У селищі Кіровськ (Красний Лиман) відбулося смертельне ДТП, в результаті якого загинув начальник Краснолиманського ДАІ - пише Криминал.TV.
Сергій Золотарьов був у машині один, його автомобіль не вписався в поворот і врізався у газову трубу на узбіччі.
Від удару машина загорілася, водія, доставленого в лікарню, врятувати не вдалося. І хоча вибух був досить сильним (його чули навіть за межами населеного пункту, де сталася аварія), газова магістраль не постраждала.
Начальник ДАІ загинув в авто через вибух
четвер, 02.01.14 11:51Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter
Коментар буде опубліковано після модерації
Коментарі
Мирон
02.01.2014 11:59:50
Головне, що газова магістраль залишилась цілою.
ca
02.01.2014 12:00:12
приємна новина
Харьковчанин
02.01.2014 12:02:44
хорошо что нормально все в магистралью!!
поль
02.01.2014 12:05:16
урааааааа! надо бы больше таких новостей!
Євген
02.01.2014 12:05:21
Я с вас хурею.... Человек погиб, кем бы он не был......
Андрей
02.01.2014 12:08:35
Ты уверен,что человек?
Людина
02.01.2014 12:10:36
Чмо он был. Плохим мусарам плохие гробы,хорошим хорошие. Смерть ментам.
z
02.01.2014 12:07:48
туди псу і дорога
z
02.01.2014 12:09:07
туди псу і дорога, Євген, мент - не "чєловєк", а гірше скота
гонта
02.01.2014 12:10:33
чєлавєк,Жєнєчка,начальнікам Гаї-бить нє магєт..па апрєдєлєнию:)))
новый год
02.01.2014 12:10:52
от судьбы не ушел. Ждём свершения предсказания Мольфара.
Що скажеш
02.01.2014 12:13:40
Так, на жаль, мусимо казати, що приємна новина. На жаль... До того довели бандити залишки держави, що мусимо радыти зы смерты прислужників банди...
Опять гонки
02.01.2014 12:16:30
Видно три дня не просыхал или мчался на похмелку, а так к чему были эти гонки? Недаром же говорят - осторожно на поворотах! За последние полгода сообщают СМИ правохранители в среднем каждые 3-4 дня совершают ДТП и как правило по пьяни и со смертями. Власти нужно принимать серьезные меры - самая действенная мера - за пьянку за рулем отбирать права пожизненно без права восстановления, а ментов, которые сжалятся и помогут им получит новые права, сразу на 10 лет на обычную зону. Штрафы эту болячку не победят. И все станет на место.
Ігор
02.01.2014 12:17:43
Cудячи з фото машини, швидкість була біля 200км/год...от так їздять наші даїшники
Андрій
02.01.2014 12:18:32
Треба добавити що їхав з дня народження зовсім тверезий , а швидкість була 130 км\г , авто на фото не то, його машина від зітнення згоріла
коментатор
02.01.2014 12:21:40
С вероятностью 99% мент был пьяным. А теперь представим что на месте трубы была автобусная остановка ??????? Жалко суслика который "где то есть" и мог пострадать в результате ДТП.
Ігор
02.01.2014 12:26:43
Андрій, а яка то машина(марка) була...якщо ти такий проінформований