Координатор «Правого сектору» в Західному регіоні Олександр Музичко (Сашко Білий) обіцяє повісити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова «як собаку» за те, що той незадоволений його діями. Про це пише Преса України.
«Захотіли погратися зі мною? Добре! Я знищу всіх, хто приїде сюди. І знищу Авакова. Як собаку повішу за ноги на брамі МВС», - заявив він.
Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звинуватив представника «Правого сектору» Олександра Музичка у зраді майдану за те,що який погрожував рівненському прокурору.тА ще новоспечений міністр заявив що притягне активіста до відповідальності.
МВС України навіть порушило кримінальну справу проти активіста Музичка.
Напередодні, координатор «Правого сектору» на західній Україні Олександр Музичко прийшов до прокурора Рівненської районної прокуратури Андрія Таргонія зі зброєю, словесно принизив його та вдарив.
Коментарі
Віктор
01.03.2014 10:55:17
Такі плямують світлу память Небесної сотні.Уна унсо платні провокатори росії. Правий сектор, афганці зупиняйте таких "патріотів" бо буде біда
виктор
01.03.2014 11:00:19
влада повинна ВИКОНУВАТИ ВОЛЮ НАРОДУ!!!мужик сміливий.ємоційний трохи.але то не біда.
валера
01.03.2014 11:03:55
побольше таких людей как саша навели бы порядок в стране!
Ну ну
01.03.2014 16:03:25
Да.
Лікар
01.03.2014 11:07:39
Нормальний мужик з нормальною позицією, з поганью прокурорів і чиновників тільки зараз так і потрібно поступати.
Ліквідація
01.03.2014 11:37:21
піар проплачений?
Дід Панас
01.03.2014 11:30:04
Пане Ярош! Правий сектор! Якщо хоче воювати, відправте його в Крим!
ЛЛЛ
01.03.2014 12:23:42
Може позиція в його і правильна, але виражає іі неадекватно.
дідо
01.03.2014 12:50:16
Він психічно хворий або провокатор.
Крым
01.03.2014 19:20:29
Тоже был на Майдане. Но то что творит этот Саша Белый это все по заказу ФСБ России, интересно, сколько заплатили. Благодаря ему и другим таким же и накалилась обстановка в Крыму. А теперь пусть попробует приехать в Симферополь со своим автоматом и пистолетом, если он такой герой
ЛЛЛ Волинь
01.03.2014 20:01:42
Да никуда он не поедет по нему дурка плачет (сказала би тюрьма) да таких туда наверное не берут. Я знаю что жители западной Украини глубоко поважают кримский народ. Ми не хотим отделения Крима. России по большому счету наплевать на кримчан, ее интересует территория и не более. Она то в сввоей стране не может обеспечить нормальной жизни для коренних жителей, В центральних областях разруха как после войни.
Ти Хто
01.03.2014 22:34:12
Знов певно сонце за хмарку зайшло))) хай поїде і доведе який він герой