Луцький мер Микола Романюк не пустив журналістів у кабінет під час особистого прийому громадян, звинувативши їх у тому, що вони «піаряться на чужому горі». Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».

Сьогодні під час особистого прийому громадян Луцьким міським головою Миколою Романюком журналістам повідомили, що місця для них в приймальній немає. Прийом відбувався за скляними, проте, зачиненими дверима. Так би мовити, щоб ви добре бачили, але почути нічого не змогли.

Почалося все з того, що медійників попередила директор Центру надання адміністративних послуг Лариса Карп'як. Після того як кореспондент місцевого видання спробував переступити поріг приймальні, його просто звідти випхали. Після чого з кабінету вийшов Микола Романюк та офіційно заборонив корепондентам заходити до нього на прийом.

«Шановні журналісти, якщо ви прийшли піаритися на чужому горі, то покиньте будь-ласка приміщення. Я вам офіційно забороняю заходити в цей кабінет і щось знімати».

Кореспонденти мера почули - камери забрали. Однак в приміщенні ЦНАПУ, де відбувався прийом, залишилися, щоб поспілкуватися з громадянами, звісно за їх бажанням. Проте, після того, як мер демонстративно «попросив» журналістів забиратися геть, люди, до яких підходили кореспонденти після прийому, навідріз відмовлялися від коментарів:

«Нам сказали вам нічого не говорити», - запевнив журналістів голова Волинського обласного товариства політв’язнів та репресованих, який виходив із кабінету.

Не були багатослівними і решта відвідувачів. Одна з тих, хто очікували на високу аудієнцію в черзі, нишком попросила у кореспондентів «Під прицілом» написати контакти, щоб зв'язатися з нами в інший час, коли влада не бачитиме, та розповісти про свій клопіт. В той же час видно було як люди емоційно спілкувалися з міським головою. А раз суперечка продовжилася навіть в коридорі. Людям наказали почекати за межами кабінету, а коли мер до них вийшов, вони стали обурюватися, що він не може зарадити їхній біді. На запитання журналістів у чому проблема, люди почали нарікати на те, що влада роками не може допомогти інваліду та ветерану війни з покращенням житлових умов. 

Загалом, журналістам кілька разів радили покинути приміщення ЦНАПу і не слухати про що люди бідкаються своєму меру. Поведінку Миколи Романюка представники луцьких ЗМІ не зовсім зрозуміли, але після декількох невдалих спроб поговорити з громадянами та самим Миколою Романюком все ж таки покинули приміщення.