Луцька міська рада розірвала договір з «Облспоживспілкою». Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 26 лютого, під час засідання чергової сесії Луцької міської ради. Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.
Під час засідання розглянули питання щодо необхідності розриву договору між міською радою та «Облспоживспілкою». Під час обговорень зауважили, що «Облспоживспілка» не виконала всіх умов договору.
Окрім того, підприємці завокзального ринку з цією структурою мали низку проблем. А власне, договір підписали на 25 років. Виступила також і заступник ради підприємців Алла Сівак. Вона пояснила, що поміж підприємцями та «Облспоживспілкою» є постійні проблемні питання, а наразі тривають судові засідання. Також Алла Сівак повідомила, що підприємці хочуть мати справу з міською радою.
Обранці громади проект рішення підтримали.
Коментарі
Анонім
26.02.2014 18:58:17
якщо буде тягнути горгут буде як в Іванофранківську.сповідь перед народом хабарника директора ринку .знайшли підхід.вчора.тут тоже найдем
той горгут
26.02.2014 18:58:25
вже всіх дістав. Пенсіонерки з тиском 200 в лікарні потрапляють. Чого ще не виволокли з того базару того шантажиста?
рабством будуть
26.02.2014 19:40:06
знов всіх шуганих лякати та вже всі побачили того ішака хворого. Чого не держатись зубами за ту землю- за гривню взяв - за сотню продав . Токарським вже не буде страхати бо в того теж відібрали халяву. Хто наступний?
наступний голяр
26.02.2014 19:50:46
бо в такого начальника грається що просто офігєть. Пора починати люстрацію !!!
да
26.02.2014 20:56:42
романюк,катя ващук-лідери камсамолу волинського останні разом з останнім рабовласником цього краю горгутом та вірним наймитом голяром скоро кануть в Лєту.хлібай дорогий віскі (поки є гроші) в дорогих ківерцях а тут вже всьо...сам постарався межигірець пристаркуватий
бізнесмен
26.02.2014 19:52:29
я тоже хочу якусь вулицю в міста орендувати- хоч за прохід по рублю брати.
там
26.02.2014 20:14:58
біля 3 лімонів в місяць з асфальта
того мало
26.02.2014 21:05:48
мордою об асфальт за всі страдання і совання по судах цілий рік. Ну ясне діло з псом вірним голяром но тому криміналу хватить- тепер слідство буде швидким бо й так лишній рік на волі. А царицю теж в темницю бо ж не з зарплати Маяки розбудовує.
Справедливість
26.02.2014 21:16:45
буде тільки тоді,як кандиба,горгут,і голяр разом сядуть на шконку,і повернуть награбоване...
Тобі воно треба було, горгуте?
26.02.2014 22:10:59
Амбіції власні хотів потішити - знов до судів поплівся. Не рий яму сусіду - сам звалитись можеш. А пересидів би той рік-другий, дивись і пристрасті вляглися б. Тепер ще й кримінал полізе , рахувати почнуть найкращі математики (не ти ж тільки любитель точних наук). Самий заслужений кооператор області сам голяр може удар і розділити - не самому ж за той 1% віддуватись. Рано возрадовались мілким перемогам - все найкраще попереду. А пильне око правосуддя буде день і ніч слідкувати за незадачливим великим комбінатором, думки про Ріо канули в Лєту.
Анонім
27.02.2014 06:57:47
Якою міркою людям міряєте такою і вам воздасться. То що творили з людьми то перейшло всі межі, а тепер коли просто бояться всі взяти гроші почне діяти закон. Багато кого обідили но не всім духу вистачило йти до кінця. Тепер слабодухі будуть про гріхи ваші нагадувати а то не зовсім відкриті і благородні. Не бійся собаку яка лає- бійся тих які мовчали.
пайовиків час настав
27.02.2014 07:20:36
Ідіть і забирайте назад все що вкрали ці кандибо-горгони. Прихватизоване добро громади - назад у власність людей !!!
підприємець
27.02.2014 23:42:15
люстрацію ГОРГУТУ КАНДИБІ ГОЛЯРУ,
до кандиби
01.03.2014 22:53:28
За чиі кошти проводиться будівництво в МАЯКАХ.