Навіть водії зі стажем зітхають, що проїхати перехрестя вулиць Стрілецької та Героїв УПА – це задачка ще та. Особливо, в години пік. Про особливості цього місця пишуть Волинські новини.
Справа в тому, що головною тут є дорога з вулиці Стрілецької, в той час як автомобільний потік з Набережної та у протилежній бік - набагато більший.
Тому дуже часто тут виникають затори, здавалось би, на рівному місці. Особливо – у години пік.
Вулиці перетинаються не прямо, а під кутом. А це суттєво обмежує огляд водіям, які їдуть другорядною дорогою. Тому, аби подивитись, чи вільний шлях, доводиться буквально заглядати у бік вулиці Стрілецької.
Звичайно, про особливості руху у цьому місці попереджають відповідні знаки та й місцеві водії «вишківське» перехрестя добре знають. Чого не скажеш про водіїв-гостей Луцька. Як розповів водій Костянтин, який навідвася до доньки у Луцьк, зорієнтувався у потоці автомобілів він не відразу:
«Дивлюсь, всі пропускають машини з «другорядки» (про те що це - головна, я дізнався вже згодом). Ну, і я за ними. Взагалі, дуже незручно тут проїжджати. І затори весь час».
На незручності нарікають і місцеві мешканці. Варто лише проїхатись тут вранці, або ввечері – все стане зрозуміло. Так, 21-річний лучанин Денис запропонував продемонструвати, що називається, «наглядно», всі особливості цього місця. Хлопець обурюється, що спокійно стояти хочуть далеко не всі – багато водіїв відверто нахабніють, «підрізаючи» та заважаючи іншим. Кому дозволяє кліренс і наглість, об'їжджають перешкоди прямо тротуаром (на відео це чітко видно).
У чому ж причина незручностей? Водії підказують – у залізній дорозі. Справа в тому, що згідно з правилами дорожнього руху дорога, яка є паралельною колії, не може бути другорядною. У ВДАІ це підтвердили.
Чи не єдиним виходом з цієї складної ситуації є встановлення світлофору. Досвідчені водії пригадують, що колись він тут був. Щоправда, років з двадцять тому. Можливо, є резон повернути його на місце?
Проте представники відділу управління транспорту та зв'язку Луцької міськради пояснили, що встановити світлофор – «задоволення не з дешевих». Ціна питання – приблизно 150 тисяч гривень, - зауважив головний спеціаліст відділу управління транспорту та зв'язку Луцької міськради Борис Баранов.
Коментарі
коментарів немає