У Луцьку 26 та 27 жовтня відбувалась “Школа молодого режисера”, - повідомили організатори.
Подібне «дійство» у Луцьку відбувається вперше та викликало чималий інтерес. Серед надісланих більше 50 заявок було відібрано 25 учасників. І жоден із них не пошкодував, що прийшов.
За словами організаторів, метою школи було не навчити людей робити якісне відео. Для цього потрібно не рік, не два, а іноді й ціле життя. Їхня мета була показати, що ж таке робота режисера, з чого вона починається та як відбувається сам знімальний робочий процес.
Лекторами Школи режисури стали професіонали у цій справі. Люди, які знають, як увіковічнити будь-яку мить за допомогою відео.
У перший день зі «школярам» своїми секретами ділилися Віктор Чухай та Антон Аношин (Proaction. Lutsk creative group). Вони розповіли, як працювати з камерою, що краще використовувати при зйомки тих чи інших ідей, показали, що використовують самі у своїй роботі, як «прокачати» камеру, щоб відео виглядало максимально якісно. Окрім того, вони поділилися тими джерелами інформації, звідки вони черпають нові ідеї. На останок, Антон Аношин побажав учасникам школи ніколи не зупинятися, рости і самовдосконалюватися.
Отримавши перші знання роботи з камерою, на другий день Сергій Шараєвський (директор продакшн-студії «ПравдаPRO») засипав інформацією про те, як народжується відеоролик – будь то 30-секундна реклама, або ж півторагодинний фільм.
«Я навіть не думав, що режисеру – це не лише рупор та вказування акторам, що робити. А написаний сценарій – це ще навіть не половина шляху від початку зйомки відео до його кінця», – ділиться один із учасників школи.
«Для мене було шоком, що для того, щоб зняти якісний сюжетний ролик на п’ять хвилин потрібно написати мало не багатотомник зі сценарієм, розкадровкою, прописати усі деталі. Навіть уявити не могла, яка це важка справа», – говорить інша учасниця.
На кінець школи учасники отримали невеличке «домашнє завдання» – зняти свій короткий метр, та кращим стати стажерами «ПравдаPRO».
Коментарі
коментарів немає