Луцький мер не захотів розірвати договір оренди з приватною фірмою «Скорпіон Сервіс» та наклав вето на рішення про укладення договорім напряму з підприємцями. Повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».
Нагадаємо, що проект «Про правове врегулювання конфліктної ситуації та захист прав суб’єктів малого бізнесу на земельних ділянках між вулицями Кравчука та Карпенка-Карого» було підтримано на минулій сесії Луцької міськради 29 січня 2014 року. Згідно цього рішення підприємці могли зареєструвати право власності на об’єкти, розташовані на земельних ділянках між вул. Кравчука та Карпенка-Карого, а також укладені договори оренди між Луцькою міською радою та приватними підприємцями. Однак, Луцький мер Микола Романюк наклав вето на це рішення.
За словами автора проекту, депутата Луцької міськради Богдана Шиби він також не розуміє чому Микола Романюк заветував це рішення, адже саме воно могло нарешті поставити крапку і цій багаторічній історії.
Як заявив уповноважений представник підприємців Ігор Кунц на даний момент у них вже є рішення Вищого господарського суду, яке засвідчує законні права підприємців на земельну ділянку площею у 760 м.кв.
«По одній ділянці ми вже поставили крапку! Це при тому, що мер це все заперечив. Ми і надалі будемо добиватись того, аби це рішення прийняли і наші законні договори оренди нарешті були зареєстровані, хоча підписані вони ще аж у 2010! Тобто уже 4 рік між підприємцями та міською радою є юридичні відносини, просто вони про це замовчують!», - наголошує Володимир Кунц.
Вищезгаданий проект сьогодні знову винесли на розгляд 53 позачергової сесії Луцької міськради. Для того аби зняти вето проект мають підтримати дві третини депутатів, тобто 34 голоси «за». Однак, оскільки дане питання розглядалось після перерви, значна частина депутатів на продовження сесії не повернулась. Тому всього проголосувало 35 депутатів, з яких лише 25 «за».





Коментарі
недовіру меру !
07.02.2014 18:16:24
Це просто жах, люди хочуть дати гроші в бюджет, а Романюк їх НЕ БЕРЕ !!! Там що, всі показилися ??? Списки депутатів , які не проголосували за поповнення казни мають бути опубліковані !!!
Варшавський
07.02.2014 18:48:37
теж не може позбутись посередника бо мер питання ставить тоді, коли вже всі розходяться по домівках. Чого тоді клянчать кредити, якщо не хочуть наповнювати бюджет?
Анонім
07.02.2014 18:53:09
а відкати хто давати буде?
організуйте
07.02.2014 18:54:08
мітинг під міською радою, давно пора.
дідо
07.02.2014 19:09:49
Той Кунц є клоуном. Брехнею та кражою хочуть свої курятники легалізувати на чужій землі.Мало Кунцу колеса різали.
бере
07.02.2014 19:24:32
миколка.до землі все менше доступу .вертикаль влади крєпчає.бере з всього і всюди.час йде сини ростуть..
Дідо ідіото
07.02.2014 19:27:36
Ти підпишись, хто ти є "КЛОУН".А то сховався під "Дідо" як криса. Це майно підприємців,і вони є господарі,які сплачують податки усім дармоїдам.
дідо
07.02.2014 19:38:24
Які податки ? Торгують контрабандою або краденим китайським сміттям. Працівників не оформлюють. А крисами є ті,хто вселився на землю Скорпіона,а тепер претендують на неї.Ці буди потрібно валити, щоб не засцикали місто.
ви хворий?
07.02.2014 20:36:19
розпорядником землі є Луцька міська рада, а мер ТИМЧАСОВО чудить там. Який "Скорпіон" ? Розвелося ідіотів.....
ти чєчєтофф
07.02.2014 21:04:16
волинський?чи якісь діректор черговий в тукарських?йди провези ту контробанду мімо "сімї"..ВКРАДИ В БАТІ.дояркам пишеш?то й вони не такі тупі...боже боже..кого вони на роботу наймають..собі подібних
Дідові
06.05.2014 19:11:19
Ліпіни просто плачуть,повне "ДЕБІЛІТО"...
шановний Дідо
07.02.2014 20:31:50
ви не знаєте , що підприємці за власні кошти облаштовували свої робочі місця? І з цих "курятників" кормлять сім'ї та сплачують податки? А нашому меру Врадіївка гарантована, якщо не припинить свавілля.
Романюк
07.02.2014 19:31:47
Скоро дограється,терпець не вічний, порвуть як "ТУЗІК" грелку.
Треба об'єднатися
07.02.2014 21:32:14
двом ринкам і до міськради з вимогами про захист підприємців від тих посередників яких так любить Романюк. Горгут у Токарського навчився "звільненню торгової площі". А давайте самі звільнимось від тих "кровосісів" ?
Коля
08.02.2014 01:21:58
Мера на кол!!!
Сусід
08.02.2014 11:24:17
Язик тобі прибити тим кілком, і мізки під черепом пошукати. А то хай буде анархія. Гавкаєте як собаки за псевдонімами. А щодо мера, це одна розумна і толерантна людина в міськраді, яка знає, Що краще мати стабільні надходження від одного, двох субєктів, а ніж нічого від свори гавкунів- анархістів - геморойщиків.
Сусіду
06.05.2014 19:08:44
Романюк такий порядний як і ти.Ворюги та брехуни.Гривню до бюджету ,і 100 собі . На рівному місці,правильно?Без лоха і жизнь плоха,но вже недовго залишилось, скоро дупа у вас задимить.
не знаю
06.05.2014 21:41:02
кому ти там сусід..жоп... підтирає тобі хай жінка..(не буду пояснювати чого колхозне ваше загниває)..боїшся ..хочеться як раніше отробив на заводі вернувся-телік та сомогонкі сотка і всі проблєми? не мучся йди шукай щось..
дідо
08.02.2014 13:11:31
Орендатор землі пустив тимчасово бидло на свою землю, а тепер не може їх "виселити". Безграмотний Кунц та йому подібні рейдерським методом хочуть узаконити свої курятники,щоб торгувати контрабандою,краденою низькоякісним сміттям, сплачуючи подадки на спрощені системі. Скорпіону давно пора викинути смердячих базарних бариг.
придурку діду
08.02.2014 20:37:58
сам там торгувати буде. А земля, ідіоте, належить місту.
Анонім
09.02.2014 09:11:12
Цю землю взяв Скорпіон в оренду, а Кунц і Ко вірішили вкрасти.
вкрасти у злодія?
09.02.2014 16:57:41
за бюджет міста думайте, уроди !!!
соромно
08.02.2014 22:22:54
за мера і за себе -колись голосувала за ньго. Просто хапуги і рвачі !
Анонім
09.02.2014 12:16:17
щодо , мера Луцька , в тихому болоті чорти водяться. Ганьба меру! і його заступникам.
що ж ті посередники
10.02.2014 09:05:03
навкруги всього крутяться. Гроші з повітря, чого не брати?
львів
02.05.2014 21:36:56
всі хто проти кунца -проти правди всі хто проти кунца просто куплені
меру- НЕДОВІРУ !
05.05.2014 17:33:23
Чого гроші позичати коли є свої ???????
скоро перевибори
08.05.2014 22:45:05
так що все що урве --- його !