченкові. Свої вірші декламували організатор дійства Володимир Столярчук, поетеси Марина Романюк та Катерина Пташка. Першими пролунали поетичні рядки на патріотичну тематику, серед яких вірш Марини Романюк «Україна».

Після цього, поети вирушили до зупинки навпроти комплексу «Гранд Волинь». Дорогою організатор марафону Володимир Столярчук вітав лучан та гостей міста зі святом та закликав покращувати демографічну ситуацію в Україні. На зупинці громадського транспорту, окрім нього, поезію декламувала Олександра Ватащук.Після другої поетичної зупинки поети попрямували іншим боком проспекту у зворотному напрямку. Втретє читали поезію на зупинці навпроти гімназії №4. Декламаторами виступили Марина Романюк та Олександра Ватащук.

Після короткого виступу перед нечисельною публікою, учасники марафону вирушили до місця, де відбулася друга частина дійства.

Продовжили марафон на Книжковому пасажі, що на вулиці Лесі Українки. Першою ліричну поезію зачитала Катерина Пташка.

Музичне вітання для лучан підготував виконавець авторської пісні Юрій Щербик. Він виконав композицію присвячену Луцьку. Почувши звуки гітари, глядачі почали активно збиратися поблизу Книжкового пасажу.

Під час другої музичної паузи Юрій Щербик виконав пісню, яка націлена проти пивного алкоголізму та засилля реклами алкоголю. Після його виступу відбулася завершальний етап марафону вуличної поезії – вільний мікрофон. Випробувати себе у ролі декламатора міг кожен із глядачів дійства.

Саме цитатою із творчості відомої української поетеси «будьте взаємно красивими» підсумував захід Володимир Столярчук. Привітавши лучан та гостей міста з Днем народження Луцька, він побажав, щоб у їхніх серцях і душах панували ласка та любов.

Щодо поетичних читань у громадському транспорті, організатор марафону пообіцяв, що дійство такого формату неодмінно відбудеться у найближчі місяці.