Автобуси з військовими внутрішніх військ, які ще вчора, 20 січня, вирушили до Києва повернулись в обласний центр Волині - пише Волинський інформаційний портал.
Нагадаємо, що вчора з Луцька до столиці виїхали автобуси з військовими. Однак учасникам луцького Автомайдану вдалося їх перепинити на території Рівненської області та завернути назад. Але до Луцька вчора автобуси так і не повернулись - вони заночували в селі Довжиця на Маневиччині.
Сьогодні ж, 21 січня, автобуси з військовими прибули до Луцька. Їх супроводжувала лише частина автомайданівців. Всі інші активісти зустрічали транспорт на в'їзді до Луцька, на вулиці Ківерцівська.
Отже, приблизно шість автобусів уже прибули на територію війської частини 1141 внутрішніх військ МВС, що біля м'ясокомбінату.
Оскільки майданівці побоюються, що військові знову вирушать до Києва, то вони влаштували чергування біля військової частини.
Коментарі
Sss
21.01.2014 12:37:25
Zystrinte ih iak mirotvortziv! Hot v kogos ie rozym!
Вітроу
21.01.2014 12:42:09
Негайно розформувати цю частину. Нехай вуйки їдуть в європу на заробітки, а не гроші платників податків одержують та ще й зраджують присязі!
Сергей, Киев
21.01.2014 12:52:14
Молодцы, отказались выполнять "злочинні накази". И пусть так делают все по всей Украине.
Нейтральный
21.01.2014 12:57:41
Так они хоть в европе могут заработать, а ты тольго и можешь ж....у паханам лизать.
Вітроу
21.01.2014 12:43:54
Не сподобався коментар? Ви думаєте, що всі підтримують бандерлогів в Україні і ви маєте право від імені народу чинити безчинства?
Кирил
21.01.2014 13:06:29
а не потрібно обзивати мене бандерлогою бо я тебе не знаю і тебе не обзиваю а ти видно що не путня людина а з,їхав з катушок і я українець із центральної частини і якщо не піддержую тебе і твоїх бандитів"тітушок" які ідуть на киян з молотками та кійками то ті і вся твоя донецька луганська тітушечна гвардія бандится ненависнолюдська. а чому ж ти і інші дончани приїздаєте в Київ жити, на закарпаття і т.д. чому свій край перетворили в руїни, де люди мерзнуть і без води, ми ві жителі України і ми повинні порозумітися але я не бажаю жити в тюремній державі, а якщо ти бажаєш то там -на своїй донетчині і буджуй свою казематську державу а не чіпай інші частини,регіони нашої держави, ми на ваші регіони не їздимио, живіть собі щасливо,багато ось і все, якщо ваші люди бажають жити в таких казематських умовах то це їх вибір.
Вова
21.01.2014 12:46:28
МОЛОДЦІ (з великої букви)
Сергей, Киев
21.01.2014 12:53:46
Нехай по всій Україні люди роблять вчинки, гідні справжніх людей.
Кирил
21.01.2014 12:57:49
за що мирних українців розстрілювати? за що? за те що ви, пане призиденте підписали оті страшенні сталінські, а то ще і гірші накази, то народ хто ? раби ваші , хто? але ж ви живете за рахунок наших податків і ми вас найняли служити нам а ви що робите? покайтеся, ви як батько нашої держави, а ви таке сказали нам, то найдіть порозуміння між народом країни і своею владою,невже вам влада цінніша чим народ? а якщо так то ми вже стали вашими рабами, що це сталося для людини в 3-*му тисячолітті найстрашніше, прошу Вас, благаю отямтесь, переступіть свою ту стару сеоветську свою управлінчаську ниточку страхіття над народом,. Ви нас повбиваєте, уже є забагацько постраждалих від ваших же охоронців але світ Вам цього не простить, адже українців по світу занадто багацько і вам ніде не буде місця, навіть в Росії є українці,думайте і ще раз подумайте самі і не слухайте отого красногомордого Олійника-це не людина це ваш цуцик .який завтра ж Вас і осудить і це так,в 2004 що він на Вас кричав-яка кличка....ото ж...Ми хочемо миру і спокою,благаю Вас ,президенте і нерьте своїм цуцикам а керуйте державою сам
Нейтральный
21.01.2014 13:04:52
Любі українки, від вас зараз залежить все! Ви бачите, що жорстока та цинічна влада кинула ваших синів або чоловіків проти власного народу, захищаючись тілами ваших рідних від народного гніву. Але вже видно, що в Києві – не бунт недосвідчених студентів, не змова трьох-чотирьох лідерів, а дійсно – гнів мільйонів. Чому ваші сини (а я перш за все звертаюсь до матерів) повинні, ризикуючи своїм життям, захищати не просто владу, а теж дітей – сина Азарова, що викупив половину Відня, сина Шуфрича, що їздить на автомобілі вартістю 200 тисяч доларів США, сина Мокєєва, що вчиться в Швейцарії за десятки тисяч доларів на рік, синів президента Януковича, що за останні три роки стали мільярдерами? За їх спокій та благополуччя повинні віддавати життя та здоров’я ваші сини, брати, чоловіки та кохані?
Україеа
21.01.2014 13:26:08
пишу своє звернення до матерів, батьків,жінок, сестер отих синів,братів,онуків,чоловіків і братів ваших-бкркутівців, охоронців Донетчини,Луганщини,Дніпропетровщини, Харківщини, просимо вас,благаємо, до вас звертаються сім'ї Київщини,- зупиніть їх,поверніть їх по своїм домівкам всіх тих що приїхали в столицю нашої держави на захист однієї сім,ї, яка окупувала всю державу і вам завтра не буде спокою коли наші рідні впадуть від руки ваших рідних. В 1941році ми всі боролися від фашиста а сьогодні кого ви захищаєте і від кого ? від нас -народу України Київщини,Сумщини,Полтавщини,Дніпропетровщини, і тієїж Донеччини,Луганщини,Харківщини. то що ваші родини пішли проти батька,брата,зятя,діда, які не побажали щоб їхні діти жили в казематській державі а бажають щоб їхні діти жили в своїй вільній державі і мали вілні життєві дороги а не рабами кучки сімей олігархів. Ні криміналу,ні паханським указам, свободу на волю,свободу на навчання, свободу на вільне волевиявлення, свободу на вибір праці, свободу переміщування людини в світі. І ніхто вам і вашим рідни не простить за смерті і покалічення людей, в боротьбі за вільне життя.
Нейтральный
21.01.2014 13:05:33
Щоб ввести надзвичайний стан та відверто застосувати зброю, влада точно піде на провокацію і, може бути, що якраз хтось з вашої рідні отримає удар заточкою чи під ногами в нього розірветься бойова граната. Не будете себе тоді проклинати, що не вплинули в цей вирішальний час на своїх рідних? Революція переможе і судитимуть поки що двох – максимум трьох полковників «Беркуту» та десяток занадто озвірілих підлеглих, що били беззахисних студентів. Ваші рідні ще не пройшли точку неповернення, ще не зробили нічого непоправного, ще не стали катами власного народу. Скористайтесь цим! Зателефонуйте, дайте материнський наказ, висловіть сестринське прохання: «Кидай амуніцію, вертайся в казарму або додому!» Вдома відігрійте його, нагодуйте і радійте тому, що ваша дитина не зганьбила ваш рід. Пишайтеся тим, що ваша дитина не виконала наказів ошаленілих полковників, боягузливих генералів, а виконала материнський наказ, що зробить вас найщасливішими матерями в світі. Хай ваші діти та рідні чоловіки не бояться розжалувань, гауптвахт чи порушення кримінальних справ за невиконання злочинних наказів. Україна зараз займає перше місце по кількості кримінальних справ, порушених за останні три роки. Хай діти бояться єдиного – осуду, а може й кримінального суду від власного народу. Забирайте своїх вояків по домам – це не їх війна! Хай на площі проти народу виходять сини Шуфрича та Януковича, Мокієнка і Клюєва, а ваші сини дуже скоро знову стануть в стрій і ще послужать новій вільній демократичній Україні. Жінки України! Не гайте часу! Влада готує «криваву баню». Хай не скупнеться в ній ваша кровинка, ваша надія і ваша гордість – ваш син, ваш брат, ваш чоловік чи ваш коханий! Хай вони, живі та неушкоджені, на довгі роки стануть гордістю всієї нації. З повагою, батько трьох синів, які стоять на майдані, Василь Коряк
Андрей11
21.01.2014 13:34:45
Похоже вояки и сами не очень хотят ехать в Киев, респект Вам вояки.