У мережі з'явився підробний Twitter- блог виконуючого обов'язки прем'єр-міністра, першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова. Про це повідомляє прес-секретар віце-прем'єра Олександр Кутерещин на своїй сторінці у Facebook - пише Українська правда.
Він вказує, що в соцмережах з'явився твітер, який ведеться начебто від імені Сергія Арбузова: https://twitter.com/arbuzovua.
«Звертаю увагу, що даний акаунт немає нічого спільного до діяльності першого віце-прем'єра. За даним фактом ми вже звернулись із скаргою до команди Твітера», - зазначив прес-секретар.
Кутерещин закликав «не піддаватись на провокації та перевіряти інформацію у прес-службі».
Як відомо, у понеділок фейковий акаунт вже встиг повідомити, що Віктор Янукович готує оголошення про свою відставку.
Коментарі
старик
03.02.2014 15:28:51
А может это - запасной аэродром?
Юрій
19.02.2014 18:43:22
Яника судити судом батьків, діти яких загинули за вказівкою зека. Стратити суку. Майно конфіскувати на користь загиблих. Дітей янека з України не випускати та заставити працювати за копійки, за які працюють міліони українців, а не жирувати на крадені в народа гроші.
Alex Kler
20.02.2014 09:40:10
Где Вы там детей нашли?! Там все совершеннолетние дебилы, которые отказались выполнить распоряжение суда и получили за это по голове.
soarer
21.02.2014 04:47:53
Дебил - это ты, урод поганый... Это тебе надо лежать с пулей в башке, а не тем, кто стоял на майдане. *ука...
Холодний Яр
24.02.2014 16:01:11
Шановний, діти хама, самі не на оди термін "наколядували", а ти їх хочеш щоб відпрацювали, та їм сто життів не вистачить на відпрацювання.
санчо
03.02.2014 15:48:07
если это так то пусть сушит сухари
Green
04.02.2014 10:02:20
"Янукович у відставку" Xа-ха, не повіpю чергова качка від влади
Люда
04.02.2014 10:54:04
Він до владного корита як епоксидкою приклеений. Поки силою і "спецзасобами" народ не віддере то не відчепиться.
гость
04.02.2014 11:30:28
Его с троном надо выкинуть, сам он не уйдет, он еще не все украл.
юра
05.02.2014 13:03:57
золоті слова
Zenon
06.02.2014 11:15:54
Россмеши смешного!!!!!
Ivan Apetik
10.02.2014 10:21:28
ta breshe cey bandyugan, hnatu yogo v shuyu , lush bu donecki poymnishalu
ВОВА
10.02.2014 10:26:28
ЭТО СЛАБЫЙ ЧЕЛОВЕК-ЧТОБ ТАК СДЕЛАТЬ
гоша
10.02.2014 13:17:28
уйти это значит отдать все награбленное и сесть в тюрьму на такое никто не согласится тем более выше упомянутый тип
гоша
10.02.2014 13:23:10
уйти это значит отдать все награбленное и сесть в тюрьму на такое этот тип пусть простят его поклонники за название не согласится
tetyana
14.02.2014 12:17:41
У Німеччині канцлер живе в двокімнатній... Впали двоє – білорус та вірменин За Вкраїну страждальну мою... Встали сотні других, безіменних. Серед них – я себе впізнаю... Я, за віком, не можу стоять на Майдані: Є хвороби, є - слабкість душі... Я – з плакатом стою. І несу я до скрині – Трошки з пенсії, - жалкі гроші.... Я бувала не раз в іноземних державах, Але згадую завжди одне: Чим багатше, вільніше живе там громада, - Тим скромніше там влада живе: У Німеччині канцлер живе в двокімнатній, І на вєліку їде голандський прем‘єр... І не сліплять народ іноземні автівки... (В тих, що пруть до корита «депутати» і «мер»...) Важко вірить, що буде і в нас - по-людському... Та я вірю, хоч кажуть: «Дурна»... Бо не згас ще в душі моїй - погляд Тараса, Україна для нього и для мене – одна... Тетяна Дніпропетровськ Січень 2014
Сергій
15.02.2014 18:23:20
Молодець!) Так тримати!
неймовірно !
16.02.2014 19:29:11
Вдячна вам за Ваш патріотизм ! Це дуже зворушливо, удачі нам всім ! Алла, Луцьк.
Михайло
20.02.2014 08:31:13
Хай Бог береже Вас.
Гость
22.02.2014 23:14:22
Как-то не видно на горизонте "новой" власти тех, кто "живе в двокімнатній", "І на вєліку їде прем‘єр".... А Вы увидели? Не Турчинов ли, пребрался в "двушку", или, может быть, Тигипко вернулся из-за границы на велосипеде? "Важко вірить, що буде і в нас - по-людському..." - А вот это - ближе к истине.
юля
16.02.2014 14:43:04
таланти твои украино
Гость
17.02.2014 09:40:31
Я бувала не раз в іноземних державах-цитата. Наверное, не так плохо жила, раз могла себе позволить такие поездки. И не так уж все было плохо в нашей стране
Oryssia
20.02.2014 02:25:35
You missed the point. The idea was - equality,liberty for all that is how it is in civilized world. So instead of concentrating on how much she traveled, better understand the idea and for that you do not need to travel a lot or have a lot of money. You can be free or the slave.
федя арсеньев
17.02.2014 19:56:04
послушал я сегодня трансляцию согласительной комиссии в верховной раде. одно скажу то что говорил симоненко ефремов рыбак это полный бред. им плевать на то что назревает катастрофа в экономике.они получили команду тянуть время и они это делают. когда наконец поймут это люди на востоке и юге нашей несчастной страны.маемо те що маемо.
народ
18.02.2014 14:28:31
давить гадов ихным же г**ном !!! они тупорылые как и у овощя одна извилина и та на ж*пе !!! людей уже не остановить! и место того чтоб тушить пламя они подкидывают дрова.....идиоты сами же себя спалят в этом огне, а могли бы и выжить.
Серый
22.02.2014 12:45:41
слышь (народ)-ты существуй и дальше,а ребята герои про детей наших подумали,А тебя пора кастрировать-что-бы одноклеточных таких не было,
Гость
22.02.2014 23:23:35
Способность к делению клеток, не означет наличие разума.
микс
19.02.2014 15:08:48
Он скорее умрет на золотом унитазе
Ника
19.02.2014 17:04:39
это точно!
W коментар видалено
Є
19.02.2014 17:00:48
в одиннадцать вечера
Серый
22.02.2014 12:36:08
про арбузовую семейку незабутьте,
1
22.02.2014 13:08:54
ЗАПОВІТ ЯНУКОВИЧА. Поховайте мене люди прямо в унітазі, в золотому чи простому, з Азіровим разом. Гепу с Допой не забудьте з Медведчуком-братом, хай прихватять ще з собою із газом гранати.
волинянка
22.02.2014 13:52:22
Нехай горить земля під його ногами, щоб не було йому місця ні на цьому світі ні на тому.!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
22.02.2014 23:43:59
А как же "свобода слова"?
НИМБ
23.02.2014 11:11:20
Янычар Кровавый и сцыкливый,сколько можно издеваться над народом.В отставку немедленно и вернуть всё награбленное у народа Украины.И судить перед народом,а народ решит,что дальше.
Пастушка.
23.02.2014 20:45:23
Злопци! Вы шо за циэю билобрысою ведьмакою с фальшивою косою(гарно що не з зализною) збираэтесь до самостийного царства ?!! Так коса видвалиться,вона разжирила на казенных харчах. Доча дуже добрэ годувала з американского кармана, що аж тепэр и ходити тяжко,вашему новому "Черчилю в юбци"" Мабудь кресло великуватэ. Подумайтэ, гарно подумайте. А оно вам надо это западно американское прохвостье?! А кто к нам ездить деньги зарабатывать и кормить ваши семьи? Мы ведь тоже можем стукнуть кулаком. Хватить пизд...наш газ, у нас в деревнях и у самих его нет, а если дальше начнешь считать, больше. Так что лучше мирком да ладком..А Юлю за косу и до доци. Вони наложили соби на все поколиння уперед....!!!!
ольга
24.02.2014 20:58:32
как уже надоели эти западэнцы с ихними революциями и майданами! Пусть уже отделяются под европу они уже давно там батрачат. чем новые цари лучше старых такие же бандиты или даже похлеще тем более что они уже рулили да не вырулили. им идти на выборы цивилизовано слабо так они по трупам пришли к власти. Европа и США нас хорошо поимели
ЛЛЛ
24.02.2014 21:08:36
Пастушці. Перш ніж пхати своє рило в калашний ряд треба хоч мінімально володіти інформацією. Ольге.Благодаря етим западенцам ти будеш жить в нормальной стране. За тебя и таких как ти люди жизнь отдали так, что имей хоть совесть. Помолчи уж.