Чиновник Воловецької РДА Закарпатської області напав на чоловіка з дружиною, які вшановували пам’ять загиблих на Євромайдані. Про це повідомляє ZIK
Це сталося 23 січня біля пам’ятника Шевченку.
«З дружиною вирішили поставити біля пам’ятника Шевченку лампадку та листочок з портретами мітингувальників Євромайдану, що трагічно загинули 22.01.2014. Тут з’явився якийсь незрозумілий тип, і не представившись став нам вказувати, що ми не маємо права цього робити. Спочатку він перейшов на особистості, потім почав насильно рвати листок, потім штовхнув мою жінку, далі поліз з погрозами, образами і хотів розпочати бійку», – описує події учасник інциденту та автор відео.
«Мене 28 років вчили вбивати людей», – каже, погрожуючи, чоловікові з Воловця (Закарпатська область).
Як виявилося, це завідувач сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами Воловецької РДА Ігор Столярчук, пише Мukachevo.net.
Коментарі
Мішо
26.01.2014 15:45:18
Ану гонем до Воліця на зачистку пики цьому "чинуші".Бажано чимскоріше.
Леонид
26.01.2014 19:15:22
Ребятки, хорошие мои, не ругайтесь, мир един , люди едины, прошу вас будьте разумными! я искренне переживаю за всю Украину и за всех людей!
Іван
26.01.2014 15:46:55
СТарий ПЕРДУН. Гнати в шию таких підарів. Щоб висловити співчуття загиблим він сволота лиже зад злочинній владі. Хлопці пікет під його домом! Сусідам всім розказати яка це сволота.
Наблюдатель
26.01.2014 15:47:00
Это же дремучий вуйка с полонины, кторый стал членом ПР, а теперь не знает куда этого члена деть. Придется после сытной жизни возвращаться к своим баранам на полонину
Игорь
26.01.2014 15:48:13
Заведующий сектором по вопросам взаимодействия с правоохранительными органами Воловецкого РГА Игорь Столярчук - ты конченое быдло
Не
26.01.2014 15:48:52
долго ворону кружить, не долго матерям тужить ....
Петро
26.01.2014 15:50:05
Типічний НКВДсівець, по ньому давно плаче шибениця...
Игорь
26.01.2014 15:50:11
таких чиновников как это, нужно брать за шкирки и протянув мордой по асфальту выбрасывать за границы населенных пунктов
небайдужий
26.01.2014 15:50:21
Люстрація!!!
тоха
26.01.2014 15:50:53
без слів
борис
26.01.2014 15:53:03
И ЭТО БЫДЛО РАБОТАЕТ В РДА? ЕГО 28 ЛЕТ УЧИЛИ УБИВАТЬ...
цц
26.01.2014 15:55:48
мочить уродов!!!
майдан
26.01.2014 15:56:54
вот старый пердун, вот выслуживается. из-за таких жополизов и получается то дерьмо в котором мы сейчас по горло. на майдан его, башкой в барабан. это ж у старпера есть дети, внуки. а им из-за него будут плевать вслед. засранец.
борис
26.01.2014 15:57:14
И ЭТО БЫДЛО РАБОТАЕТ В РДА? ЕГО 28 ЛЕТ УЧИЛИ УБИВАТЬ...А ПАМЯТНИК ЕГО СОБСТВЕННОСТЬ?
патріот
26.01.2014 16:00:46
Ще кілька днів і - ЛЮ-СТРА-ЦІ-Я. А поки що хай потішаться, падли невдячні. Вони думають шо люди пиль, а вони мол такі вумні і красиві, мол все награбоване у нас вони своїм розумом заробили, злодюги, то вже й можна з ніщим народом як з скотом. Ось що я вам скажу - готовте жопи господа коррупціонери.
Серж
26.01.2014 16:01:16
Дайте йому за горло потриматься...
рр
26.01.2014 16:01:17
етот конченый ченовник сам себя проклял !только не понял етого.ублюдочный дебил
Анонім
26.01.2014 16:02:13
таких полковників нижче плінтусу
нік
26.01.2014 16:02:43
він говорить що його 28 років вчили вбивати-вправду кажуть пілежачий камінь вода нетече -тому що це трупний гоблін змізками юрського періоду- поправді мені їх жаль тому що вже на часі -коли отрадніє буде содому і гоморі -мертвим і ненародженим -чим йому і його подібним
я
26.01.2014 16:02:52
таких полковників треба гнати
поражен
26.01.2014 16:02:59
это лицо всех рыговских чинуш
тотоша
26.01.2014 16:04:56
Это типичное лицо нынешних чиновников
нік
26.01.2014 16:05:03
трупний гоблін-одним словом ходячий труп
Ми все пам'ятаємо
26.01.2014 16:05:41
Просто записуйте інформацію про таких людей сюди:http://skoty.info/
Розплата буде обовязково
Свобода
26.01.2014 16:14:57
Цього чиновника треба сьогодні закопати, може після цього подібні тварюки передумають хвалитися про 28 років вбивання людей!
ми не раби
26.01.2014 16:40:50
Краще б він засох на трусах у свого батька ..вибачте за грубість
Игорь
26.01.2014 16:41:56
С этого времени Украина другая и в ней Новые Народные Герои-Патриоты Свободной и Независимой Украины - Сергей Мизоян, Михаил Жизневский, Юрий Вербицкий, ....... Мы сметём бандитов во власти и отомстим за всех убитых и покалеченных. С этого момента каждый кто хоть как то принадлежит к этой власти не будет чувствовать себя в безопасности.
no comments
26.01.2014 16:54:27
заебали... своего же убили, а потом пиздят мол снайпер, беркут, власть.... идите блять работайте! клеют они везде херню всякую... дому у себя клейте раз такие скорбливые...
Анонім
27.01.2014 14:37:03
Кожен судить по собі.
Анонім
26.01.2014 17:44:36
Раджу прийти ніччю і наклеїти так шоб не здер. А ше на дверях його під'їзду і квартири
Анонім
26.01.2014 18:30:06
І таке бидло - це наша влада?
OdessaGulya
26.01.2014 18:50:53
Не прикидывайтесь овцом - это была провокация. Именно Вы, автор видео, являетесь нарушителем порядка. А слова:"Имею право!" в данном случае неуместны. Право на что? Засирать памятники архитектуры? Но они принадлежат не только Вам. Но тут дело и не в памятнике, и не в поведении чиновника, и даже не в уважении к памяти погибшим на Майдане, а в другом. Молодой человек, именно прикрываясь семьей, решил попробовать помутить воду - не дали, не разрешили, прогнали с пинком в зад. Чиновника можно понять - он за мир, за мирное небо над головой. То, что он болтал про 25 лет учебы убивать - сказано обобщенно. В Армии наших сыновей учат убивать несколько лет. Опять же, слово "убивать" не следует понимать в прямом смысле. имеется ввиду "защищать", оборонять страну. Итого, мое мнение - мы не видели на видео лицо самого провокатора, который по молодости жаждет войны, хочет стать героем любым способом. Только во время войны будь то чиновник, будь то парень с Закарпатского села, просто вытащил бы пистолет и пальнул
українець