Підсумки роботи водогосподарських організацій Волині за минулий рік розглянули на розширеному засіданні колегії обласного управління водних ресурсів, що відбулося в Ковелі - пише ВОДТРК.
В рейтингу водогосподарських організацій України за минулий рік Волинське обласне управління водних ресурсів посіло 8-е місце. Такий результат керівництво відомства називає достойним, але зупинятися на досягнутому не збирається. Для Волині, де найбільший меліоративний фонд, проблематика підтоплення окремих територій області є надактуальною. Минулорічна повінь хоч і була високою, проте інженерно-технічна інфраструктура водного господарства області впоралася з піковими навантаженнями, – зауважив начальник обласного управління водних ресурсів Ростислав Кравчук.
«Ми зберегли свою інженерну інфраструктуру. Не було руйнувань наших гідротехнічних споруд, спрацювали добре насосні станції. І це все – завдяки тому, що протягом останніх трьох років у нас в області проводяться серйозна робота по протипаводкових заходах. Звичайно, велика заслуга обласної державної адміністрації, Державного агентства водних ресурсів в тому, що за цей період часу на такі заходи було виділено понад 70 млн. гривень для нашої області. Це кошти, яких не було від самого початку створення України як держави», – наголосив він.
«Минулого року протипаводкові роботи в області вели на 122-х об’єктах водного господарства. Регулювання водного режиму - питання комплексне. Від успішності його вирішення в цілому залежить життєдіяльність області. І в першу чергу - агропромислового комплексу та сільських територій», – наголосив у своєму виступі на колегії заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк.
«Вцілому система водного господарства справляється з тими завданнями, які ми ставимо. Друге, завдяки тим постановам, які приймав уряд протягом трьох років, нам вдалося запобігти тим негативним явищам, які ми спотерігали в минулому. Найважливіше те, що ми ставимо перед собою на 2014 рік завдання завершити всі розпочаті вже роботи і які не пролводились протягом попередніх 20-ти років. Тобто, завдання влади – не допустити жодного випадку підтоплення територій, особливо в піковий час повені», – додав він.
Актуальним для волинських водників є питання модернізації машинного парку. Низькою залишається й середня заробітна плата працівників галузі в області. На колегії також говорили про потребу створити базу даних волинських озер та підвищити рибопродуктивність місцевих водойм.
Коментарі
коментарів немає