Стратегічними підходами у Нововолинську і не пахне. Про це свідчить хоча б такий приклад. У дитячо-юнацьку спортивну школу нарешті проведуть автономне опалення. Планували це зробити уже кілька років підряд. Вочевидь, як завжди, не вистачало коштів, - пише Нововолинськ діловий.
Цьогоріч необхідна сума таки знайшлася у бюджеті й роботи обіцяють почати. План розміщення комунікацій показав, що вести опалення можна лише зі сторони міськради та готелю «SIS». Це означає, що двічі заасфальтовану дорогу по проспекту Дружби розриють уже втретє. Не з тієї причини, що вона потребує ремонту. Ні, дорога у нормальному стані. Просто зі стратегічними підходами у влади якось не складається.
ВИННА ВЛАДА! ПЛАТИМО МИ!
Подібний випадок стався цьогоріч і на вулиці Миру. Там теж зірвали добротне дорожнє покриття, щоб прокласти, як заявляють мешканці, каналізаційні мережі. Хто і чому переплутав порядок проведення ремонтних робіт досі не встановлено. Однак те, що латання дороги потребує додаткових витрат із бюджету – сумніву не викликає. А це означає, що вкотре за прорахунки чиновників заплатять прості мешканці, податки яких наповнюють міську казну, тобто ми з вами.
Відомо, що основний головний біль для менеджерів із навчальних закладів – дахи. Вони у нас мають здебільшого руберойдове покриття, яке доволі швидко руйнується і дуже дорого обходиться в ремонті. Щороку на латання дір у дахах витрачаються фантастичні суми із міського бюджету.
Пропонували депутати створити і список почергового ремонту закладів освіти, аби за один рік якісно ремонтувати по школі й дитсадку. У такому випадку уже незабаром можна було б це питання повністю закрити, а не постійно озиратися на діри в дахах.
А У ВАС ЯКИЙ ПЛАН?
Вирішити проблему допоможе звична європейська практика, яка уже більше як десятиліття прижилася і в Україні. На жаль, не в Нововолинську. Мова йде про написання стратегічного плану розвитку міста на 5 чи 10 років вперед. Такий документ замовляється у фахівців, коштує порівняно недорого і пишеться протягом року на основі опитування та ініціатив міської громади.
За своїм визначення стратегічний план розвитку міста є базовим програмним документом, який відображає бачення розвитку міста громадськістю на перспективу, ставить стратегічні цілі, закладає принципи їх досягнення та пропонує підхід до організації й управління процесом впровадження. Він має на меті економічне зростання, збільшення добробуту, комфорту життя населення та реалізацію інтересів усіх секторів територіальної громади міста.
Коментарі
коментарів немає