Село Маньківка на Черкащині стало ще однією гарячою точкою на мапі України. Тамтешні жителі організували народний пропускний пункт, ідеться в сюжеті нічного спецвипуску ТСН.
На трасі Київ-Одеса за 200 км від столиці люди влаштували імпровізований КПП. Селян збурила звістка про те, що з півдня на Київ рухаються чи то танки, чи то автобуси з "титушками". Активісти перевіряють автомобілі, котрі рухаються вбік столиці. Напоготові мешканці краю тримають палиці, каміння та коктейлі Молотова. У темряві КПП освітлюють палаючі шини, а на дорозі лежать підготовлені імпровізовані "їжаки" для пробивання коліс. Поряд із трасою працює кухня. Надвечір сталася трагедія. Один із відчайдухів намагався зупинити дорогий автомобіль, який проігнорував вимогу зупинки на КПП. Машиною його збило насмерть.
Втім, це не зупинило решту селян. Машини на північ вони пропускають лише після того, як пересвідчаться, що там немає силовиків. У мікроавтобуса з бійцями внутрішній військ народні дружинники побили вікна та спустили шини. Силовики в салоні переважно відмовчуються. Кажуть лише, що їх везли з Одеси до Києва.
Транспорт, який ігнорує вимогу зупинки, люди після смерті однодумця відразу закидують коктейлями Молотова. В такий спосіб змушують-таки зупинятися. Саме так сталося з великим автобусом, який намагався проскочити блок-пост. Йому палками й камінням побили вікна та підпалили просто на ходу. Пасажири кинулися врозтіч. В автобусі їхали самі лише молоді чоловіки. Активісти їх виловлювали й ставили на коліна.
Частину, як вважали, "титушок", дуже скоро відпустили додому, вказавши на зупинку в зворотному напрямку. Пізніше з'ясували, що в автобусі їхали співробітники податкової міліції з Криму. Нібито вони мали чергувати в приміщенні Нацбанку – охороняти цінні папери. Народні дружинники охороняють усіх затриманих правоохоронців і чекають нових гостей із півдня.
Коментарі
Федор
20.02.2014 08:24:48
Молодцы!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
лоу
20.02.2014 08:35:44
коли торкнеться Вас особисто, не забудьте так само зрадіти
керчанин
20.02.2014 08:25:32
войну против народа не выиграл ни один диктатор! януческу в кандалы!его банду на столбы!
Житель Аршинцево
20.02.2014 08:31:39
Народ победит!
Народ
20.02.2014 08:33:27
Я с ребятами едим к Вам на помощь!МОЛОДЦЫ!
керчанин
20.02.2014 08:28:28
где комментарии модератор?
Семён
20.02.2014 08:29:03
А какие могут быть комментарии - молодцы ! ! !
Товариш
20.02.2014 08:50:18
Пройде чи прийде час. Можливо триголовим чи вже практично п'ятиголовим придуркам вдасться захопити владу в україні завдяки от таким сучасним бандформуванням які громлять усе та усіх підряд, в першу чергу тих, хто помірковано вважає, що владу потрібно заслуговувати та отримувати на виборах. От тоді, з пройдешнім часом (так десь через чергових 5-10 років) було цікавим і правильним почитати коменти цих "кривих на мізки", які ("з милицями на мізках") з радістю зара пишуть у коментах про свої "подвиги", підтримуюють "подвиги" ошаленівшого від безкарності натовпу.Щось жодного разу ні з промов п'ятиголових, ні їх підгавкувачів, де б вони не виступали не було чути гасла про надання людям роботи, зарплати, пенсій, якісного рівного для усіх медичного обслуговування. повернення у державу хоча б найважливіших для економіки і для народу підприємств, повернення грошей з Еліт-центрів та інших злодійських організацій, повернення трудових збережень народу ще з 1990 років. Все розікрали, а тепер на зміну попередніх таких як самі, рвуться до влади щоб докрасти, а не докласти щось на користь людям та країні взагалі.
ии
20.02.2014 08:29:31
так і тільки так можна перемогти цей режим.
Интересно,
20.02.2014 08:30:30
чем селяне из черкасского Пьемонта отличаются от грабителей?
лоу
20.02.2014 08:34:06
ничем
олег
20.02.2014 08:35:37
А чим відрізняється президент-зек від чаушеску, каддафі, хусейна .......
Да тем,
20.02.2014 08:36:18
Что они никого не грабят. Они просто не пускают в Киев силовиков.
Анонім
20.02.2014 08:36:23
а чем титушки от бандитов?
Анонім
20.02.2014 08:36:25
Чистейшей воды бандитизм. Кто им дал такое право?
гость
20.02.2014 08:36:39
СЕЛЯНЕ ГРАБИТЕЛИ???? Да их и так уже обобрали до нитки и дальше продолжают... ТАК ДЕРЖАТЬ!!!МОЛОДЦЫ!!!!
тим
20.02.2014 08:38:27
що хочуть узаконених грабітєлей вишвирнути геть.
Не руссссская
20.02.2014 08:38:49
Вони у себе вдома, не пускають садистів, гопОту та запроданців на свою землю.
1233
20.02.2014 08:39:26
Ничем, а если человеку плохо, везут срочно в больницу, А тут толпа обезумевших козлов
тем
20.02.2014 08:39:29
что никто не ограблен
Смолянин
20.02.2014 08:40:01
Пьемонт, неуч, это предгорья по-французски. А отличаются тем, что никого не грабят, а предотвращают участие незаконных вооруженных формирований, попросту - банд, в преступлениях.
Микола Джеря
20.02.2014 08:40:08
Щоб це зрозуміти потрібен мозок.
V
20.02.2014 08:40:43
Потому что не грабят
V
20.02.2014 08:42:02
Потому что не грабят.
Василий
20.02.2014 08:42:56
Тем, что действуют В ОТВЕТ на террор власть имущих против своего народа. для меня не сыграло роли 15 минут общения с ребятами. Я не приветствую силовые действия, но ребята - действительно молодцы! нет, не так... МОЛОДЦЫ!
Українець
20.02.2014 08:44:41
Вони не грабують. Вони хочуть свободи і справедливості, а ти якщо цього не розуміеш то краще мовчию
Саша
20.02.2014 08:46:02
грабители грабят ,мирных людей,а эти люди молодцы! останавливают отмороженных,продажных, титушек- бандитов ,которые вносят в Киеве дестабилизацию (провокации)их место в тюрьме
Микола
20.02.2014 08:47:04
Ти тормоз? Читав що написано?? Звичайні машини пропускають, а затримують авто з "тітушками". Кого вони грабують??? Селяни не вміють грабувати так як це роблять ментяри.
Очень интересно
20.02.2014 09:16:12
Чем власть отличается от хунты-карателей, которая использует против своего народа бандитов с битами за 400 грн в сутки?
Сергей
20.02.2014 08:32:19
Гнать сраной метлой этих "дружинников" Чистой воды хулиганьё!!!! И это кто-то потом говорит о мирных протестах.... Совсем обалдели уже эти селюки....
Сергій
20.02.2014 08:32:20
Браття тримайтесь! Україна -Київ з Вами!!!
айс
20.02.2014 08:32:24
респект селянам
Алексей
20.02.2014 08:32:30
Молодцы. нужно перекрыть все дороги с востока на Киев. Эти твари-титушки сильны только когда их 10 против 1. Ловить этих подонков и в подвал до Народного Суда.
Товариш
20.02.2014 09:34:38
Так "народні суди" вже були. У радянські часи. І усі лідери Майдану, і всі Гаранти, і певна кількість вирховних депусратів, і інша дрібніша чиновнична шпана вважали прямо за необхідне висловитись (звичайно з обіср--ням усього "совєцького"). А от тепер знову про "народні ради, дружини, народні суди, народну міліцію...). Логіки, а в першу чергу совісті, ні у тих "вершителів" долі України та її народу, ні у кривих на голову дописувачів коментів ніякої. Тільки перші брехали, брешуть і будть брехати заради пакращення своїх статків, а хвора на голову коментна команда - то є або дійсно хворі, або виконавці замовлень тих "вершителів".Незалежно від їх кольорів, приналежностей до партій, рухів, різних "секторів","самооборон".
ЕВПАТОРИЕЦ
20.02.2014 08:32:34
СМЕРТЬ ТИТУШКАМ И БЕРКУТУ!!!
ВПТ
20.02.2014 08:32:40
Пишаюся земляками!!! Молодці!!! З бандою боротись так і тільки так!!! Слава ГЕРОЯМ!!!
Яукр
20.02.2014 08:32:45
Так держать всем по Украине !
ии
20.02.2014 08:33:31
своим менталитетом, которий отличен от твоего
небайдужий
20.02.2014 08:33:56
Браво!!!!
Українка
20.02.2014 08:34:07
Я ВАМИ пишаюсь! ВИ-мої герої! Здоров*я, витримки ВАМ! СЛАВА УКРАЇНІ!
олександр
20.02.2014 08:34:16
Я за
барон
20.02.2014 08:34:20
свободу не спинити!!!!
всегда
20.02.2014 08:34:34
Откровенные бандиты-рагули устаевают песпредел на дороге - это так по ЕВРОПЕЙСКИ. Меркель и прчие европедики аууууу.
Чуб
20.02.2014 08:34:47
Героям Слава!!!
Вперед
20.02.2014 08:35:01
Слава героям!
123
20.02.2014 08:35:21
Дожилися.Міліція замість того ,шоб виловлювати бандюків,співпрацює з ними.Люди самі себе захищають.Африка.Ганьба тому беркуту ,шо захищає зека і гопоту.
Українка
20.02.2014 08:35:21
Я ВАМИ ПИШАЮСЬ! ВИ-МОЇ ГЕРОЇ! ЗДОРОВ*Я ВАМ І ВИТРИМКИ! СЛАВА УКРАЇНІ!
олександр
20.02.2014 08:35:24
Я за
ни
20.02.2014 08:36:03
один человек не имеет права посягать на частную собственность, какой является автомобиль, автобус и т.д. Они просто бандиты, на которых ПОКА нет управы
Интересному
20.02.2014 08:36:15
Тем, что бандитская власть..призывает к демократии, а при этом использует ментяр, и быдло для разгона демонстрантов. Не корчи из себя святошу, только таким образом и можна остановить быдлоту. Быдлота чуствует себя уверено, пока их защищает МВД (простите официальная быдлота). Не стоит расказывать о морали, когда руки по локоть в крови...
Дмитро
20.02.2014 08:37:04
Допомагай Вам Бог!
Екактерина
20.02.2014 08:37:22
Не стыдно такое писать? Или людей быдлом считают? Где нашли таких воинственных селян с коктелями молотова и битами?И кто им дал право издеваться над людьми7 Или Правый сектор прячится под обличьем селян? А всех великих демократов и борцов с милицией отправить во Львов.Там кругом грабеж и вандализм а защитить уже некому разогнали милицию.Скоро сами галичане на коленях будут ползать и просить защиты .Пусть оказывает помощь любимая Европа там их быстро к порядку приучат.
Патриот
20.02.2014 08:37:23
А мне кажется,что "селяне" уже сильно подставили свое село,или у них нет родственников,а может они сироты,сейчас приедет пять автобусов и село вообще исчезнет с лица неньки...
Толян
20.02.2014 08:37:31
Тем,что "грабят"только "титушек" и силовиков,этакие Робин Гуды
на кол
20.02.2014 08:38:05
с титушками так и надо жечь эту плесень которая убивает людей вместе с мусорами!!!!
харьковчанин
20.02.2014 08:38:35
Стыдно за пассивность жителей нашего города. А таким простым людям, которые всеми силами пытаются противостоять режиму Януковича, низкий поклон. Слава Украине!
Похоже
20.02.2014 08:39:04
на правду. Яндекс в этом месте светит карсным
Не руссссская
20.02.2014 08:39:32
Вони у себе вдома, не пускають садистів, гопОту та запроданців на свою землю.
пенсіонер
20.02.2014 08:39:49
Колись міліція хоч трохи захищала народ від бандитів,а тепер служить бандиту-зеку,який займався розбійними нападами на людей і має три притягнення за порушення законодавства .Чому ми,народ,допустили до влади цього бандита?
Влад для Интересно
20.02.2014 08:40:25
Отличие от грабителей в том что они во первых не грабят, денег не требуют к примеру за проезд, и если водители ведут себя "культурно" - их пропускают не приичинив вреда.
Саша
20.02.2014 08:40:33
Молодцы! так держать.
гость
20.02.2014 08:41:06
Тем, что они выполняют работу силовых структур, которые обьеденилися с преступниками
Чуб
20.02.2014 08:41:47
Респект героям!!!
Leonid
20.02.2014 08:42:20
Если учесть, что селах за годы независимости остались старики, старухи и пьяницы то отряд односельчан выглядит убедительно, особенно их возбудил слух о танках или украденых после СССР тракторах.
Леонид
20.02.2014 08:43:19
Такие КПП нужно устроить по всем дорогам вокруг Киева
Леонид
20.02.2014 08:45:18
Такие КПП нужны по всем дорогам вокруг Киева
Активіст
20.02.2014 08:48:12
Автобуси пішли в обхід , через Тальне Звенигородку, по черкаській трасі, блокувати можливо в 2 населених пунктах де немає можливості обїхати, перевіренно ще зі студентських часів, це населенні пункти Легедзине та Тальянки.
гость
20.02.2014 08:48:28
бандитизм- я понимаю силовики но причем здесь простые пассажиры
молодцы !!!!
20.02.2014 08:49:22
СЕЛО ВСТАЕТ!!! МОЛОДЦЫ!!!
Валентин
20.02.2014 08:56:41
"мешканці краю c палицами, каміннями та коктейлами Молотова" да еще и ночью в окружении "палаючі шини" на трассе - это всегда называлось бандиты с болсшой дороги.
Активіст
20.02.2014 09:21:57
А як називаються тоді тітушки з вогнепальною зброєю, на які менти закривають очі, та до того всього їх кришують
Бред
20.02.2014 09:01:28
Снова бандеры устроили "шинобаррикаду" ...из селян там только алкаши, сносящие им шины по 5 грн.за штуку. лично проезжал, остановился - поговорил.
Борьба
20.02.2014 09:23:25
Бороться против бандитов - все методы гуманные. Так что селяне молодцы.
ии
20.02.2014 12:58:54
Почему все считают, в селе остались только старики пьяници и тупици? Я тоже из села, мне 50 лет у меня нет висшего образования, я не могу присутствовать на майдане, но стараюсь следить за всем, что происходит в нашей стране, душа плачет, глядя на все, что присходит. Почему люди так неадекватно оценивают происходящее. Что руководит "титушками", неужели они не украинци? Почему всех кто любит свой народ, свою землю, хочет жить в свободной, демократической стране називают бандеровцами. Значит если ми настоящие украинци - ми бандеровци. Я ГОРЖУСЬ ТЕМ, ЧТО Я ТОЖЕ БАНДЕРОВКА!!!!!!!!!!!!!
Jdhex
20.02.2014 14:26:13
Когда Украина рассыпится на куски ?