Перший заступник прокурора Волинської області відзвітувався скільки його колег та волинських чиновників порушили цього року Закон «Про запобігання та протидію корупції». Про це інформує інтернет-видання  «Під прицілом».

Сьогодні, 28 листопада, під час брифінгу щодо стану запобігання і протидії корупції у Волинській області перший заступник прокурора області Володимир Троц перелічив корупційні злочини, які відбулися протягом цього року на Волині.

Володимир Троц похвалився журналістам, що у порівнянні з минулим роком вчетверо більше правоохоронців «попалося» на отриманні хабарів. Серед них - начальник сектору ДСБЕЗ Володимир-Волинського міськвідділу міліції (8300 грн.), старший оперуповноважений в ОВС відділу оперативних розробок управління ВБ ГУ Міністерства доходів і зборів в області (21 тис. грн.), шість інспекторів митної служби, які одержали хабарів на загальну суму 37 тис.грн., у тому числі начальник відділу митного оформлення та його заступник.

«Ми не мовчали, коли бачили, що окремі підрозділи правоохоронних органів не допрацьовують у боротьбі з корупцією. Загалом  прокуратурою до дисциплінарної відповідальності притягнуто 13 осіб - 2 працівника СБУ, 2 працівника ВВБ при ДПА, 9 працівників ОВС, у тому числі начальника УБОЗ та начальника підрозділу УБОЗ», - наголошує високоповажний заступник.

Як виявилося, не без гріха і волинські чиновники. Зокрема, як повідомили у Прокуратурі, до кримінальної відповідальності притягнуто заступника начальника управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 11 тис. грн., заступника начальника управління освіти і науки Володимир-Волинської райдержадміністрації за незаконне преміювання підлеглих працівників; державного інспектора з охорони навколишнього середовища на митниці за надання дозволу на ввезення товару на митну територію України, головного казначея Любомльського відділення держказначейства в області за порушення обмежень щодо сумісництва. Окрім цього, до адміністративної відповідальності за отримання хабара було притягнуто 3 державних службовця та 10 посадових осіб місцевого самоврядування.

Як правило, під час брифінгу журналісти повинні були задавати запитання, але перший заступник прокурора області був, мабуть, надто зайнятий справами, оскільки одразу ж після того як «відчитав» гарно написаний текст кудись зник.