Господарський суд Волинської області сьогодні, 19 березня знову розглядав справу за позовом Волинської ОССТ проти підприємця із Завокзального ринку. Пише інтернет-видання «Під прицілом».
Керівництво Облспоживспілки продовжує судитись із підприємцями, які не хочуть приставати на необґрунтовані вимоги та грошові збори спілки. Йдеться про те, що кілька підприємців із сектору «клітка», що на Завокзальному ринку відмовились безповоротно задавати кошти на будівництво даху над торгівельним рядом.
З тих пір ці ж підприємці постійно жалілися на тиск та різноманітні обмеження – комусь відключили енергопостачання, а хтось нібито порушує норми та вимоги правил пожежної безпеки на ринку.
Підприємці з ринку розповідають, що коли керівники Волинської ОССТ побачили, що і це ніяк не впливає на людей, то вирішили взагалі «витурити» їх ринку. Саме тоді і почались чисельні позови до суду, мовляв підприємці порушують умови або ж із ними розривається договір оренди.
Раніше ми вже писали про суд Облспоживспілки з підприємцем Аллою Сівак, яка тоді виграла судову справу.
Сьогодні ж розглядалась справа проти ще одного підприємця Завокзального ринку Наталії Степанюк.
Зі сторони позивача, тобто Волинської облспоживспілки на засідання суду ніхто не з’явився, позаяк сьогодні у той же час іде судове засідання Рівненського Апеляційного суду, на якому і перебувають представники позивача.
Суддя Господарського суду Віктор Кравчук, який сьогодні розглядав справу постановив проводити судове засідання за відсутності сторони позивача. Предметом справи є саме розірвання договору оренди між ОССТ та підприємцем.
Адвокат Святослав Туз, який сьогодні відстоював права підприємця в суді пояснив, що договір оренди пролонговується щороку автоматично, якщо протягом одного місяця з моменту закінчення строку договору від однієї з сторін не надходить заява про розірвання договору.
Після закінчення 30.12.2013 року терміну дії договору Облспоживспілка мала б надати підприємцю офіційний лист з повідомленням про те, що договір оренди розривається, однак, як стверджує представник відповідача, від ОССТ такого листа не надійшло.
Проте цікавим є той факт, що підприємцю надійшла телеграма з повідомленням про розірвання договору оренди 1 лютого 2014 року, тоді як строк подання скарги умовами договору було визначено до 30 січня 2014 року. На основі цього договір оренди було автоматично пролонговано.
Окрім того серед документів, які надав позивач, була копія листа про розірвання договору, тоді як підприємцю приходила лише телеграма.
Виходячи з цього, Волинський Господарський Суд постановив у позові відмовити.
Коментарі
Підприємець
19.03.2014 14:14:06
Ну коли вже успокоіться він!!! Він балдєє від судів? І хто слідуючий!!
пророк
19.03.2014 15:26:11
Слідуючий -- ГОРГУТ, прийшла пора.
горгут - хвора людина
19.03.2014 15:45:18
треба обстеження спеціалістів бо в нормальному глузді ніхто не ріже курку, яка несе золоті яйця.
чого не долучають
19.03.2014 16:01:51
план ринку і було б ясно хто і що там порушує. Скандалять 2 роки і хто від кого що хоче нікому не ясно.
плану нема
19.03.2014 16:36:14
І що далі ???
ДАЛІ ТАК :
20.03.2014 01:24:07
Якщо розробляти план - армія неугодних шириться в тисячі. Автоматично всі прихильники стають заклятими ображеними ворогами !!! Відступитись і залишити в спокої неугодних -- показати слабкість, так що позаду Москва, а попереду -може бути і тюрма. Вибір не великий і розум останнім часом не бере верх.
М М М
19.03.2014 16:37:42
А суддя молодець
Лучанин
19.03.2014 17:53:12
Я дивуюся з вас,базарників,що ви мовчите,Ну не всі,звичайно.Але більшість сидить і думає "а,добре,що мене не зачіпають" А якби всі дружно взялися за Горгута,то була б сила А так він по одному-два всіх вас "поість"То його тактика-розділити і нищити потроху, БУДЬТЕ ДРУЖНІ!!!
він задрав вже
19.03.2014 20:56:07
і нехай дивиться щоб не вдавився.
хто розділяє
20.03.2014 08:16:20
внесла лєпту Іовенко яка привела горгута і знищила Юбілейку. Зараз все з купкою сторонників робить щоб втримати їх тут. Я вилетіла з Юбілейки через неї і тепер аби всі не профукали Варшавку. А тут все просто як білий день- горгут кругом своєї\ будки наліпив нових контейнерів і стравлює людей між собою. Значить одним пожежні правила не треба а другим без них ніяк. Я точно знаю що вони готові продать ту будку і на секунду про вас не подумають а Стапановна піде в Буратіно і скаже що вона ніщо не могла зробити. Коли привела горгутів сюди мала якийсь контроль за ними хоч мало мальський зробити. Ходить нашептує по сектору Б чуш про захватчиків а мала б про тих кого по судах совають побеспокоїтись. Однако хто з тих гргутів її слухає - там зовсім друге. Скажете ще дякую так як ми колись.
бігає лілька сплєтніца
20.03.2014 15:49:38
і збирає заангажованих на мітінг за горгута під міськраду. Ото клоунада буде ! Поприходять ті кого він обстриг і будуть просити далі рабства. Не ведіться бо то протеже горгутів і вже їй щось наобіцяли. Спитайте в горгутів про їхню часну лавочку спочатку бо все прихватизоване.
спостерігач-підприємець
20.03.2014 16:44:54
Вірю що на базарі є пасивні люди, але сумашедших там нема. Який мітинг і за що ??????????? Откати на бляшанках які за рік поржавіли, криші по двойних цінах, хамське ставлення до всіх не взираючи на стать і вік, пресінг по любому поводу і т д. Попрошу нікого не йти ні за ні проти- нехай те осине гніздо саме кусає один одного.
Алла Сівак
20.03.2014 17:15:13
Я підтримую спостерігача-підприємця. Ми платимо податки, отже маємо бути захищені державою. Я у 2008 році на сесії міської ради просила депутатів підтримати рішення підприємців про співпрацю з облспоживспілкою. Вибачте мені за мою помилку і ви всі знаєте наслідки . Давайте дамо право вибору нардепам, а потім створимо наглядову раду, яка в подальшому буде контролювати тих, з ким будемо працювати . Ми повинні бути однією сильною, впливовою сім'єю і захищати наші інтереси, адже всі інші самі знають як себе захистити. Залишмо чвари і забудьмо розбіжності поглядів -- у нас одна мета і це спокійна праця, адже на утриманні у всіх як діти, так і старенькі батьки. Тисячі підприємців можуть себе оборонити від будь кого, якщо зрозуміють що у всіх одна спільна дорога яка приведе до добробуту . Не дозвольмо розколу ринку, тоді буде принцип --- розділи і властвуй ! Думаю, що кожен ДЛЯ СЕБЕ прийме правильне рішення, удачі !
до Алли
20.03.2014 18:19:20
чого ви відмовились збирати підписи проти Горгута ?
Алла Сівак
20.03.2014 19:03:07
Я говорила, що не хочу розколу ринку, а тим більше репресій кожному з вас. Хто не підписує ЗА , той вже висловив свою позицію. Мітингувати ЗА чи ПРОТИ, коли така ситуація в державі аморально. Думайте за розвиток України і добробут своєї родини, а не за базарні інтриги в яких нас всіх використовують.
підприємець
20.03.2014 20:09:52
аморально веде себе горгут і мусимо захищатись. Чого сидіти ждати коли дурдом такий.
підприємець
21.03.2014 11:08:53
Алла молодець.Нарешті зрозуміла що її використовували.Краще пізно ніж ніколи.
Використовують всіх !
21.03.2014 17:11:24
тільки не всі це розуміють. А щодо Алли , думаю, що не зможуть використати. Я вчилась в інституті з нею - завжди добивалась правди. Давно слідкую за всіма публікаціями про ваш ринок і вважаю, що не все так просто і чисто там. Погано, що ніхто не намагається зрозуміти один-одного. Але це комусь вигідно аби був хаос : в каламутній воді краще рибку ловити. Варто разом всім розбиратись, адже тільки тоді знайдете те, що шукаєте. З повагою педагог.
так було завжди
22.03.2014 19:15:09
використовували, бо ви дозволяли. Якби таких як Волинець і Сівак два десятки назбиралось - повірте що був би порядок як в Європі. Той хто не шифрується а займає чітку позицію може багато зробити. Той хто виглядує з за рогу буде до всіх пристосовуватись. У кожної людини завжди є вибір.
всі подивіться
28.03.2014 18:22:58
на ще один доказ плідної співпраці з дружніми "партнерами".