Студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки тепер проводять пари на вулиці, - про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».
Сьогодні, студенти ІІ курсу Інституту філології та журналістики провели практичне заняття з текстознавства просто на Театральному майдані Луцька. Як повідомила одна із студенток, викладач змусила їх в добровільно-примусовому порядку йти на вулицю, мовляв «спробуйте працювати в польових умовах, як працюють всі журналісти», заперечення не приймались, бо від цього залежали бали за практичне заняття.
Тож близько 15 студентів змушені були більше години, стоячи на холоді, відповідати на запитання викладача, які стосувались не лише теми заняття, а й Євроінтеграції України, хоча це ніяк не стосується навчальної програми. Це при тому, що на вулиці мінусова температура. До дискусії залучались не лише учасники навчального процесу, а й звичайні перехожі. Коли ж студенти почали скаржитись, що замерзли, викладач проігнорувала це. Після завершення заняття студенти попрямували у свій навчальний корпус готуватись до наступної пари.
Нагадаємо, що минулого тижня Луцька міська рада оголосила загальноміський страйк. Влада звернулась до керівників підприємств, установ та організацій різних форм власності із закликом не перешкоджати участі їх працівників у загальнонаціональному мирному страйку. Однак, це не стосувалось закладів освіти і ніде не вказувалось, що викладачі мають право переносити навчальний процес з приміщення університету на вулиці міста.
Коментарі
123
10.12.2013 22:50:43
підтасування фактів і придумування коментарів! ах як гарно працюють ці журналісти!
456
10.12.2013 22:59:58
15 студентів змусили щось робити? яка прозора журналістика якшо вже студенти-журналісти пишуть усвідомлену неправду!
дмитро
10.12.2013 23:06:54
бідні студентики на майдані не відморозили мізки, тепер на парах завершать цю справу. живем в країні абсурду. що маємо, то маємо...
иии
10.12.2013 23:10:25
непрозора журналістика починається з студентів-журналістів!
Кардаш Владислав
10.12.2013 23:14:58
№1 Ніхто нікого не змушував! Хто не хотів, або боявся, могли спокійно піти додому і потім відробити практичну. №2На холод ніхто не скаржився, за 1 годинку на вулиці при температурі близько 0 важко так швидко змерзнути. №3 "Журналюга", що написав чи написаЛА цю статтю, тікай із данної сфери діяльності. Позориш честь співробітників! Дезінформовувати будеш своїх батьків вдома наодинці про подібні дійства. P.S. Сподіваюсь модерацію мій коментар пройде, якщо ж ні - глибоко розчаруюсь у вашому виданні...
Таня
10.12.2013 23:23:15
по-перше, повністю згодна з попереднім коментарем, по-друге, що ж то за журналісти, що не можуть витримати чотири градуси морозу, по-третє, ніхто силоміць не змушував йти на площу, то було рішення більшості. і врешті-решт, якщо мене не зраджує пам"ять, то нестандартні підходи до проведення пар заохочуються. я була серед тих студентів, залишилась жива, здорова. якщо студентам, які щойно приїхали з Києва, а були й такі, нічого не завадило постояти цю пару на майдані, то думаю й іншим це не завадило. А якщо щось комусь і заважало, то це відсутність громадянської позиції. і ще одне, невже ви думаєте, що студенти, які два тижні ігнорували навчальний процес, ходячи на мітинги, будуть паритись за пару балів практичної, якщо пара на майдані дуже їм не подобається?
Киричук Ірина
11.12.2013 00:03:32
Що це за брехня!!! Я із 27 - Ж групи! По-перше, перше речення не відповідає дійсності, ми не проводимо пари на вулиці, а провели одну пару на вулиці, і не в добровільно-примусовому, а у добровільному порядку, хто не хотів йти міг і не йти, а потім просто показати зошит із виконаними завданнями із практичної. «спробуйте працювати в польових умовах, як працюють всі журналісти» - такого взагалі ніхто не говорив, викладачка запитала нас чи ми не проти провести практичне заняття в польових умовах і ми погодилися ДОБРОВІЛЬНО, ніхто нікого не змушував, на бали за практичне заняття це ніяк не вплинуло б, просто була б "н"...ми не стояли там більше години, навчальна програма це не лише сухі факти, а й практика..на Євроінтеграції ми наводили приклади з теми, що стосувалася пари. ніхто не помер і не відморозив собі кінцівок при -2 градусах...ми стояли там від сили хвилин 40-50, звичайні перехожі не "долучалися" до дискусії, а просто слухали про що ми говоримо і то була лише пару людей...ніхто не скаржився на те, що було холодно...коли викладачка запитала чи ми змерзли, ми відповіли: "так, є трішки...", вона запропонувала пострибати, як це роблять на майдані. НАГОЛОШУЮ на тому, що ми всі вже дорослі люди і якщо хтось би вже аж так змерз то міг просто про це сказати і піти, викладачка неодноразово наголошувала на тому, що якщо ми не хочемо там бути, то можемо просто піти. Всім студентам (окрім однієї, ми так зрозуміли) сподобалась пара, так краще запам"ятався матеріал, і пара пройшла так вперше...і ще одне: ніде в законах України не прописано, як викладач має урізноманітнювати пару...А якщо хтось став зазнайкою, то це її проблеми. мені соромно за того хто написав цю новину, бо це перекручування інформації...і якщо це моя одногрупниця, то знай, що зарано ще ти пішла на вільне відвідування, бо видно багато чому ще не навчилася!!!
Ластівка
11.12.2013 00:07:35
мені казали, що у вас гниле видання...з кожною новиною переконуюсь, що це правда...куди ви котитесь...
I_hate_Yanukovych!
11.12.2013 00:25:10
Журналісти, вам не соромно подавати неправидиву інформацію? для чого? вам за це більше платять? Ніхто не скаржився і ніхто не був "примушеною жертвою", для чого ця драма? Ганьба.
456
11.12.2013 00:25:55
журналістська догадка зіграла велику роль! правди 10% -- це те, що там дійсно були студенти!
Голос волаючого в пустелі =)
11.12.2013 05:59:43
Шановне панство! Для "польової" практики повинна бути планова практика, а не семінарське заняття, і якщо хтось гадає, що "різноманітність" пар не повинна мати меж - хай проконсультується в спеціальних інстанціях (типу управління освіти). Там гарантовано не схвалять подібні речі - ЯКИЙ СЕМІНАР МОЖЕ ПРОВОДИТИСЬ НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ ПЛОЩІ МІСТА, ДЕ ГАМІРНО Й ВІДБУВАЄТЬСЯ МІТИНГ?? 0 градусів - не холодно? Ваш викладач готує журналістів, а не полярників і не має права ризикувати їхнім здоров'ям. Всі, хто хотів довести громадянську позицію, зокрема викладач - хай би йшли після пар і не пов'язували це з семінаром. Які польові умови? Яке "пострибаймо"? Навчальний процес повинен тривати в стінах корпусу. Це порядок. Чи вам, панове студенти, аби в стінах альма матері не сидіти й халявку в "оригінального" викладача отримати? А якщо студенти мали право розійтись, але чомусь знайшлись незадоволені, котрі попри все залишились - то чому вони залишились? Якщо можна було піти добровільно? А яка може бути "н" за таку пару? Тут, я так розумію, студентам (натовпом) усе сподобалось, а якщо одиниці проти - неугодні? Типово. Маса "спєтих" проти меншості "інакомислячих". Браво. Приємно, що кожен з вас має власну думку =) P.S. І тільки не приплітайте сюди патріотизм і Євромайдан. Мова йде про абсурд і логіку.
Іра Козуб
11.12.2013 08:23:32
Я із паралельної групи. Таку ж пару ми проводили у понеділок. І ніхто не йшов туди примусово. Навіть наголошу на тому, що студенти тішилися, що зможуть одним пострілом вбити двох зайців: постояти на Майдані, повболівати за долю України та й семінар не пропустити. Ніхто не змерз, викладач відпустив всіх на наступну пару. А що ж до самої редакції "Під прицілом". Шановні журналісти, такий "ляп" у Вас за останній місяць вже вдруге. Невже Ви думаєте, що будете користуватися популярністю й надалі?! Спочатку Ви налетіли на ні в чому не винну Луцьку школу, а тепер взялися за університет. Чого Ви прагнете?! П.С. згадайте, як минулого разу Вам довелося дізнатися, що стаття була замовною. Це БЕЗГЛУЗДЯ!!!
Вчитель
11.12.2013 08:46:44
Шановні, не розумію вашого обурення. вчителям і викладачам суворо забороняють під час навчального процесу знаходитись деінде, ніж в закладі, де вони працюють, а тим більше тягнути за собою учнів/студентів. їхня громадська позиція -- це їхня особиста справа і ніхто не заборонить її висловлювати, але у вільний від роботи час. не думаю, що нині вже ввели пари про Євромайдан, так що викладач вчинив явно непрофесійно. я сам працюю вчителем і знаю, що мені було б, якби я під час уроку пішов кудись, не кажучи вже про те, що потягнув за собою учнів. такі речі необхідно узгоджувати з керівництвом
Іра
11.12.2013 11:06:09
це вперше викладач захотіла урізноманітнити пару, і ми погодилися, а якщо якісь там "інакомислячі" були незадоволені і починають корчити із себе жертву, то сходіть до лікаря, бо надлишній драматизм, то вже діагноз...всі факти в новині перекручені, так було холодно, так семінари мають проходити в навчальному закладі...АЛЕ ніхто (очевидно, окрім "інакомислячих") не відморозив собі нічого, і пішли ми на майдан за спільною згодою, якби група сказала "ні", то ми б залишилися в аудиторії...Щось не подобається, то сидіть вдома, нікуди не виходьте, в чому проблеми...
Олександр Новак
11.12.2013 12:22:50
Як безпосередній учасник охрещеного в, без сумніву, найадекватнішому виданні Волині дійства, яке ви прирівняли ледь не до локальної репресії можу впевнено сказати, що це дезінформація в чистому вигляді. Зрозуміла позиція автора стсовно не проведення пари, а політичної позиції. Та чи не вчили Вас висвітлювати подію не однобічно, та без нав'язування власної позиції ? Жодна із студенток не давала коментар цьому виданню, тому дуже професійно видати власну думку за свідчення когось з очевидців. Рішення про проведення пари на євромайдані було попередньо узгоджено із ВСІМА студентами групи, тому якщо якась "тушка" і мала претензії, то вартоб висловити прямо і відразу свої претензії,. Для чого вести себе як ображене на когсь дитя і писати псевдоматеріал в пмевдовиданні
007
11.12.2013 12:26:26
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
007
11.12.2013 12:43:55
І що це за убога фотографія до новини...де фото з місця події, де студенти...погано панове
Адекватний
11.12.2013 13:26:38
зараз дискусія відбувається між студентами: тими хто за і тими, хто проти такого способу проведення пари. але ж справа фактично не в цьому, а в тому, що викладач провела заняття в неналежномі місці, аргументуюючи це якоюсь "практикою". немаю нічого проти Євромайдану і загальноміського страйку і сам неодноразово виходив на мітинги, але є професії, які не дозволяють відлучатись з робочого місця під час робочого дня. те, що пара була проведена -- не виправдання, навчальний процес не передбачає занять на майданах. чи я помиляюсь? а що було б, якби лікарі приводили своїх пацієнтів на площі і там проводили якісь процедури? люди, це абсурд! радує те, що студенти стоять за свого викладача і всіляко виправдовують його, але ж все має мати свої межі. заспокойтесь і не сваріться, якщо ви такі прихильники акцій протесту, то, як ніхто. повинні знати, що чужу думку треба поважати.
Іра
11.12.2013 16:40:35
ми сперечаємося, бо в новині є всього 10% правди, решта БРЕХНЯ...Це було б проблемою, якби викладачка не погодила це з нами а просто сказала, так ми йдемо і все без обговорень...так ні, вона запитала чи ми не проти!!! і ми погодилися добровільно, якщо когось це не задовільнило, то треба було не йти!
Солідарна
11.12.2013 14:03:04
Цілком погоджуюсь з Адекватним. зараз студенти просто намагаються знайти того, хто "злив" інформацію. але ж ніхто не заперечує той факт, що пара дійсно проходила на холоді. я розумію. що ви не малі діти і вправі вирішувати, холодно вам чи не холодно. але все ж є певні норми, яких необхідно дотримуватись. і одна з них -- проведення занять в стінах університету. хочете на мітинг - йдіть, але після роботи. не треба змішувати одне з другим.
рост
11.12.2013 15:21:58
і взагалі то було - 2!!! студенти не позорьтесь! йти по свому рішенню на майдан то одне, але ніякий даже самий патріотичний препод не в праві навязувати вам свою думку - куда йти чи не йти. я так бачу, що тут любімчики того препода глотки рвуть за те щоб 5 получити да?
Іра
11.12.2013 16:42:42
рост, ...ця викладачка взагалі немає любімчиків у нас в групі, це по-перше, а по-друге до чого тут нав"язування думки!? про це взагалі мова не йшла...
Петька
11.12.2013 15:32:16
А може то в когось із критиків (а може критикес?) не склалися стосунки (співпраця) з поважним виданням "Під прицілом" (не треба гнати! толкове видання!) от вони й поливають брудом "недостойних"?) Це ж треба так відслідкувати все, найшовши до чого придертись - почати поливатибрудом журналіста і видання. Де тут дезінформація, люди??? Ви ж (опоненти з 27 Ж) самі все визнали - пара була, холод був, майдан навколо був, студенти були, ініціатива викладача. Те, що деяким пощастило не замерзнути і зігрітись поскакавши - їхня особиста справа. "Фемен" он взагалі подобається голими місцями на морозі світити - то що в них теж позиція, яка єдиноправильна? А йдеться лише про проведення пари в таких умовах - недопустимо, подумайте головою!!
Ірина
11.12.2013 15:43:59
ахахахаха))) як тіпічно для школоти, а не для студентів - скупчитись кругом доброї вчительки против поганих інакомислящих!! і як то в школі називати "шистьоркою" не того хто прислужується вчителю, а того, хто протів!! це ж брєд якісь ахах)) такі розумні дєвачькі - щитають себе спєцами у журналіській справі, критикують когось, кажуть, що хтось недоучька, а самі то вже все знають?? ага.....
Maxxx
11.12.2013 15:52:25
Шо за гон? іде висказування проти тупнякового варіанту проведення пари. при чому тут політична позиція? не вам судити чиюсь позицію - вашу ж не судять. великі революціонери позбирались - у Києві вас цеї ночі й сьогодні нема, тільки тролите тут! Попустіться! Видання має свої нюанси, але по зрівнянню з дякими іншими - тримає марку дуже вдало. стаття грамотно написаннна - фактів не на 10 %, а на добрих 70. єдине, що якщо автор з тої групи, то я вже кажу "респект", що людина має свою думку і не боїться піти проти толпи, яка сама ще нічого не шарить.
123
11.12.2013 19:53:03
от ти бачу знаєш скільки тут фактів. ти там був?? га? а я була! і точно об*єктивніше за тебе ситуацію можу оцінити тим більше, що в зв*Язку зі своїм фахом можу оцінити адекватність і рівень видання і кажу тобі - він не на висоті.
рост
11.12.2013 20:55:56
"га? ти що з села?" - "Поліцейська академія")))
123
11.12.2013 22:01:58
до чого?!
irin
11.12.2013 22:37:00
"ШО" - а такий початок твоєї цитати не признаки села??
Іра
11.12.2013 23:33:40
шановний (-а) і в селі, і в місті так говорять...і говорять шо, і вживають народну лексику...так що попрошу примкнути губу
irin
12.12.2013 02:18:15
примкнути губу якраз-таки Вам слід, шановний(-а)!! і не пхати носа куди не слід! якщо намагаєШСЯ щось довести, роби це грамотно, а не когось виправляти рвешся, а сам грамотою геть не славишся!! оттак-от!
Іра
12.12.2013 19:46:48
не пхати носа куди не слід? а це нічого, що це мене теж безпосередньо стосується...Відки вам знати яка у мене грамота. Ці коментарі взагалі ні в тин ні в ворота.
ЛУЧАНКА
11.12.2013 15:56:16
А фотографії дійсно не вистачає. Було б краще зі справжньою світлиною. Згодна і з автором, і з студентами. Незгодна з викладачем.
Таня
11.12.2013 16:08:00
ви спрацювали непрофесійно, аж бридко. ви подали новину з однієї точки зору, ми не прагнемо визначити єдиноправильну позицію. просто подайте інформацію об"єутивно. можна ж сказати, шо були прихиьники проведення такої пари, а були люди, котрі не дуже то вподобали. зазаначте, шо перших була більшість, вкажіть, врешті-решт, хто коментар давав. да і варто було тоді вже й подати слова викладачки, яка сказала, що нікого не тримає на площі, яка дала судентам право вибирати. ви ж висвітлили інформацію однобічно, якщо це взагалі можна навати висвітленям інформації. це вже точно каже про непрофесійність.
все одно
11.12.2013 16:09:20
та ну бред якийсь говорите всі)))
Олександр Новак
11.12.2013 16:22:38
Звертаюсь до всіх вище перечислених ораторів, які називають моїх одногрупників та й мене інтернет-бійцями, мовляв, патріоти в Києві, так ви ж навіть ім'я свого не називаєте, для чого конспірологія шановні ? А претензії заключаються в тому, що 95% фактів нахабно, егоїстично викривлено в сторону поглядів автора, та що вже там, авторки. Всі ви безмежно розумні і статутно підковані ? Так для початку будьте чесні перед собою, чи з належною відповідальністю свою роботу виконуєте. Якийсь писк був в сторону того, що ми рвемся у фаворити до викладача, відповім, я особисто проти того, що із варіанту в нестандартній формі провести заняття зробили тирана, диктатора, який ніби кнутом вигнав студентів на майдан. Щодо видання, особисто в мене є вже не один приклад викревлення фактів і свідомо неправдивої інформації. Багато тут пустодзвонів зібралось, говорячи вашими ж словами, чому ви зараз не на майдані ? І якщо ви найменшого поняття не маєте про те, що насправді відбулось і на рахунок чого висловлюються претензії авторці, то будь те добрі не виставляйте себе насміх
Артем Д
11.12.2013 16:24:11
Що значить "холодно - пострибайте"? Що неправда написано? Сказали ж, що "є трішки" - значить розумний викладач має завести вас у приміщення. А чому наприклад не за кавою семінар провести в кафешці? А потім, зігрівшись, на Майдані постояти. А так, у вас же не заняття з фізкультури, щоб в "польових умовах" стрибати. У викладача явно замашки шкільного фізрука і червоноармійського політрука - політграмота серед семінару щось совочком попахує, не думаєте? "Все комсомольцы на митинг - несогласных у нас нет"? Соромно, має бути. До речі, у статті ніде не сказано, скільки було згідних та незгідних. А треба було б і вказати. Хоча яка різниця? Стаття все-одно по темі. 27 група ІФТАЖ перестаньте лізти на трибуну =) Нічого нового ви вже не кажете.
123
11.12.2013 19:55:50
ахахх) гарний коментар.чесно. на трибуні всі мають мати місце!
рост
11.12.2013 21:01:21
не влізуть)) дивись тансляції ВР)))
Limbo
11.12.2013 16:48:44
А з якого приколу тобі, шановний, хтось тут має ім'я називати? Може ти не інтернет-боєць, а "очінь даже наоборот" і назвати тобі своє справжнє ім'я буде чревато наслідками? Не один в тебе приклад - давай наводь, або сам перетворишся в пустобреха! Тільки тут ти вже кидаєш камінь в бік видання і сайту. Пищать миші, а ти з людьми говориш. І з тобою як з людиною. Чому не на майдані, чому не на роботі? А ти що за контролер будеш? Звідки ти знаєш, чи не пишуть сюди люди з компів на робочих місцях, чи з телефонів, стоячи на майданах? не можеш спростувати це - окстісь) Люди хочуть - люди кажуть, що ти за Піночет, щоб людям рот затикати й робити клоунами "на сміху"?
берсерк
11.12.2013 16:55:20
іфтаж, харош пресувати "Під прицілом"! довчіться, влаштуйтесь, напишіть красіво, якщо вас десь шось не устраює!
Логічно
11.12.2013 17:16:22
Друзі, не треба плутати дари Божі з яєшнею:) Якщо викладач хотів проявити свою громадянську позицію і особистий патріотизм - хай би закликав студентів на майдан, не вмішуючи сюди навчальний процес. Тоді була б інша справа. А так... Щось воно не дуже того:) Які можуть бути "н" за відсутність на майдані? Це справа честі кожного зокрема. Одне з двох: майдан чи семінар. А то виглядає як вихід на майдан під прикриттям семінару, чи семінар під прикритям виходу на майдан.
Олександр Новак
11.12.2013 17:27:48
Limbo, ще один підприцілівський Дон Кіхот, і знову ж анонімний, ну нехай. "Чревато" ? Ховаєшся за інтернет-масками, твоє право, та ху іх ху вже ясно. Конкретно тобі мій любий друже, ти не був очевидцем всього скпзаного і події взагалом. Якби ти стояв поруч зі мною і зараз щось доводив - інша справа. А так тут йдеться про підтасування фактів, жодних коментарів ніхто нікому не давав, як сказано в матеріалі, насильно нікого не морозили. Та за великим рахунком справа у тому, що хтось ( хоча вже на 99,9% зрозуміло хто) написав "жовтуху", де представив нас в світлі безвольних рабів.
Limbo
11.12.2013 17:51:55
Ну ти отримав бальчик я надіюсь?) Молодець, умнічка) Щось там про "рабів" нічого не дочитаюсь. Сказано про "добровільно-примусовий", а не якийсь примусово-санкційний. Тобто як я зрозумів: "не йдете - еночка вам". А кому треба еночка за несправжній семінар? Нікому. Я сам студент, тож розумію це. Єдиний аргумент проти статті - невеличкий хор, що кричить "нас силою не гнали". Ну не гнали вас, добре-добре) Просто захотілось людям "і рибку з'сти, і на... стільчик сісти". Я особисто б перш відповів на семінарі, в теплій аудиторії, без зайвого дискомфорту та шуму, а потім йшов би на майдан. Всьому своє місце і свій час. Майдан для мітингів, універ - для навчання.
Олександр Новак
11.12.2013 18:02:28
Як ти висловився "хор" говорить про неприпустимі професійні помилки в оформленні матеріалу, якщо його таким можна назвати, а твій тонкий як струна писклявий голосок про рибку ратує. Сам студент ? Мої тобі оплески, честь і хвала. Завжди в кожній групі знайдуться такі як ти, але не про це зараз, тобі ж відповім словами народу:"Чув дзвін - не знаю, де він". Намагаєшся якимось боком вклинитись в дискусію, показати своє "я", та не виходить, от як не крути
рост
11.12.2013 17:56:34
короче, у кожного своя думка. студенти висказались - молодці, отримаєте зачот на халяву)
Limbo
11.12.2013 18:11:38
А ти в нас весь такий обізнаний, що діватись від тебе нікуди) Звідки ти знаєш який в мене голосок, чуєш, серце братське - лице ..ське?)) На понт береш, за необізнаного видаєш - барабан тобі на шию. Ану давай, покудкудакай)) А я не ведусь. Своє сказав, твоє - тобі лишив)
рост
11.12.2013 18:20:49
так, герой з відкритим лицем! харош тут пацанів за голоски тролити, яких сам не чув реально. на себе подивись перш - тебе не так важко пропалити вК. йди прищі виводь, підросток, а то на Юща похожий!!) Limbo не ведись! і взагалі зав'язуєм. а "Під прицілом" - маладци ребята!) де не всьо гладко - треба писати. уважуха!
123
11.12.2013 20:00:56
оооо) тут вже і на особитості перейшли. краса. молодець! компетентний ( а уданій справі) ! енергійний ( у відстоюванні своїх думок та поглядів!) красивий ( видно з імені!) уххх... аж вся потекла від щастя шо такі ще існують!
рост
11.12.2013 20:58:34
от тільки не нада настільки інтимних деталей) витри носа хустинкою, якщо тече і не течи більше))або називін приміняй (можеш навіть не по призначенню)))
ЛУЧАНКА
11.12.2013 18:24:25
Підтримую. Досить поливати брудом видання! Хлопці, не зважайте на ті закиди про "голосок" і т.п. Будьте розумніші, все й так сказано.
Олександр Новак
11.12.2013 18:36:46
Ні за ким, і ні за чим не ховаюсь. І оскільки ми вже віддаляємсоь від першоджерельної теми нашого люб'язного діалогу і переходимо на особистості пропоную дійсно зав'язати тут із обговоренням. Писати тут кожен герой і неперевершений "астряк". Якщо в когось є особисті претензії прошу, кажіть, пишіть відкрито, я як і наш вельмишановний гарант почую кожного, яким би ваш голосок не був.
Іра
11.12.2013 19:07:47
Ооо, чуваки, відстоювати свою думку це одне, а переходити на особистості і ображати це вже інше...Невже ви ніяк не зрозумієте в чому суть суперечки. Для чого лізти туди куди не просять, знаєте про Варвару...ото ж бо... Вас, шановні коментатори (або можливий варіант, що це одна і та ж людина) попрошу трішки вгамуватися, бо ви взагалі не знаєте суті справи, як і що було, а робити висновки лише із коментарів та новини не можна, так поприкривайте роти.
рост
11.12.2013 22:31:08
тільки я ображаю, да? цей шановний хрін може людей тут і тушками обзивать, і голосками мірятись - і це все так, фігня да? хай на свою рєпу подивиться перш - рицар без страха і упрьока.
ЛУЧАНКА
11.12.2013 19:31:10
Ну ви цікаві! Пропонуєте, Ірино, робити висновки саме з Ваших коментарів, бо ви там були? То я Вас втішу, люди роблять логічні висновки саме з коментарів студентів-журналістів, у яких багацько "нестиковок", що змушує сумніватись у їх логічності.
Анонім
11.12.2013 21:13:31
нестиковок?! і де ж ці нестиковки скажіть мені,? у тому що хтось писав -2, а хтось 0 градусів...це як хто відчуває по-собі, більше нестиковок там немає...все чітко і зрозуміло, а якщо у вас манія, то сходіть до психолога (наприклад до Насті, ой, Ви напевно ж не знаєте хто це...так?) Зрозумійте врешті-решт, що мова йде за те, що ця стаття не є правдою, там перевернуто все з ніг на голову, і ми намагаємося довести це всім. я не акцентую увагу лише на своїх коментарях...
рост
11.12.2013 22:21:03
блін! я казав за мінус два, бо так не відчував, а так було на табло в центрі і на синоптик ua. ще чимось доказати? ти можеш відчувати і на +20, єслі тобі тепло по жизні. не доколупуйся до людини, ононім фігов!
Іра
11.12.2013 22:30:17
"ононім фігов" як ви висловилися це я. я писала, що відчувала на -2, при тому не знаючи яка була реальна температура повітря...так було на табло? Ви що ж були там присутній якраз коли й ми, бо температура за цілий день міняється, рост!!! а як мені по житті (тепло чи холодно), то вже не ваше діло!
рост
11.12.2013 19:31:16
о, ще один Піночет роти закриває всім) може ти і є одна й таж особа? просто тут так само вам можуть пред'явити подібний брєд.
рост
11.12.2013 19:36:48
але дійсно харе... і не того, що філфак так сказав, а того, що реально всі свою думку виразили. всьо всім ясно - група стоїть за себе, виловлює неугодних, вигаражує препода. флаг в руки!
Іра
11.12.2013 21:19:56
Вас "харе" те, що всі висловлюють свою думку? Ніхто не виловлює неугодних, ми намагаємося розібратися в ситуації, і викладача теж не вигороджуємо, просто немає чого оббріхувати людину! так-так, шановний (-а) флаг вам в руки, сокиру в спину, барабан на шию і вперед по залізній колії на зустріч світлу
рост
11.12.2013 22:17:11
яка зленька дівчина) харе - маю на увазі не що харить, а харош, досить дискусій, андестенд? шанов на)
Іра
11.12.2013 22:31:44
Дискусії на цьому не завершаться шановн -ий, -а.
Юрфак
11.12.2013 22:27:32
Та годі вже вам всім! Такі принципові іфтажівці, що то щось страшне. Найшли останній доказ - у кожній людині бачите свою ненависну колегу. Параноя шановні, тут і до психолога ходити не треба. Ведете себе як стадо гієн - правдолюбці найшлись. Да, я теж не бачила що було і як. Читала статтю - є мінуси. Навіть суттєві. Але з боку дивлячись на вас, скажу лиш одне: дитинство у одному місці - "хороша вчителька образиться на нас, що ми не всі однакові і зробе атата".
ЛУЧАНКА
11.12.2013 23:36:42
Закрий рот і вали звідси! не лізь куди не просять!
Юрфак
12.12.2013 00:21:12
А то що буде?
Анна (ЛУЧАНКА перша)
12.12.2013 00:23:45
Дуже оригінальні аргументи пішли. Ще й "закоси" по ніках. Похвально.
Гість_
11.12.2013 23:38:45
звертаюсь до автора статті (як розумію, студента факультуту журналістики): як Ви сбі уявляєте роботу журналіста? по-вашому сидіи в теплому сухому приміщенні з чашкою чаю або кави і списувати новини із чужих видань_джерел? якщо так, то Ви станете занудним журналістом-невдахою!!!! справжній журналіст завжди перебуває в епіцентрі подій. і в будь-яких умовах мислити професійно!!!!! такіумови можуть бути різними: і н морозі, і в лісі без душу і питної води, і на барикадах, ів задушливих приміщеннях, і серед недзвича
Журналіст без прицілу
12.12.2013 00:22:09
Знаю цю групу і цих людей, бо навчаюся на тій же спеціальності, тільки трішки старший, так от. шановні, повірте, що цих людей не так просто проти волі кудись там потягнути! а тепер скажіть-но мені відколи не може проводити пари поза стінами універу? я вже не перший рік навчаюся і чомусь проведення пар, наприклад, у парку чи у стінах замку віталося, а на майдані не можна тепер чи що?Для прикладу минулого року ми проводили пару на лавочках у меморіалі і це було справді креативно і неординарно. Це кримінал? ви знаєте ,шановні, що у педагогіці такі методи вітаються? Впевнений, що 2 курс зі мною погодиться. Молодці, що не мовчите і відстоюєте свою думку. Слава Україні. ІФЖ і старші колеги-журналісти з вами.
Логічно
12.12.2013 04:01:50
Здається, у статті мова не йшла про те, що їх тягнули проти волі. Добровільність полягала у праві вибору "можна йти - можна не йти". А елемент примусовості криється у тому, що коли не підеш - отримаєш "н", або не отримаєш бали. Вибір є завжди і перед даними студентами він був теж. Плюс їх було покликано на заняття в таке цікаве місце, де просто не могли не зіграти патріотичні юнацькі почуття. Однак є одне "але". Пари за стінами універу проводити можна і навіть треба - в порядку винятку, зацікавлення та заохочення. Та чи доцільно проводити семінарське заняття надворі в таку пору року? Де гарантії, що ніхто не застудився б? Самі знаєте як в цю пору із вірусними та застудними заховрюваннями. І на чиїй совісті було б це? Добровольців-студентів? А коли навколо шум та скандування гасел - чи можна вести семінар? У вас же, шановний Журналісте без прицілу, пари на меморіалі були не серед зими, а, певен, при хорошій погоді та сприятливій атмосфері навколо. Таке безперечно вітається, бо свіже повітря корисне взагалі. Проте врахуйте, що нині навіть заняття з фізкультури проходять у спортивних залах, а не на вулиці. У замку - теж чудово. На тлі історії краю, так би мовити... Ось це креатив справді. Але ж має бути межа між креативом та безглуздям. Бо по такій логіці можна проводити пару на футбольному матчі чи в найп'янішому генделику, де б'ються. А що? Теж екстримально. Тож не слід бути однобокими й бачити в тому, що сталося самі лише плюси. Одне діло - хороший метод, інше діло - де і як його застосувати. Дякую.
Юрфак
12.12.2013 00:30:57
Гість, та ну? Для загартовування майбутніх журналістів в екстримальних умовах має бути відповідна практика. А не семінарське заняття. На мою думку. Там вище правильно писали: всьому своє місце і час. Давайте будемо робити все догори ногами і називати це новаторством чи урізноманітненням. До всього ж - нема напевно в ІФТАЖ такої дисципліни як "виживання в екстримальних умовах". Ну так, певно не завадив би) Але для нього - своє місце й час. І хай кожен займається своєю справою на своєму місці, а не породжує бардак.
Іра
12.12.2013 02:00:59
Та, блін...чесно, це вже дратує...Якби ми йшли проти своєї волі, то варто було б обговорювати цю деталь, а так як ідею ми підтримали, то немає чого тут розсусолювати!
Письменниця Ольга
14.12.2013 00:32:29
Любі дітлахи, ви сварились між собою як цуцики за кістку. Чи вам не все одно де тут правда, а де брехня? А якщо все ж не все одно, то прислухайтесь до висловлювань студентів котрі були там присутні. І прошу звернути вашу увагу на те, що тут не відписався ні один невдоволений студент! І на рахунок семінару, сама викладачем працюю і не одноразово проводила практичні заняття з студентами "під відкритим небом" як то мовиться. Ще за часи мого студенства такі семінари і пари також були. І навіть в більший холод, і в спеку на відкритому сонці, і нічого всі живі та здорові. Це журналістика! Це не так легко як вам здається, якщо журналіст хоче бути професіоналом!!! І до авторів видання! Запам'ятайте! Кожна публікація повинна базуватись на фактах, тоді ніхто не зможе перетягнути правду на свою сторону.
Нарешті
14.12.2013 13:29:27
Слова Письменниці Ольги -- як світло) чиста правда.