Запекла боротьба за власність на Завокзальному ринку продовжується. Луцька міська рада оскаржила ухвалу Господарського суду, який залишив комунальний ринок у власності облспоживспілки, - інформує ТРК «Аверс».
Нагадаємо, міськрада вирішила розірвати зі спілкою довгостроковий договір оренди, позаяк остання неналежно виконувала його умови. Не на жарт обурені і бізнесмени, які десятками років працюють на ринку. З ними облспоживспілка відмовляється укладати договори суборенди. Нині як підприємці, так і представники муніципалітету свою правоту взялись доводити у Рівненському апеляційному господарському суді. На розгляді справи були і журналісти.
До Рівненського Апеляційного господарського суду просто так не потрапити. Спершу документи прискіпливо перевіряють охоронці. Потому їх досліджує розпорядник дому правосуддя, також вони обов'язково потрапляють до рук секретаря судді.
У дворі суду зібралося більше 20 охочих послухати справу, і до того ж телебачення. Проте до приміщення людям – зась. Бо, бач, місця на них не передбачено.
Підприємець, яка працює на ринку «Завокзальний» Алла Сівак не розуміє такого правосуддя: «Підприємці не можуть як вільні слухачі зайти до судової зали. Це порушуються наші права. І чому у нас мають запитувати, наприклад, якісь там документи? У мене є паспорт, посвідчення особи».
Аби потрапити на розгляд відкритої судової справи, не допомогло і депутатське посвідчення. Обранець Луцької громади Богдан Шиба, який теж приїхав до Рівного послухати що буде далі з ринком, має свої пояснення тому, що відбувається: «Суддя сам заперечити не може, бо він порушить Конституцію. Як завжди, в нашій «дуже демократичній» країні шукають крайнього. Я дякую Богу, що не прислали там бабцю-прибиральницю, і вона не стала із шваброю на дверях і не сказала, що не пустить, бо тільки-но чисто помила».
До зали засідань підприємці так і не потрапили. Не пропустити намагались і кореспондента. Бізнесмени впевнені, що саме телебачення і стало каменем спотикання, в результаті чого слухання і перенесли. «Також і приїзд саме кореспондентів зіграв свою роль в тому, що перенесли суд саме на 14 число. Ми думаємо, що рішення уже було завчасно заготовлене, просто, так сказати, не наважились його озвучити і все», - впевнена Алла Сівак.
Та на цьому все не закінчилось. Слухання слуги Феміди перенесли на 14 жовтня. Однак обговорення щодо подальшої долі ринку не припинили. За зачиненими дверима колегія суддів продовжила цікаву розмову.
Журналістам телекомпанії «Аверс» до рук потрапив цікавий аудіозапис, на якому ніби то зафіксована розмова колегії суддів Рівненського Апеляційного господарського суду на чолі з головуючою у справі Вікторією Коломис. У діалозі, який відбувався поза судовим засіданням, йдеться про те, як позбутись третьої сторони у справі між Луцькою міською радою та Волинською обласною спілкою споживчих товариств. Тобто, слуги Феміди вирішували, як краще «відшити» підприємців. Мовляв, так буде легше залишити рішення суду першої інстанції без зміни. Аудіозапис телеканал розшифрував і оприлюднив у своєму ефірі:
На аудіо чути голос, подібний як у головуючої в справі Вікторії Коломис: «Міська рада Луцька з Волинською облспоживспілкою визнати недійсним договора оренди майна Луцькою міською радою, мова йде про змельну ділянку чи майна? Це земельної ділянки всієї цієї що Луцька міська рада передала облспоживспілці в оренду. Вона скаржник і там є ще один скаржник, там ситуація така, що там появляється ще один скаржник, появляється скаржник в мене лічно… А може мені «бартануть» ту сторону. Вона ж третя сторона. А можна «бартануть» другова без питань вапщє ухвалою. А хай слухає собі без права голоса, я вже буду знать. Слушай, а може точно зробити так, бамбануть її ? А єслі сєчас всі за долги підуть, то шо апеляційну скаргу бамбануть, а тоді вапшє відмова в прийнятті... То шо дорогіє дивіться? То шо? Я тоді її послухаю. Дабро! А він мені атвод вже ж не заявить уже, даже єслі і заявить, то я вже не можу ніяк реагувати. А шо тобі заява? Ти що не понімаєш, що перед постановою він хоче, щоб я оголосила йому постанову уже. Вони зайдуть і він прийде, і я на нього вже ніяк не маю реагувати, бо він може до мене підходити тільки до!»
Коментарі
шикарно
08.10.2013 15:56:08
про совість їхню вже не говоримо, а тільки один "сленг" судді чого вартий !!! Типічна мова зечки і вони нас СУДЯТЬ !!!!!!
без імені
09.10.2013 18:58:09
А ти яким сленгом говориш
мовою
12.10.2013 04:42:14
наших пращурів. Недопустимо інтелігентній особі , я вже навіть не говорю, що це суддя, розмовляти, як пан Азаров. Це має бути еліта нашого суспільства, а це - позор нації. З кого приклад має брати майбутнє покоління ? Так що вибачте, але як бачите, навіть на ринку є більш освідчені люди, аніж ті, які представляють нашу владу. Надіюсь, що хоч десь, але вони змушені будуть відповідати за свої дії.
Вася
08.10.2013 16:11:37
во дають ! Да здраствуєт самий гуманний суд в мірє !!!!
юрист
08.10.2013 16:19:58
відвід судді заявляйте, а у неї це не перший "зальот".
Романюк
08.10.2013 16:41:02
нехай сам до суду у Рівне поїде, а чи гроші не треба? Над підприємцями Горгут знущається, тягаючи їх по судах та вимикаючи електроенергію, то де той захист платників податків ? Чому землі волинської громади використовують шахраї? Невже доля міста Вас не турбує?
лучанин
08.10.2013 16:56:48
в голову не вкладається весь цей процес. Що то за суди, що то за міліція, щоб рік часу люди волали про допомогу, а їх ніхто не чув. Нехай Климчук і Романюк вже таки вникнуть в цю ситуацію, ніде правди нема.
бортанули
08.10.2013 17:15:50
не тільки підприємців, а й громаду міста.Чого це в нас відбувається?------ типічна продажність всього на світі.
що далі
08.10.2013 19:11:20
невже і зараз очевидне не візьмуть до уваги? Що людям робити в такому випадку? Всі недоторкані, крім звичайних людей.Яка реакція влади буде на цей "беспредєл" ? Скільки ще разів нас бортануть? Це що, розбирайтесь самі?
а судьи кто?
08.10.2013 21:38:27
м-да, если луцкие предприниматели это проглотят никогда им не освободиться от облпотребсоюза.
Товариш з комсомолу
08.10.2013 22:04:25
Горгут! ВІДНЕСИ ГРОШІ В ДИТЯЧИЙ БУДИНОК,В ЛІКАРНЮ,АБО В ЦЕРКВУ !!! а не купляй судові рішення!
йому
09.10.2013 22:57:28
самому треба в лікарню: мішки під очима, а він по судах совається.
судити
09.10.2013 19:58:49
цю суддю треба. Ганьба !!!!
юрист
09.10.2013 21:06:55
100% провокація, невдоволений завжди той, хто програє і він про це знає
програє
10.10.2013 09:15:52
громада міста, якій завжди не хватає коштів на досить серйозні речі. А ми не проти щоб зробили експертизу звукозапису. Такі суди - позор нації, а ви добре знаєте, що ми так бідно живемо тому, що все купляється і продається. І про докази, добуті незаконним шляхом теж чули, а чи може вони самі на себе добровільно компромат дадуть???
юроисту
10.10.2013 09:20:18
А ви, як лучанин не програєте, а чи то Горгут пише ?
а хто прграє?
10.10.2013 09:33:26
Романюк, якому бракує грошей для міста? Якби не ці продажні сволочі, не були б ніщенські пенсії і зарплати. А де брати гроші громаді, якщо її майном користуються одиниці? В Китай цю скотобазу на суд, там би встановили хто програв, а хто виграв.
там
10.10.2013 14:11:20
типу миколи держслужбовців кожен день на площі в онлайні казнять..а про горгутів там навіть мова не йде..їх ще раніше в розход пустили..
так
10.10.2013 12:53:46
треба опустити ркуі-хай апуть аби не били.сроманюки великі спеціалісти по приватизації..чого один тільки гранд центр вартий...через три фірми майно яке не могло бути в заставі але заставило місто чудєсним образом перейшло до миколая чудотворного..так і тут ..скотскій юрист тлумачить від перших скотів..
невдоволені
10.10.2013 16:29:20
А чим тут радуватись? Горгута в суд китайський не відправиш , а судять ось такі "коломиси".А влада наша- то ні Богу свічка,- ні чорту кочерга. Самі думають, де б урвати.
спостерігач
10.10.2013 16:54:20
послухайте уважно як судді приймають рішення. Доля кожного з вас може бути в таких руках. Не дивно , що почастішали самосуди, бо нема вже куди йти. Скоро вся Україна стане Врадієвкою.
потрохи
10.10.2013 17:32:57
тут на ринку буде як колись на одеському...через вікна з адміністрації готові вискакувати?
будуть
11.10.2013 16:27:07
вискакувати, адже вже ніхто не миритиметься з "нововведеннями" щасливого ринку імені Горгута. Це ще все проходить в'яло бо не настав кінець року, там почнеться....
Володимирівна
12.10.2013 18:58:49
Нічого не буде всіх все влаштовує, а сівак і ще пару неудачників роблять бунт но люди вже зрозуміли хто є хто і на кого вони працюють........
В ЯКОМУ
12.10.2013 22:43:30
місті і що там тебе влаштовує не знаю.а я те що купляв за десятки тисяч баксів віддавати дєдушці чи його пасинкам не збираюсь.хоч широкі жести робити перепиши на нього квартиру.а чужими не мусори грошами..здоровіша будеш..шл...стара.не буде договору аренди обіцяного-не буде горгутів.а ти там з хфілії ковельської строчи..
неудачники
12.10.2013 22:45:47
бо зад як ти горгуту не лижеш. А сівак якраз розумна жіночка. вам горгон хай хоч голови відрізає а є такі що не хочуть. тобі до тої сівак як до неба рачки тупа бабехо.
то Голяр пише?
12.10.2013 22:58:42
ти щось про ту Сівак знаєш? Тебе влаштовує - сиди з Горгутом, хто ж проти?Те що людей з ринку Горгут повикидати хоче то це добре? А якби ти на тій трубі торгувала то що тоді? В тому і справа що люди зрозуміли і не хочуть з аферистами працювати. А щодо удачі, то у всіх все добре крім Горгута і тебе, бо кожне слово твоє злобою і ненавистю пропитане. Вони працюють на себе і свої сім'ї, а не на хазяїна як ти.
Інна
13.10.2013 08:40:59
Я хотіла купити контейнер, а мені підсунули папірець, де зазначено, що павільйон можуть зменшити, перемістити або навіть демонтувати. То це заради партнерських відносин , чи для подальших афер ? І не ображайте нормальних людей, не личить це людині поважного віку.
старій калоші
22.10.2013 16:21:21
то ясно що ти і твої горгони дуже удачливі бо обдурили пів ринку. та щось фортуна задом повернулась? чого пристала до тої сівак може тобі щось винна? то йди хай горгон доплатить а сівак на НКВД працює - не знала?
Марія Іванівна
12.10.2013 23:32:03
Не розписуйтесь за всіх. Мене не влаштовує не продовжений договір, завищена ціна на нові павільйони, дахи і штрафні санкції на електроенергію. Мене не влаштовує, хоч я і не на тій трубі, відношення до цих людей, ці судові тяжби проти підприємців і зверхнє відношення до всіх абсолютно від адміністрації. Вони просто забули, що живуть з того, що платимо ми.
Петрович
13.10.2013 09:15:08
всі хто хоче працювати з Горгутом можуть собі то дозволити бо він приватизував будівлю собі. А ми не хочемо бути його рабами і не позволимо такого відношення до нас. А далі будемо бачити яка в кого оплата буде за 1 кв. м.А ще бачимо на кого працює Володимирівна.
будівля
20.10.2013 08:13:00
належить пайовикам, а він прихватихував, отже теж розібратись треба.
Алла
13.10.2013 16:41:39
Чвари між підприємцями це те, чого хоче адміністрація ринку. Пам'ятайте, що пана Горгута не треба захищати, це він вміє добре робити сам. Думайте про те, аби працювати і в цьому ніхто не перешкоджав. Ви знаєте добре, що разом ми сильні, а по одному нас знищать.А ще, нам всеодно кому платити, але буде краще, якщо це буде на користь суспільства, а не двох кланів. Якщо не будете поважати себе - інші теж будуть до вас ставитись зневажливо.
для цього
13.10.2013 18:48:57
потрібно мати почуття власної гідності, яке немало вартує в наш час. На жаль, всі хочуть аби проблеми вирішував хтось інший. Люди бояться змін і пливуть за течією. Зрештою, якщо уривається терпець, саме наші люди здатні на неочікуване.
відвід
14.10.2013 23:35:46
судді не прийняли. Нічого, можна позичити очі у Сірка і прийти "судити". ГАНЬБА !!!!
глянули
15.10.2013 08:19:07
б на ті зажерливі 100 кілограмові туші, які "судили". В поле б їх з тяпками закинути, щоб зрозуміли як ще може бути.Агресія суду за цей запис була навіть не прихованою. Вони просто помстилися за "своїх", щоб другим не повадно було.Це відбулося в дуже велике релігійне свято і ми бажаємо, аби з ними також так чесно поступали в їхньому житті.
по течії
15.10.2013 22:43:19
пливуть безучасні підприємці, а коли берег побачать- тяжко буде на нього вилізти.
Анонім
16.10.2013 16:16:03
виліземо, але без горгута.
наслідки
19.10.2013 16:19:27
якісь ДЛЯ "СУДУ" БУДУТЬ ЗА ПОПЕРЕДНЮ ЗМОВУ? ЧОМУ ПРАВООХОРОННІ СТРУКТУРИ МОВЧАТЬ? ХТО КОНТРОЛЮЄ ЦИХ "БЕСПРЕДЄЛЬЩИКІВ" В МАНТІЯХ?
пострадавший
20.10.2013 18:56:39
самі корумповані ВОЛИНСЬКА ПРОКУРАТУРА разом прокурором міста якого гнати давно потрібно . який бреше з своїми прокуряшками.
Володиміривна
20.10.2013 22:30:14
клоуни не удачні успокойтесь і успокойте сівак ніхто більше вам не вірить і перестаньте гроші збирати з людей, ви ще будете відповідати за шахрайство
Алла Сівак
22.10.2013 08:44:37
А у вас хтось гроші збирав? Шахраїв на ринку знає кожен, а у вас особисто, якщо до мене є питання - я кожне день на робочому місці. Непристойно таке писати, не знаючи нічого про людину, але у вас є право на свою думку і можете заявити це привселюдно, не ховаючись за псевдонімом. А ще, організуйте разом задоволених і приведіть до міськради, тільки проаргументуйте "блага" , які отримують (не окремі підприємці) , вся громада. І ще питання; хто з нас більше подібний на клоуна і неудачника? Ваші особисті амбіції ви ставите вище загальних, а чи "стимульнули" добре? Умови, які ставила міськрада повинні виконуватися, адже це є захистом від подальшого непорозуміння і тиску на "неугодних". Якби ВСІХ підприємців не намагались просто"кинути", а заключили договір до 2033 року, не проводився хаотичний благоустрій - такої ситуації не було б. Питання не в мені, а просто ВСІ хочуть бути в РІВНИХ умовах.
Володимирівні від юриста
22.10.2013 09:06:18
Шахрайство - це те, як Горгут повів себе з пайовиками, це подвійна плата за дахи, які поставить собі на баланс, це не виконані прописані умови з міською радою, а також, в першу чергу для вас, як підприємця- це довгостроковий договір, який гарантуватиме вашу зайнятість. Ви або зацікавлені у "чомусь", або нерозважливі.
Володимирович
22.10.2013 09:13:27
якщо дають гроші то вірять.А ви хотіли щоб горгони по одному всіх добили? Ні, ми всі будемо збирати кошти тим з ким будуть судитися. Добре що є такі як сівак бо невідомо до чого дійшли б.
старій клоунші
22.10.2013 15:55:20
ти як в той інтернет попала? вали в міліцію якщо в тебе щось відібрали. неудачники вже ти з горгонами бо більш нікого не надурите. може.. ще й вернути лишнє прийдеться. будите платити і ще раз платити.....
Володимирівні питання
22.10.2013 19:11:48
Які на вашу думку заслуги у В. М. Горгута перед підприємцями, а може дійсно його безпідставно звинувачують у всіх смертних гріхах?
відповіді
23.10.2013 08:37:18
не буде бо питання провокаційне.
підприємець
23.10.2013 08:47:54
заслуги є масово : обман ( жодна умова не виконана) , рекет (вимагання безповоротних допомог) , шантаж ( відключення від електромереж, штрафи за запізнення плати за світло навіть за 1 день) , присвоєння чужого майна (обдер всіх пайовиків) і далі, далі .....
про що сперечаїтесь?
22.10.2013 09:28:57
На лице шахрайство облспоживспілки і цього продажного суду. Нехай жіночка Володимирівна напише про досягнення і блага (ПЛАТНІ) і не Горгутом - руками і грошима підприємців, а до тої активістки із заздрощів причепилася .
володимирівна це
23.10.2013 11:46:26
напевно вигаданий "пєрсонаж" великіми "політтехнологами" товаріща горгута..або промсто знов інженер ринку під 100 грам писанув..то зразок стада яке спить та бачить ківерцівській дєдушка..неспокійних снів вам товаріщ..
підприемець
23.10.2013 22:15:24
Володимирівна що ви добре зробили для ринку? Обливаєте гряззю хороших людей. Ви самі візьміть приклад з Алли Сівак!!!
для чого?
24.10.2013 08:43:30
то треба купу свого часу витратити, а в нас сьогоднішнім днем живуть. От коли грейдером змітати будуть - тоді волати під міськраду побіжить, що останнє відбирають, а так жалюгідну подачку кинуть. Афера вже не вдасться, шановні, під якими б ви псевдонімами не лили бруд. Ніхто вам останнє не подарує - ваші наміри зрозуміли.
Вінні пух
24.10.2013 08:32:48
Це хто хороші дюди, ті судді?
от бачите
24.10.2013 08:46:12
люди і не розуміють про які дурниці пишите. Прізвища суддів ; Коломис, Мамченко, Тимошенко . Ці судді продалися Горгуту.
підприемець
24.10.2013 18:49:42
Вінні пух вникаи у справи на ринку. Ібудеш знати прізвища продажних Горгутівських суддів.Можливо ти ще и не прослухав запис на диктофоні про суддівську змову яку диктує Коломис як бартануть та бомбануть нас підприємців то прослухаи .Це все зробили судді за добру винагороду від Горгута. Нехаи він кращеб ті гроші віддав для онкохворих дітеи.Тоді можливо бог иому трішки простив.А так буде заживо в смолі кипіти.Коли вже наісться.
вибачте, але
24.10.2013 20:49:50
не можна щоб у одних відбирали, а іншим давали.За таке нема прощення. Такі горгути нікому не поспівчувають.Держава має опікуватись хворими і не байдужі люди, а цих ніхто і ніщо не обходить. Кипіти він буде ще й на цьому світі бо багатьох обманув. У цієї особини нема душі, вона давно продана.
покупець
25.10.2013 19:17:07
ви просто не дружні. Ніхто не зможе вам нічого заподіяти якщо будете єдині.Добивайтеся звільнення нечесного директора.
підприемець
25.10.2013 19:38:59
Сьогодні по ринку ходила юристка.Проводила агітацію на підписання договору на 5 років.Це вона робила по вказівці Горгута. Підприємці не погоджуитесь на чергову аферу Горгута. Договір підпишем на такии самии термін якии має Горгут з міською радою.Це наш лозунг Не дамо себе знищити олігархам мілліардерам.Чому Горгут витребував довгостроковии ДОГОВІР в міськоі ради ТАКИИ САМИИ ТРЕБУЄМО І МИ ПІДПРИЄМЦІ,..
згоден
26.10.2013 07:37:59
Голяр під "Володимирівна" агітує гроші не збирати. А хто в здоровому глузді , якщо нічого не загрожує наймає адвокатів??? НІЯКИХ 5 РОКІВ !!!! Потім буде 2 торгових центри - 1 імені Горгута, 2 - імені Кандиби, а ви будете знімати площу по 100 баксів за метр. Не буде до 2033 року - не буде цих "бендерів". Ми їх самі звідси винесемо, якщо всіх купляє. Зробимо другу Врадіївку . А тоді допоможуть "коломиси" ????
пайовик
26.10.2013 08:07:46
Горгут нас обікрав повністю, чого будівля Варшавського ринку належить йому, то ж майно спілки? Якщо не заключите договір на 22 роки то будете там де й ми. Йому все до фєні бо то стиль нахрапистого удава. Наймайте адвокатів , пікетуйте бо піде земля туди де й майно пайовиків.
а може
26.10.2013 16:28:28
вже він піде...
Остап
26.10.2013 17:11:54
лучше головою в стінку бийтесь і вас почують, конешно підпишем договір на 5 років і не будем питати нещасних революціонерів
ти
26.10.2013 20:00:46
його прочитай як вмієш.кожний день за айця тебе горгут пять років буде тримати..і питати буде що не больно?а ти будеш казати -нє,нормальок.бо схоче-вирве з корнем(по заключеному з тобою договору).але ти так привик,може пронесе в сусіда рване..горгут не ті що раніше були..в нього всьо комплексно..та й нема вже давно ніякої осс.є приватне підприємство..
революціонерам
26.10.2013 20:21:47
всеодно на який термін ви будете підписувати з вашими"прихлєбатєлями" договір, а з підприємцями ви зобов'язані заключити договір до 2033 року.У нас кріпосне право відмінили, а кожен буде сам вирішувати на який термін вимагати підписання договору. Ще побачимо хто і де буде битися головою об стінку. Може ви ще й конституцію спеціальною комісією облспоживспілки відміните? Ви ще революції не бачили і мало що читали про неї, і це вам не 2000 рабів, які по стадному інстинкту безропотно впадуть в ноги "хазяїну" так що мрійте, але не замріюйтесь....
Остапу
26.10.2013 20:33:50
Вітюша голяр ти можеш на 5 років в другі стєни загриміти і стати там Вікторією. от там вже й шукатимеш в яку стєнку головою тр**нутись.
резонно
26.10.2013 21:36:55
півня- в пєтушатнік !
ваше право
26.10.2013 21:00:53
підписувати хоч на рік, а за всіх не розписуйтесь. Ми під міськрадою стояли мерзли щоб товаріщу горгуту будущєє обезпечити?вас ніхто тоже не буде питати що робити. ощасливили всіх тут.
Остапе, який
26.10.2013 23:16:41
з тебе "бендер"? Це так : ПРИНЕСИ - ПОДАЙ, іди на....НЕ МІШАЙ !!! Хіба таким тупим давали слово? "Конешно" не в тебе будемо питати що робити, Чернишевський довбаний. А про Спартака не чув ? Іди довчайся, радник ощасливлений "п'ятірочкою".
ще сісти
29.10.2013 07:54:49
можна на 5 років за "добрі" благочинні справи , а без вас розберуться з договорами. Питати про термін треба у міської ради бо вона розпорядник землі- не революціонери і не Горгут.Думаю навіть покровителям ви скоро набридните бо все знову почнеться спочатку.
Ех вітя
27.10.2013 16:53:01
ти з малої букви бо горгони відкупляться а ти отвєт дєржать будеш. за пятьорочку знов в суди підете бо ж добровольно підписалися. Нещасний....
лучанин
29.10.2013 09:06:12
якби не мав грошей то давно сидів би.Яке управління державою таке і робиться навкруги.
підприємець
29.10.2013 19:26:12
якби правоохоронні структури хотіли , давно б закрили цю шайку, а так може і перепаде щось...
спостерігач
30.10.2013 09:10:19
зараз хороший момент підприємцям ,якщо не єдиний , заключити довготерміновий договір. Якщо пройде час горгутівці опанують себе, відкупляться від криміналу , домовляться з міськрадою і тоді буде на ринках те що на сході.Об'єднуйтесь, допомагайте активістам бо всеодно потім всі зрозумієте та буде пізно, ЗУКОН ЗАХИЩАЄ ТИХ , У КОГО Є ГРОШІ ВІДКУПИТИСЯ, а цей запис - підтвердження моїх слів. Якщо ви щось робите, то не сусуду, а собі. Якщо нічого не робите - зроблять за вас, але не те , що буде вигідно вам. Думайте....
молодці
30.10.2013 16:59:50
активісти- не лишайте на півдорозі почате - вода і камінь точить. Маєте права - захищайте себе бо і так тяжко працювати, спроможність покупців рекордно знизилась.
Юристка ринку
31.10.2013 16:31:42
заднім числом "втюхує" якісь чудо-договори до кінця року тим, у кого дійсні діючі .Компашка аферистів, а про Семенівну були підприємці іншої думки, шкодували - до пенсії ж доробити треба. Ганьба обманювати пенсіонерок , шугаючи ,що викинуть за територію ринку. Яке їхало - таких і здибало. Де ж ваша совість???
на місці совісті
31.10.2013 17:08:12
вже щось друге появилося. Якого..... підписувати те чого не знаєш? бЕЗ ЮРИСТА ВЖЕ Й ГОВОРИТИ З НИМИ НЕ ТРЕБА , НЕ ТЕ ЩО ЩОСЬ ПІДПИСУВАТИ.
ВИБОРИ
31.10.2013 19:31:23
можуть ненароком допомогти, а може хтось захоче вислужитись- от і готовий корупціонер Горгут, бери - не хочу. Ждіть його величність ВИПАДОК.
Гнати
01.11.2013 07:51:25
в шию всіх представників. а рішення любі приймати колективно тоді ніхто не обдурить. На ринку є асоціації і вони повинні мати юристів. Не жалійте по 5 гривнів в місяць - не скоїте дурних поступків.
дід Панас
01.11.2013 17:07:10
вже сівак і так на вас заробила, ще скиньтесь їй по 50гр. а вам дурачкам говорить що на юриста............
діду пАНАСУ
01.11.2013 17:31:38
для особо тупих: ГРОШІ ЗБИРАЄ КАСИР, Сівак до того не має відношення і то знають всі, хто здає ці гроші. Так, збирали і будемо збирати поки вас, аферистів, не відправимо туди, де вам і місце. Адвокати безплатно не працюють, а оплачують їх ті, що хочуть лад навести. До речі, підприємці подали касаційну до Києва, так що горгонушки готуйте кейси. Відчепіться від тої Сівак бо вона займається всім, крім грошей, аби не гавкали такі Остапи і Панаси. Кінець підкрадається уже помітно....
Що страшно?
01.11.2013 17:46:06
дурачків на базарі все менше і що б ви там не писали то ми вже добре побачили хто є хто.Не втриматися вам брехливим на тому базарі . Відберуть якщо не зараз то потім Мрія про Ріо не здійсниться.
баба Параска
01.11.2013 17:58:28
ще по 100 скинемся а то й побольше але не всовуватимите дурних бумажок підписувать.вже ви тут всіх задовбали. про криши напиши на скільки взули нас і про жестянки які вже за рік поржавіли. напиши як козирьки зрізали щоб платили як свєт повиключали тим що помочі вам не надав безповоротної. без адвокатів вже з вами пройдохами ніхто нічого не заключить.то ви думали що зашугаїте і всі мовчати будуть.на нас крім вас ніхто нічого не заробляє а ви злодюги.
плохи дела
01.11.2013 18:58:04
если женщин оговаривают.обратитесь в полицию если считаете что воровство имеет место. Должно быть стыдно мужчине за такое поведение.Предприниматели молодцы что сумели дать отпор тем кто их обманул.
юристи
01.11.2013 22:13:26
як при комунізмі - працюють безплатно.
Київ
01.11.2013 17:10:49
горгуту потяне суму конкретну. хай платить а не складає.думає що знов всіх обдурить- не вдасться.так що може хтось і битиметься головою об стіни лафа кінчається.
хороший знак
01.11.2013 21:13:32
ці напади бо то від безсилля.А ви хотіли щоб один підприємець платив за представництво третьої сторони? Забудьте про малограмотні маси, закінчилось...Вам тепер і хрестик ніхто не намалює без рецензії юриста.Дякуємо за те, що ви згуртували підприємців, що перезнайомили всіх активістів між собою, що люди стали цікавитись життям ринку, а не стоять в черзі за вашою подачкою у вигляді декількох років договору. Тепер нас багато і ми жодною своєю дією не спровокували недовіру до нас. Ми тут працювали, коли ще і вас не було і кожен має відповідну репутацію, яку такими дешевими випадами ніяк не спростувати.Безумовно, ви думали перенищити по одному і ніяк не чекали, що за одного буде платити сотня. Попробуйте тепер привести під міську раду задоволених вами: крім ваших кумів та привелегійованих одиниць, яким буде соромно людей вийти і щось просити чи вимагати. Ви не виконали жодної своєї обіцянки, яку дали підприємцям, натомість ви налаштували своєю наглістю і рекетом всіх проти себе. Ви зробили все, щоб вас зневажали і боялися, але хто в наш час буде це терпіти?Хто повірить загнаному голодному вовку, який крутиться біля кошари?
згоден
02.11.2013 07:50:08
вівці не ті, та й вовк старуватий. Занадто наполохали щоб тепер пильність приспати.
вам
03.11.2013 08:24:02
мемуари писати а не торгувати на базарі.
да
02.11.2013 15:43:05
грамотні супернички трапилися в цей раз горгуту прийдеться в закони заглядати.Ото допік народ!!!
ПІФАГОР
02.11.2013 18:36:07
Горгут в один закон- заглядає! Щоб не просити та ласкати - краще вкрасти і мовчати! Бідолаха-!? з вищою математичною освітою вже давно порахував дохід!.але витрати будуть значно більші! Чим більше буде "шуму"- тим краще! а потім -грошики в конвертах закінчаться? В Київ не буде з чим їхати,Марта на РОГИ -встане,пайовики не виберуть ! а потім горгут тебе посадять або крадене все дістанеш з своїх карманищ. А коли вийдеш на вулиці Луцька ?! Краще не виходь !
впертість
02.11.2013 22:42:12
зараз навряд чи допоможе "бендерам". Вони так допекли народ, що без кінця підтягуються нові "обчищені" горгутом. Покупка цих судів теж на грані бо вже всі знають хто це кришує. Це ж не тільки базар - ще відібрані бізнеси у людей: З невдоволених одиниць ростуть сотні, які об'єднуються і шукають рішення цієї головної болі - горгута. Його прорахувати не складно тільки і платить, а гроші мають властивість закінчуватись.
платити
03.11.2013 08:20:55
в Києві треба вже 5 суддям, а може ще й порядного якого занесе туди, де гарантія? та й розцінки другі - столиця.
невже
04.11.2013 07:23:38
за рік неможна договоритись?
дурікам
04.11.2013 15:47:12
вже люди не вірять сівак і її пару прихвостням, люди хочуть спокійно торгувати, а ці клоуни все роблять для того щоб депутати забрали землю у ринка.так що пані сівак вже людям лапшу вішати не получається вони стали розрізняти хто є хто
мда
04.11.2013 18:51:32
спокійно торгувати будем, полішуче темний, коли буде цивілізований та зрозумілий кожному довготерміновий договір аренди землі під торгівельним місцем(яку в свою Чергу арендує горгут в міста).а так тобі ,полішуче темний, одному в рабство..то все просто-перепиши квартиру (якщо маєш )на якогось начальника та й бери в нього свою квартиру в оренду за пару сотень баксів.тут я для тупих пояснюю.але не всі тобі будуть казати що вони не худоба..крути головою..народ різий там шастає..
тобі ідіоте
04.11.2013 23:21:58
що та Сівак зробила? Які прихвостні? Не заключить договір - заберуть землю ---- ПРАЦЮЙТЕ !!!! У Тої пані ВСЕ получається, А у вас ? Ти дуріком , ідіоте, кого називаїш ? Що ти , тупий, розрізняти можеш? Зараз вони проплачують адвокатів, щоб ви, уроди, не почували себе господарями на чужому подвір 'ї. То ще побачимо, хто тут клоун, бездарі. У що віриш ти, нещастя? А земельку відберуть, однозначно, бо то належить громаді міста, а не хапугам , які випадково, як ті клопи, присосалися до колективного майна. Не довго лишилосяч, чекайте...
ти кого дуріком називаїш, урод?
04.11.2013 23:35:33
Ми ще покажемо, хто тут хазяїн, ублюдки ! Спокійно без вас торгувати будуть всі, а ваші девіденти закінчились.Ти , тупий, що розрізняти можеш? А свою лапшу собі на вуха розвішуй, холуй безграмотний. Ти , придурок, її хоч раз в житті бачив?- То піди та поспілкуйся, жалюгідне нещастя! Що тим куриним мізком розрізняти можеш? З - за куточка гавкати твій уділ ,накази виконувати, а не демагогію розводити, батрак.
ага
04.11.2013 23:42:04
тобі повіримо, собачий хвіст горгута. А ти чорне від білого не розрізниш. Якось більше віримо не вам аферистам. Гроші збираємо і ваші надії тануть на очах бо ми платимо гривню а ви тисячу. Ми розрізнили хто є хто пішли ви....
заберуть
04.11.2013 23:59:49
на раз- два.
має бути соромно
05.11.2013 08:25:29
бо ті "дуріки" все роблять для того , щоб всі могли спокійно працювати. Я багато власного часу витрачаю на роботу, яку ви повинні всі разом робити. Невже ви думаєте, що хтось, а не ви, буде думати про майбутнє ваших дітей? Такі як ви ховаються за спинами інших, трусяться за тою десяткою, а навіщо щось робити,якщо є інші, які за вас все зроблять. От тому до нас так і відносяться, - заслуговуємо. Алла.
підтримую
06.11.2013 08:35:04
всі хочуть жар чужими руками загребсти.
дуріку
04.11.2013 23:55:09
Ти дурік помиляєшся.Якраз люди вірять СІВАК .А прихвостень це ти не розумнии і тупии валянок.Дякуючи СІВАК ти ще торгуіш на ринку. За що мені шкода що такии дурік серед нас ще є. Клоун також ти .А те що горгут хоче забрата землю .та хоче забезпечити старість собі своім дітям та правнукам це нормально. А в твоіх дітеи внуків та правнуків забирає наглим образом.Тобі точно горгони навішали лапши. І ти правду кажиш що люди вже розрізняють хто є хто.Сівак захищає наших підприємців і думає не тільки за себе так як це робиш ти клоуне.Ринок приватна власність горгона та марфуши А ти не дурік клоун не хотівби щоб і твоі діти там мали частинку свого.що твоі діти гірші за іхніх.Не думаи про карман горгона а думаи про свіи дирявии. Міська рада бере кредит. Опалення не підключено в будинках. Авже листопад місяць.Подивися скільки онкохворих діток.Наа ліки грошеи не має.Бюджет дирявии. Агоргонова сімя багатіє кожен день. Подивися на яких машинах іздять иого діти а які в них житлові умови. Ати ходиш в порваних носках.Ти бачив якии нам договір кабалу готують на 2014 рік. Вони обробляють по одному підприємцю а тебе вже обробили. Так що піди до СІВАК та попроси в неі вибачення. ТИ подивися як він кинув паиовиків те саме буде і з тобою.
во дають
04.11.2013 23:56:57
веселуха !!!Дожилися що якась баба построїла.Похоже попали неуязвіимі.
не просто
07.11.2013 15:21:49
баба , а психолог за фахом.
порада
08.11.2013 16:14:46
нагадуйте про себе всім службам- нехай перевіряють роботу ринку. Кінець року і буде знову намагатись всунути кабальний договір - пильнуйте. Не підписуйте без перевірки юристом жодних документів, не вірте юристам облспоживспілки - вони одна шайка. За вас ніхто не подбає, ваша безпека у ваших руках! Цікавтесь всім, що відбувається на ринку і допомагайте один одному.
що робити
12.11.2013 21:36:45
підприємцям з свавіллям на базарі? Знову міняються контейнери і ніхто не питає - окремі люди змушені це робити- безвихідь.
оголошують
15.11.2013 18:31:30
у радіорупці про продовження договорів, а хто їх обговорював? Знову якісь новшества аферизму?
на теперішній день
15.11.2013 18:53:44
тільки хворий піде з ними щось укладати без юриста - бо на паперті опинишся.
хворих
15.11.2013 19:02:07
більш як ти думаїш, Но прогрес також є. Хоч питання одне другому задають.
що робиться в державі?
16.11.2013 17:00:05
А це ми своєю бездіяльністю і пасивністю допустили. Нехай над сусідом глумляться, аби не наді мною. Що таке ця горгутівщина? - То результат людей , які своїм малодушшям і боязню за власну шкуру перетворили себе на жалюгідних рабів, про що і наголосив Горгут. Ви - платники податків цієї держави і маєте повне право на працю,- саме це і записано в нашій конституції. Вас багато і це- основне.Ви не крадете і не порушуєте закон, то чого ви боїтесь? Вам хтось щось дав безплатно? То чому ви маєте віддати своє ? Повірте, їм страшно більше, бо вони мають що втрачати, а ви ? Підтримуйте один одного,- тоді будете впевнені у майбутньому.
шановні
16.11.2013 20:56:27
скоро їсти не буде що людям ,а лахи -то другорядне.Вже дачі продають і беруть кредити аби ті бляшанки поміняти. В сусідній Польщі гірші контейнери є і з них торгують бо там заробляють, а з нас БЕРУТЬ і деруть.Самі винні.
то й що
18.11.2013 11:34:19
мєнти ніщо не роблять а козирьки в рядах знов ріжуть і мали всіх...... і мєнтов тоже.Шугають тих торгашів бо результат нулєвой------БАБЛО.....
результат
18.11.2013 22:08:53
то те , що ти ще торгуєш і поки що у своєму контейнері. Вам просто повезло що горгон із жадності почав ту війну. Він хоче зашугати і в дальніх секторах то вдається. Він показує що робить що хоче але то вже агонія бо якщо його не звільнять то землю відбере міськрада. То й правильно----- чого забирати те що є власністю міста та ще й знущатись над людьми. Те зміїне кубло тільки розтормошили а фінал побачимо. Злодюга має бути в тюрмі!!!!!
кінець місяця
20.11.2013 16:43:37
будуть перевибори у коопспілці, вже горгон собі коханому підписів назбирав про свою незамінність у зашуганих ним співробітриків-рабів.Хто не підпише - заяву на розрахунок.Дідусь зубами чіпляється за золоте коритце, на базарі притихли до перевиборів у Києві, а от як виграють ---ПОЧНЕТЬСЯ. Ну , хіба ще від криміналу не відкупиться....