Відома американська кінокомпанія Metro Goldwyn Mayer вочевидь вирішила зі своїм новим фільмом потрапити до ТОР-10 кінострічок з найдовшими назвами. Студія вирішила придбати для постановки сценарій Майкла М.Б. Гелвіна та Пітера Спікмена під робочою назвою „Executive VP, David M. Murch\'s Adventures in the Land of Zametherea”.
Фантастично-комедійна історія розповідає про героя, який у дитинстві міг лише за бажанням очутитися у казковій країні. Одного разу, повернувшись із „подорожі” додому, хлопчик розповів про пригоди своїм батькам. Ті відреагували дуже суворо і сильно наказали сина. Через багато років хлопець стає жорстким і прагматичним бізнесменом, в якого вже є власний син. Але тим часом у казковій країні виникають якісь проблеми. Тоді вже дорослому чоловіку доводиться звати на допомогу сина і рятувати країну.
Як повідомляють інформагенції, сценарій з’явився на ринку на минулому тижні і відразу був проданий майже за один мільйон доларів. На цей крок пішли відомі продюсери Рік Александр, Рік Бенаттар та Джим Уіда.
І ще цікавий факт. За інформацією kinopoisk.ru, на сьогодні перший квартет фільмів з найдовшими назвами виглядає так. Лідер - британська картина 66 року минулого століття випуску під назвою „The Persecution and Assassination of Jean-Paul Marat as Performed by the Inmates of the Asylum at Charenton Under the Direction of the Marquis de Sade” (151 символ, „Осудження і вбивство Жана-Поля Марата, яке скоїли пацієнти Чарентонської психічної лікарні під керівництвом Маркіза Де Сада”). 96 символів у назві дебютної режисерської роботи Бена Афлека „I Killed My Lesbian Wife, Hung Her on a Meat Hook, and Now I Have a Three-Picture Deal at Disney” („Я вбив жінку-лесбіянку, повісив її на м’ясний крюк і відтепер в мене контракт с Діснеєм на три фільми”). На два знаки менше в назві кіноальманаха „У кожного своє кіно” – „Chacun son cinema ou Ce petit coup au coeur quand la lumiere s\'eteint et que le film com”.
А ось найулюбленіша комедія братів Вайнс Don\'t Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood (73 символи, „Не погрожуй південному централу, коли п’єш сік у себе в кварталі”) добре відома і в нашій країні.
Лідером цих „перегонів” міг стати фільм Ентоні Мінгелли „Талановитий містер Ріплі”. Справа в тому, що повна авторська назва кінострічки – „The Mysterious Yearning Secretive Sad Lonely Troubled Confused Loving Musical Gifted Intelligent Beautiful Tender Sensitive Haunted Passionate Talented Mr. Ripley”. Цілих 162 символи!