Правий Сектор Волині, волинські Самооборона Майдану та Автомайдан запропонували на обговорення громадськості Волині кандидатури на посади начальників обласних державних структур. Про це йдеться у відповідній заяві повідомляє Інформаційна служба Луцького Євромайдану.
Сьогодні, 27 лютого, відбулася чергова нарада активістів Самооборони із вироблення спільної позиції щодо майбутніх дій та висунення людей на конкретні посади.
Начальник штабу Волинської Самооборони Андрій Хведчак представив список кандидатур на ключові посади в області, узгоджений і висунений із Правим сектором та Автомайданом (див. заяву)
«Люди, які тут представлені, - набагато кращі. Це має бути знаком оклику для влади, яка існує. Щоб вони бачили, що не треба старих набирати. У владі мають бути люди нові», - сказав Хведчак.
На його думку, повинне бути повне оновлення влади. Недостатньо поставити одного нового кадра у чиновницьку структуру. «Якщо заходити туди, то разом», - заявив Андрій Хведчак.
Щодо позицій Самооборони, то структура ставить перед собою кілька завдань. «Лейтмотив один - самооборона - понадпартійна структура», - повідомив Хведчак. Основними завданнями Самооборона бачить для себе:
- Збереження територіальної цілісності України.
- Захист і безпека народу.
- Завдання революції – очищення влади
Текст заяви подаємо без змін.
«Заява
Правий Сектор Волині, Волинська Самооборона Майдану та Волинський Автомайдан, виконуючи завдання Майдану з перезавантаження влади, вносять свої пропозиції щодо кандидатур на посади очільників обласних державних структур, установ та організацій на обговорення громадськості Волині.
Зокрема:
1. Голова Волинської обласної державної адміністрації - Данильчук Павло, лідер Правого Сектору на Волині, депутат Луцької міської ради, керівник Сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ».
2. Начальник УМВС у Волинській області - Мерчук Сергій, заступник керівника Сотні Самооборони «Волинська Січ», учасник бойових дій на Майдані, який отримав поранення.
3. Обласний прокурор - Майя Москвич, відома активістка Майдану, голова Всеукраїнської громадської організації «Національний Альянс».
4. Начальник управління Служби безпеки України у Волинській області - Тимощук Руслан, заступника керівника «Правого сектору» на Волині, активний учасник боротьби за незалежність, активіст Майдану.
5. Обласне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій - Поха Сергій, співзасновника Волинського Автомайдану.
6. Начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства - Хведчак Андрій, начальника штабу Волинської Самооборони Майдану.
7. Начальник Головного управління міністерства доходів у Волинській області - Буряк Олександр, співорганізатор Волинського Автомайдану, член Ради Автомайдану.
8. Керівник Волинської митниці - Омельчук Андрій, адвокат, сотник 37-ї Сотні Самооборони Майдану.
9. Керівник Державної інспекції з питань сільського господарства - Лук’янчук Віктор, голова асоціації фермерів Волині.
10. Начальник Держфінінспекції у Волинській області - Мирка Іван, керівник антикорупційної групи Волинської Самооборони Майдану.
11. Очільник Волинського облавтодору - Ольхович Андрій, один з засновників Волинського Автомайдану.
12. Начальник Головного управління Держказначейства у Волинській області - Томчук Богдан, економіст, керівник відділу організаційно-кадрової роботи Самооборони Майдану на Волині.
13. Начальник ДАІ у Волинській області - Голод Леонід, один з організаторів Автомайдану на Волині.
14. Керівник Волинського обласного управління Антимонопольного комітету - Ігор Дильов, підприємець,громадський діяч.
Окремо заявляємо – влада, як самоціль нас не цікавить. Але перешкодити приходу до влади одіозних осіб з минулого – наш обов’язок.
Правий Сектор Волині
Автомайдан
Волинська Самооборона Майдану — з Майя Москвич та Pavlo Danylchuk».
Пізніше Павло Данильчук прокоментував у своїй сторінці у Фейсбук дану заяву.
Наводимо текст повідомлення без змін:
«Щодо нашої заяви по посадах на керівників ряду держустанов. Хочу заявити, що ми не рвемось до влади. Для нас головна ціль - це реалізація революційних вимог українців! Але багато політиків вже з нової влади хочуть забутися про ці вимоги, і кулуарно та банально дерибанять посади.
Тому цими пропозиціями ми хочемо показати, який підхід при формуванні нової влади бачать наші середовища, а також відкинути спекуляції потенційних кандидатів на владні місця, які брудними методами використовують здобутки та ім"я Правого Сектору, Самооборони Майдану та Автомайдану».
Коментарі
Дибіли
27.02.2014 11:48:17
Прид**ки. Це повний 3,14здец
хана
27.02.2014 11:53:30
А ольхович - це не синок юри ольховича , який розвалив автодор і зробив собі альтернативну фірму.
Дмитро
27.02.2014 11:57:15
так так саме він чисте обличчя нашого народу )))
кнайпа
27.02.2014 11:54:42
Приїхали.Капєц.
Дмитро
27.02.2014 11:56:38
ви що там зовсім перебрали то ми за це боролись ?
поржав
27.02.2014 11:57:54
пасіба поржав :))))
ой нене!!!!
27.02.2014 12:00:50
не приведи Господь до влади цих вандалів! те, що один економіст, а інший адвокат не означає. що вони з толком керуватимуть! тепер ясно чому вони останнім часом скрізь лізуть, за все борються, і навіть за те, що взагалі не має відношення до ситуації в країні!!!
Ха-ха
27.02.2014 12:01:46
Обкурилися малолетки
Ввввв
27.02.2014 12:03:28
Тепер відомо людям кого в ліпіни!!!!
чорнобиль
27.02.2014 12:04:03
свое дае.а що першого квітня писати будете
За справедливість!
27.02.2014 12:04:38
Треба видвинути Данильчука в Президенти України, а Москвич Генеральним прокурором. Але після висновку медкомісії в с. Липини. :))))))
Увага!!!!
27.02.2014 12:32:51
Я за!!!
тра-та-та
27.02.2014 12:17:49
Та в них ще молоко на губах не висохло. Вони знають як палками махати і язиками лепетати. Куди їм на посади губернатора чи прокурора області? Люди, схаменіться!!!
ой нене!!!!
27.02.2014 12:18:41
чого ж ви такі жорстокі? подумаєш загрались люди! вони тільки бабульками на Майдані маніпулювати можуть, а вся свідома громада Луцька вже давно зрозуміла Ху із Ху!
Ніна
27.02.2014 12:24:34
З розуму зійшли!Сама зберу Майдан, якщо ці придурки прийдуть до влади!!!
Андрій
27.02.2014 12:31:49
Непагано, кто більше кричав той і до влади рвется при том, що нема ніякого досвіду роботи в данних підрозділах. Вибачте але багато кто з нас робив революцію робили це мовчки,але впевнено, та і досвід у нас є, но не ідемо ж до влади
Увага!!!!
27.02.2014 12:31:50
Головний лікарню психлікарні,ось повний список ваших хворих.!!!!
Черниш О.В. головний лікар
27.02.2014 16:20:32
Дуже дякую за нових пацієнтів. Але потрібно адресу і фото щоб вони не утікли від "люстраційного комітету психлікарні" З повагою до всіх читачів, які боряться за здоровий глузд!!! Олег Черниш
закон
27.02.2014 12:33:11
а я хочу по правдi!!!!! Кожен маe бути на своему мiсцi....
Лучанка
27.02.2014 12:39:55
В такому разі треба просити політичного притулку, де інде. якщо такі вже хочуть прийти до влади. Ви поцікавтесь, а скільки напрацьованого стажу у ціх"героїв"?
сссссс
27.02.2014 12:51:25
Просто супер "ми вирішили", "ми постановили". ми знаєм як воно все називається.....а робота вона і сама зробиться.....ми ж приймем рішення і хтось щось зробить.....Правда той хтось буде так само сам собою призначений на місцях.......)))))))))))))))))))))))))
ЕЛ-ЕЛ
27.02.2014 13:41:24
Нехай молодь працює!!!
))
27.02.2014 16:34:35
Ага, на стройку їх!
Валюха
27.02.2014 14:38:31
Гвалт, викликайте швидку і всіх цих тронутих умом -в дурку!!! Ще за всежиття такого чуда не було в нас-неадеквати-вперед!!!
Панько
27.02.2014 14:55:39
Класно Данильчук собі місце вибив - кулаками та автоматами. Це вже геть треба польнутись, щоб таких бандюків у владу просувати. Давайте підем в Маневицьку колонію, там є ще кращі кандидатури. МЕНІ ДИКО СОРОМНО ЗА МІЙ ЛУЦЬК,
ой нене!!!!
27.02.2014 15:12:51
нарешті стало ясно чого він Башкаленка так по сцені совав...а потім НІБИ ТО завіз в підвал адміністрації, хоча там його навіть не бачили :))) може й не даремно в кабінеті голови адміністрації ремонт почався?
тра-та-та
27.02.2014 15:18:33
ой нене!!! Ти бачило як Аверс транслював - не пускали в кабінет навіть журналістів як почпася ремонт. Може там вже портрети нового губернатора-крикуна повісили! А він тільки на сцені кричав шо закриє в підвалі, тож Під прицілом писали шо ввечері вже з Башкаленко по телефону говорилиhttp://p-p.com.ua/articles/44471/
Що робиться???
27.02.2014 15:29:47
Людоньки, що ж це робиться!? Невже ті люди, які жорстоко були замордовані, вбиті та покалічені на Майдані стояли за те, щоб зараз почало діятись те, що діється, поставити тих, хто не має нікого досвіду в управлінській сфері. Да мало того на такі посади! Це ж яка відповідальність! Невже в нас нема свідомих, з досвідом, розумних, не корумпованих чиновників!????? Мені страшно стає, що ми живемо в такому сліпому суспільстві. То давайте всіх зробимо чиновниками, хто був на Майдані. Чого ж ні. Давайте візьмемо простого чоловіка з села, без освіти (я нікого не хочу образити), який боровся за краще життя і зробимо його президентом! Хіба не варіант? Правити країною, областю, містом це ж не гасла кидати на майдані, це дико відповідальна та важка робота….. А тут Майя Москвич, яка інститут то нещодавно закінчила, і……. прокурор області….. Я не кажу, що вона погана, проте досвід….. Без коментарів.
неадекватним
27.02.2014 16:12:44
скількі зброі ви накрали щоб змусити лучан за вас проголосувати.що будете ходити по домівках з автоматом та силою примушувати ставити підписи.свідомо за швондеризм можуть підписатися тількі паціенти ліпін.краще покайтеся може люди вас простять
)))
27.02.2014 16:40:05
Нах* в губернатори, в імператори Всія Русі!! Дарма чи що хлопців на смерть посилали? Данильчук реально доводить народ до "терористичного підпілля". Він взагалі адекватний? На місці прокуратури, давно час його прикрити за безпрєдєл. Хочу, якщо подивитись на його командира - Олександр Музичко (Вікіпедія) то дивуватися нема чого.
Мкиола
27.02.2014 16:47:31
Губернатор Данильчук уже почав реалізовувати свою прогресивну програму розвитку регіону, розтрощивши вщент обласне управління міліції, на відновлення якого потрібно залучити значні кошти, які можна було б скерувати на допомогу сімям героїв. Душі загиблих ще не відправились на небеса, а плоди їхньої слави уже намагаються використати ті, що поряд з ними не стояли.
)))
27.02.2014 17:44:41
Що ви переживаєте? Ну не будуть гроші платити, дороги робити, садочки, лікарні будувати, зате буде вічний бандерштат і можна буде безнаказано з автоматами ходити по вулицях. Пропоную публічні дебати Клімчука та Данильчука про їх бачення майбутнього розвитку області.
Оленка зміючка
27.02.2014 18:53:10
шок !!!! Майа - прокурор???? тоді я іспанскій льотчик )))))))))))))))))))))))))
Анонім
27.02.2014 19:33:27
господи, дай їм усім здоровий глузд....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! це жарт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! де сомооцінка???????????
не страхайтеся !
27.02.2014 19:49:49
Там всіх переполовинять і все буде добре !
До О.Черниш
27.02.2014 19:59:41
шановний лікарю, а перевірте ще новго заступника голови облради гузя чи немає часом у нього психологічних відхилень, бо хлопець взагалі не в адекваті, і вже певнео спить з пістолетом. діла ж почав виршувати тіко з пістолетом, карєру почав на посаді новій з тиску і шантажу. і ще люстрацію йому: не робив ніде, амашну, будиночк придбав, за які це ши ши
коля
27.02.2014 20:37:57
ВИ ЗАБУЛИ ПРО ГЕРОЇВ, ВИ РВЕТЕСЯ ДО ВЛАДИ, ВИ ЇЇ НЕ ВТРМАЄТЕ, ВИ САМІ СТАЛИ БЕРКУТОМ.........................................
)))
27.02.2014 22:15:01
Ви чули що ці кандидати по Волині сказали: якщо хтось сумнівається в їх кваліфікації, то вони принесуть дипломи і характеристики з школи. Хай ще аналізи з дитячого садочка принесуть. Це звіздець, друзі. І взагалі "У меня тоже голос, я тоже хочу петь".
Нормальний
27.02.2014 22:56:59
Поверніть до влади Клімчука це самий нормальний господарник області за всі роки що був. І тоді все буде добре. А ці неврівноважені хай створять контроль за державними органами і хай собі контролюють і люструють що хочуть.Їм влада закрита. Я думав що Правий Сектор більш вихованіший а там зібрання одних неврівноважених!
Авдотій
27.02.2014 23:59:33
Дивився їх виступ на Волинському телебаченні сприймати це в серьоз свідомість відмовляється. Сидить шахрай і наркоман Поха -, іде в МЧС. І вони говорять про свою адекватність. Ви подивіться на себе в дзеркало клоуни.
Анонім
28.02.2014 00:22:43
Це все було б дуже смішно, якби не було так сумно. Таке враження, що вони навмисно себе такими придурками виставляють - ну хіба можна дійсно так міркувати, як вони: "..поїдемо на місяць в Грузію, подивимося як там живуть і приїдем зробимо так само - це ж елементарно". Уявляю, як Климчук з цього всього реготав!!!!!!!!!!!Кар'єра на крові.
Пир во время чумы
28.02.2014 17:12:45
Не розумію, навіщо зносять пам'ятник Леніну, у них же така сама філософія: "Даже кухарка может руководить страной"
Анонім
28.02.2014 18:04:10
стару гвардію , прокурорів звичайно треба звільняти, вони по іншому працювати не зможуть. адже вони вони перші возили взятки в генпрокуратуру. Є багато розумних молодих людей з відповідним фахом що можуть замінити їх не заміних людей не існує. Прикрити цю коперативну лавочку бездельніків.
Хлопці
28.02.2014 22:02:52
які загинули,мабудь у гробах перевертаються,коли це все бачать. Майя ПРОКУРОР,бо вдома просиділа з єлектроним браслетом три дні? Ви хоть здогадуєтесь що це за посада? Потрібно на майдан виходити усім містом "НЕГАЙНО"!!!!!!!!!!!!!!
За Нову Україну
07.03.2014 12:43:37
Хочу відкрити очі Шановній Громаді і сказати слово за пропонуючого на Керівника Волинської митниці - Омельчука Андрія, адвоката, сотника 37-ї Сотні Самооборони Майдану. Цей безробітний "адвокат", з його слів колишній працівник БТІ, голий,босий і ЖАДНИЙ - береться за адвокатські справи, требує гроші на перед, до речі тільки готівкою. З його слів: "Банківських карток не маю і ніяких галогів цій країні не збираюсь давати, бо вона мені також нічого не дала". В суді він-повний "НОЛЬ", ні Статей УПК ні Законів України не знає. Скажіть-що чекати від цієї людини при владі, да ще на посаді начальника Волинської таможні? Йому треба тільки гроші, да по-більше! Правий Сектор Волині, автомайдан!!! Не робіть помилок, гоніть таких крохоборів безграмотних, пропонуйте гідних, їх в Країні вістачає! Прислухайтесь до людей, щоб знову не йти на майдан уже проти них!!
Женя
08.03.2014 02:30:46
Люди треба збирати Віче,проти ПС!!!