Підписання коаліційної угоди між Блоками Тимошенко та Литвина і НУ-НС не сподобалося не тільки деяким представникам цих політичних сил. В Партії регіонів це об’єднання нарекли „пронатовським та пронаціоналістичним”. Відповідну заяву було поширено прес-службою ПР, в якій регіонали розібрали по кісткам весь текст угоди.

„БЮТ, частина НУ-НС, Блок Литвина за підтримки комуністів створили у Верховній раді України пронатовську, пронаціоналістичну коаліцію, яка, не маючи достатньої кількості голосів, але підтримана комуністами, буде реалізовувати антинародну політику. Визначальними пунктами коаліційної угоди стали питання про пріоритетність вступу в НАТО без референдуму, без згоди українського народу. Насторожує те, що євроатлантична інтеграція проголошена пріоритетом зовнішньої політики України. Особливо турбують також інші пункти угоди, зокрема ті, що говорять про (цитуємо) ”посилення захисту української національної та духовної ідентичності”, тобто насильницької українізації. Цей пункт угоди цинічно звучить на фоні останніх розпоряджень діючого уряду про вилучення з шкільної програми та шкільних бібліотек відомого роману О.Фадеєва „Молода гвардія”, на якому виховувались цілі покоління нашого народу і який є літературним пам’ятником подвигу народу в Великій вітчизняній війні. Фракція комуністів не лише не засудила таке святотатство діючої влади, а й підтримує цю владу та її коаліцію своїми голосуваннями в парламенті”, - зазначено у заяві.

Також Партія регіонів наголошує, що усі ці дії свідчать про „безпрецедентну зраду комуністів та Блоку Литвина свого народу і своїх виборців”. В ПР впевнені, що за це політичні сили будуть покарані самими виборцями. До речі, автори звернення повторили і думку, яку вчора проголосив екс-керівник фракції „НУ-НС” В’ячеслав Кириленко: мета цієї коаліції зберегти при владі уряд Тимошенко. Про це свідчать рядки угоди зі словами „беруть на себе зобов’язання підтримати схвалення програми дій уряду”. Тому в партії впевнені, що все це – „суцільне окозамилювання”. Ніяких серйозних пунктів документ не містить і він скоріше роз’єднає народ, ніж об’єднає його задля подолання складної ситуації в економіці.