Біля будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації зібралися мітингувальники. Про це повідомляє espreso.tv
За інформацією "Цензор.net", їх кількість перевищує тисячу людей.
За інформацією ЗМІ біля будівлі чергує кілька десятків міліціонерів.
24.01.2014
Коментарі
Днепропетровец
24.01.2014 18:12:04
Брехня..... 20 - 30 идиотов Андрюши Денисенко бабки отрабатывают
Dnepr_voice
25.01.2014 09:47:16
Думаю сегодня придет больше митингующих, чем вчера, возможно даже возьмут контроль. Я тоже днепропетровец и поэтому не делайте вид, будто у нас почти нет поддерживающих евроассоциацию, когда таких более 40% хоть и далеко не каждый пойдет штурмовать ОДА
Днепропетровец
24.01.2014 18:13:25
Брехня :) Полторы калеки стоят скукожевшись Андрюши Денисенко бабло отрабатывают
Дмитро
24.01.2014 18:46:20
Холуй- дніпропетровець. Ти бидлом був і бидлом здохнеш, а нам хочеться пожити нормально в цій країні....
Запорожец
24.01.2014 19:54:08
А кто тебя звал сюда, вуйко? Дуй к себе в горы и не морочь здесь голову.
В наших
25.01.2014 09:31:53
горах хоч повітря чисте, а ви, східняки будете лікуватись в своїх шахтах вугільних та доменних печах, якщо вони ще щось плавлять!
Dnepr_voice
25.01.2014 09:57:14
Моя позиция такова, что никто не смеет разжигать рознь между западными и восточными украинцами (это все равно что сепаратизм). Тем более что у нас в Днепре далеко не все хотят в ТС. P.S. А воздух в Карпатах и вправду чище, один раз летом сьездили - теперь каждый год едем. Аллергию как рукой снимает!
Українка
25.01.2014 11:12:01
Ти з України запорожець?! запорожці - вільні духом, а не щурі. Може тобі їхать на терени Росії з твоїм відношенням до українців, тебе там підтримають, наволоч
Днепр
24.01.2014 19:54:44
Чес!!!никого там нет!!!!!!!!1
Dnepr_voice
25.01.2014 10:00:29
Почему же, было около 50-100, а вот про тысячу это точно загнули
Саня
24.01.2014 22:06:14
Живу напротив. Ну що так гнать. Ничего там такого не было.
W коментар видалено
місцевий
25.01.2014 09:10:26
Дивлячись на ці "захоплення" держадміністрацій, складаеться враження що цим сценарієм ХТОСЬ керує. І думаю, що не трійця Кличко-Тягнибок-Яценюк. А набагато вищий. Якщо хтось звернув увагу на сюжети "5 каналу", згадайте як мітингувальники пояснювали ці штурми, - " у конституції прописано, що єдиним джерелом влади є народ, от і ми вирішили, що ми влада. ". Абсолютно нічого проти не маю, але ці однакові фрази говорили активісти у Львові , Житомирі, Чернігові. Якесь дивне співпадання. Людей шкода, яких в черговий раз використовують недолугі політики та їх вищестоящі спонсори-керівники.