21 березня 2014 року до редакції інтернет-видання «Під прицілом» надійшов лист за підписом першого заступника голови правління Волинської обласної спілки споживчих товариств Володимира Горгута, в якій він вимагає спростувати інформацію від 19 березня, де було оприлюднене відеозвернення керівника ГО «Бізнес Волині» Ігора Дильова.
Публікуємо лист без правок:
Коментарі
це здуріти просто !!!
21.03.2014 17:01:06
головний злодій хоче спростування ! Які порушення іким? Він наставив кругом будки своєї з порушенням всіх норм і правил і тепер шантажує що їх повикидають от вони і чорту душу відпишуть. Гоняться по базару і репетують що Шиба базар продав і всі підписують якісь папірці в міськраду ще й на мітинг звуть !!!!!!!!!!! То чокнутись бо повідпилював площу , кришу по двойній ціні загнав , бляшанок втридорога впарив і дальше горгута хочуть !!!!! То масовий псіхоз чи що ?????????? Хто поведе їх туди бо ж ні один пес око не позичить щоб туди зайти !!!! Туди бригаду з Ліпін визвати треба
Не все так просто - приведуть !
21.03.2014 17:22:29
Питання, чи тільки знатимуть, за чим прийшли. Думаю, приведуть ті, хто в 2008 році привів і потім кинув напризволяще. Нехай депутати всі домовленості 2008 року між представником підприємців і облспоживспілкою там почитають : от тоді і подумають ХТО ПО ЩО ПРИЙШОВ .
так
22.03.2014 17:11:39
хай почитають .де юридичний договір аренди на 22 роки ?де права підприємців закріпленні під час голосування міськради?ПАРУ РУПІЙ В ПРОКУРАТУРУ І ЦІ ПУНКТИ ВИЛУЧЕННІ В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ.ДЕ СУДДІ? ДЕ ТОЙ ПРОКУРОР?.де закон?д е закон?побори з 2 тис підприємців лише на цьому ринку .при офіційній аренді кв.м асфальта в 60 грн. місяць.місту з них 2.40.цього ще мало було?це андекватна людина в області де середня зарплата 250 баксів?тут мова не йде про цивілізаційний підхід.багатьом це зрозуміло буде через років...мова про адекватність..там "справка з дуркі"
да-да
22.03.2014 18:33:02
там по оплаті наварчик не більше 50%, забули ?
як то фальшиве звинувачення?
21.03.2014 17:44:44
А чого вам будку вашу заборонили продавати? Ще надієшся експертизу купити ? Так ми ще замовимо, думаю що депер тільки сумашедший візьме від вас чумуйдан. Там і школярик -хорошист підрахує на скільки нагрів народ.
декілька невдоволених?
21.03.2014 18:45:53
та ти зашугав всіх, а ті декілька на шантаж не піддались ! Заженіть на ринок пожежників і побачимо скільки стане невдоволених. Їм там в голови втюхують що базар продають а горгут один спасе. Приписи пожежні не забудь взяти на сесію і там підрахують майбутніх "вдоволених" Там всі підписувались щоб ринок не продали а не за вас. Брехуни !
подай на пару сотен до суду
21.03.2014 18:56:53
бо там їх з тисяча які щось порушують. Побачимо чи будуть довольні. Ти як гієна - по одному хочеш загризти. А решті розказуєш що не будеш чіпати щоб не бузили.
пробу ставити нема де
21.03.2014 20:01:24
тому безгрішному. Обібрав до нитки пайовиків, все майно їхнє між кандибою і собою та сватами роздерибанили ще й "опровєрженіє" подайте. Подали вже , жди - скоро повєсточки прийдуть і там будеш "рєабілітіроватись"
Розвиває матеріально-технічну
21.03.2014 20:05:51
КОРУПЦІЮ, ЗА ГРОШІ БАЗАРНИКІВ , ПОМНОЖИВШИ ВДВОЄ НАСТРОЇВ БЛЯШАНОК ПІД БУДКОЮ , ПОВІДГРИЗАВ ЩО В КОГО МІГ, А ХТО НЕ ПІДДАВСЯ --- ПОСУНУВ В СУД .
все буде!
21.03.2014 21:42:16
і вже не довго лишилось...Зміни в країні всетаки відбуваються..
дивно
21.03.2014 22:21:50
що ще щось вимагає. Всі в області знають що злодій- а він спростування хоче. Скоро скаже суд над тобою , не тобі ж тільки судитись зі всім світом. Купиш експертизу то ми ще зробимо бо шило в мішку не сховаїш.
підприємець
22.03.2014 00:12:56
Бляшанки які Горгут сам наставив уже погнили.А наші контеинера стоять уже 30 років.І ще стільки простоять.Горгута переживуть.
йому не довго
22.03.2014 18:53:25
вже осталось на тому базарі, Так що пан Дільов цілком прав.
честь і гідність потрібно мати
22.03.2014 05:45:44
для того, щоб її принизити.
там бабуся
22.03.2014 06:39:41
по сєктору б отбєляє кажен дєнь. палєттєхнолог шуршит народу по ушам про шиб ломаг палиц єрємєчиков ітд. то всьо кофейком запиють і дальше работать. нєдовольних обос""лі вєдь загроза стабільності.
"законний спосіб"
22.03.2014 07:23:23
це як планети розташуються і по підрахунку що з того мати будемо. На ринок треба загнати всі служби контролю і чітко виписати що там "незаконно". Тільки тоді буде зрозуміло чи застосовуються законні способи адміністрацією ринку до конкретних підприємців. Якщо порушники одиниці - змусити навести лад, якщо як зазначено в коментарях тисячі, тоді чому питання до одиниць. Все дуже просто і потрібно якнайшвидше припинити лихоманку ринку. Таке враження, що спеціально хтось провокує хвилю невдоволення .
незалежний
22.03.2014 08:02:10
Зразу видно що пише одна людина яка дуже ненавидить Горгута.То для чого використовувати підприємців та інших людей в цій війні .Таке враження що в місті немає інших проблем як читати цю чуш.Пропоную інтернет -виданню якщо ви не куплені перестаньте писати про цих людей.Нехай цих дві людини самі розберуться між собою.
незалежному
22.03.2014 16:17:37
найди хоч одну людину, яка б любила горгута. Він розвалив кооперацію, соває підприємців по судах, що більше треба? Ти б любив ?
Пайовик
22.03.2014 17:28:47
Кооперацію розвалив екс -голова як він представляється Стрига.Ще трохи б посидів якби Укоопспілка не вигнала на пенсію то б нічого не було.Він лишив мільйонні борги по зарплаті.до бюджету. ще трохи і виконавча служба та податкова все б продала з молотка за борги.
чудненько
22.03.2014 17:48:52
Стрига розвалив, а горгут доприхватизував що лишилося. Компашка -- закачайся ! Яка податкова, а як же кандибо-дмитруки і горгуто волошині? Д"біли ви всі оптом, сиділи б тихенько, так нєт, покоя нема бо парочка справедливих на хвіст наступила. Унічтожить врага, щоб другим неповадно було !!!! Та тут перельот вийшов, на чесних то компромат нульовий, а ви так работать не привикли, збой сістєми. Ще революція намалювалась не в пору, люструвать почали і тут полерло всіх !!! Розлюструєтесь всі так, що босими по тюрягах розповзетесь. От поки ви лби собі розшибать будете ---МИ ЗАМІСТЬ ВАС І ПРИЙДЕМО. ОРІВІДЕРЧІ !
війну з підприємцями
22.03.2014 20:16:14
почав горгут. Він напрочуд хороший організатор : об'єднав і пайовиків і всіх "пресованих" підприємців, які і не підозрювали про існування один одного. Ненависть вбиває і це великий гріх --- ми його зневажаємо , а це ніяке почуття. А гординя, пиха, самозакоханість і повне ігнорування суспільства включило програму самознищення. Отже відбулось те, чого бажав іншим.
незалежному
24.03.2014 14:23:57
То чого читаєш, раз такий занятий.
підприємець
22.03.2014 08:04:53
Ламага утихомиртесь.Бо вже навіть Сівак зрозуміла що її використовували і про це написала в інтернеті.
Алла Сівак
22.03.2014 16:27:37
Краще б ви зрозуміли хто вас використовує.
підприємець
22.03.2014 08:18:00
Підприємці зібрали підписи і подали вже Міській Раді за підтримку облспоживспілки.А це більше 700 чоловік .Так що Дильов вам не гідно виступати за підприємців Завокзального ринку в нас є своя Рада.
Як збирались ці підписи?
22.03.2014 10:44:55
Приходять і питають Хочете щоб ринок купили? або будинок на цьому місці побудували? НІ ? Тоді ось тут підпишіться.На Раді гризлись як собаки ,Лільці напевне Кандиба щось пообіцяла,а чому і ні ,за наші гроші. Щось раніше її ніхто не чув ,а тут "ПАТРІОТ".Степанівні горгут напевне сказав ,або щось роби ,або "ВИМІТАЙСЯ". Вибір в неї неширокий... Вже вона не раз людей вела всюди,хай ще раз заведе...Скоро всі злодії будуть відповідати перед законом. Ти "ПІДПРИЄМЕЦЬ" напевне теж у долі з облспоживспілкою,що вона тобі доброго зробила?Краде наші гроші два клани, замість того щоб їх використати на благо міста.Включи мозги нарешті ,а не живи по принципу "Мені і так добре"
Яка рада?
22.03.2014 16:24:40
Ви її збирали? Там третьої частини не було і тих, що були половина вийшли. Рада то Іовенко, Сидмороз і ще парочка ? Тими підписами знаєте що зробіть? Рада має підприємців захищати, а не тих, хто їх нищить. Хоч не пишіть чуш собачу і не провокуйте збір дійсних членів ради.
ГОРГУТУ
22.03.2014 10:15:40
вже недовго народ дурити,за ним вже давно тюрьма плаче,а ми прийдемо до суду щоб суддя побільше дав. Такого "ВОРЮГУ" ще світ не бачив,нічого святого..А знаєте як підписи збирали: Хочеш щоб базар продали? Ні. Тоді підписуй. Половину людей навіть не читали,що підписують.Чому люди не хочуть платити у місто 40гр. ,а Горгуту до власної кишені 60гр залюбки.Бо він сказав що це його будівля? А він її побудував? Чи тільки приватизував?Цікаво чи є на ринку хоч одна людина,яка б не хотіла взяти землю за 10гр. за квадрат ,а здавати за 60гр, Може пора вже очі відчинити?Чи "РАБАМИ" будем всю дорогу? Вже в країні "ДАЙ БОГ"почнеться якийсь порядок,а злодіїв до тюрми. Зробіть люстрацію Горгута,Кандиби та їх дітей то ВИ прозрієте...СЛАВА УКРАЇНІ!!! ЗЛОДІЯМ ТЮРМИ!!!
На ньому
22.03.2014 12:26:57
нема клейма де ставити,а він каже що чесний. Хто думає що це так то зверніться до "ПРОКУРОРА" і він нехай вам це скаже. Не давав самим робити контейнери,де прикурював на кожному до 20 відсотків,плюс кожен десятий ставив свій,плюс покрівля в два рази і на балансі у спілці. За нього ще хтось хоче іти???Народженні котята певно краще бачать... ГОРГУТ ГЕРОЙ!!!
підприємець
22.03.2014 12:55:03
А як Ломага ходив вчора по ринку і агітував за себе казав що вернеться то зменшить ціну .Брехня. Він може офіційно зменшить зате почне брати на кишеню .Бо за стільки років що не на ринку кишені опустіли.
Як ви не зрозумієте
22.03.2014 16:30:10
що гроші треба бюджету !!!
ха-ха
22.03.2014 17:30:08
Ломага думає за бюджет міста .не смішіть.
забудьте
22.03.2014 17:50:52
вас нема, прийшла третя сила !!!
Люстрацію
22.03.2014 13:37:27
треба зробити Ломазі.Нехай розкаже як з першого дня сидів в Клімчука щоб вернутись на ринок. а потім як не вдалось то не вилазив з кабінету Башкаленка і ті всі наїзди що робив Башкаленко це для того щоб Ломага вернувся.А Курилюк на сесіїї озвучував з подання Ломаги.А син Ломаги працював в облдержадміністраціїї при тій владі і далі працює .Виникає питання кому потрібна люстрація.Дуже скоро Ломага поміняв свою окраску і знову ж таки для того щоб скористатися ситуацією і вернутись на ринок.То нехай розкаже Ламага автомайдану ,правому сектору як він відмовився від двох гектарів землі на ринку ну звичайно він особисто був матеріально віддячений.Але сьогодні не було б тих проблем якби він сам будучи директором ринку не створив їх а шукає винних.
політтехнологі
22.03.2014 17:12:47
бачу афігенні.а мені платити?
так
22.03.2014 17:32:24
а ти думав що тільки все погане про одного писати будуть бо той хто платить то білий і пушистий
мда
22.03.2014 19:10:46
про одного чи про двух вирішувати тобі.мені пастухів не треба.тобі без віста-гатя страшно?совкі очніться!коли ви вже думати почнете?союза савєтскіх вже не буде!
то ти голяр ?
22.03.2014 17:32:10
іди сухарі суши а не гладиш монітор. Повірте що всіх вас там перелюструють. Алергія на вашу клаку.
люстратору
22.03.2014 18:55:32
не гони пургу - докажи !
Зміїне кубло
22.03.2014 17:29:15
Шановні депутати ! Відберіть в тих всіх аферистів ту землю, ви почитайте коментарі : ЗБРОД БЛАТНИХ І НІЩІХ ! Нам що, ДАЛІ В ЦЬОМУ ГАДЮЧНИКУ ПРАЦЮВАТИ ? Вони ж одне другого замочать за землю громади, а тепер подивіться як ми там виживаємо. Не повторіть помилку 2008 року і не здайте в вічне рабство бо ми вже за себе не відповідаємо.
Це ти
22.03.2014 17:44:14
Ломага.В тебе вже агонія бо вже тобі ніхто не вірить і ніхто не підтримує
успокойся голяре
22.03.2014 18:29:53
вас всіх точно ніхто не підтримує. Докерувались, а так зашибісь почали !!!
ПІДПРИЄМЕЦЬ З ВАРШАВКИ,
22.03.2014 17:49:53
Я не за Горгутом і не за Ломагою. Я за справедливість.Згадаите Рівненськии апеляціинии суд.Запис до цієі пори знаходиться в нас та у відповідних органах.Хто домовився з суддею КОЛОМИС,як нас підприємців бомбануть та бартануть,ТОВАРИШ ГОРГУТ, ПО ЧИІХ КАБІНЕТАХ СИДИТЬ ГОРГУТ,Значить иому також потрібна люстрація.
докази є
23.03.2014 08:18:56
і ти то знаїш, правда не все що ще чекає. Тікав би звідси то може хоч не всіх за собою в прірву пригріб.Хоч нема кого і жаліти- одне паршивіше за другого. Царями себе відчули, а треба читати було в школі бо все в світі вирішує народ.
У середу
23.03.2014 14:19:58
хочуть закрити Завокзальний ринок і відправити людей до Міськради.Останні агонії ...Цікаво ,хто піде підтримувати "АФЕРИСТІВ" ???
підприємець
23.03.2014 17:37:01
По перше ніхто не хоче відправити нас .Ми самі прийняли рішення і підемо всі .А підемо ми для того щоб Міська Рада відмінила своє рішення про розірвання договору оренди з облспоживспілкою і не допустимо щоб був створений комунальний ринок. Тому що це прямий рейдерський захват ринку. Ми не допустимо цього.
ух
23.03.2014 19:35:03
як загнув поцпріємєц.3 в одном .хахаха.хай вже власнік горгут
Бувший працівник коопераціі
23.03.2014 20:00:05
Про яку честь та гідність може говорити цей злодій(горгут) цей чоловяга розвалив та розікрав всю потребкооперацію Волині!!! Де зараз шість плодоконсервних заводів,де автобази Облспоживспілки,де сотні заготівельних пунктів,де сотні і сотні магазинів потребкоопераціі і так можливо перераховувати дуже довго. А ті підприємці-базарники котрі за якісь дрібязкові преференціі захищають горгута задумайтесь навіщо ви це робите та де ваша совість,
пайовик
24.03.2014 06:30:09
Запитайте за заводи Стригу -це він їх довів до знищення і ви це дуже добре знаєте .А ще його спитайте де піонерський табір в Гараджі .
Лучанин
23.03.2014 21:38:58
Шановні підприємці! Закликаю ВАС не іти під міськраду,Вас хочуть використати,а потім "витерти вами грязні ноги".Я довго працював на ринку і тому слідкую за всіма новинами. Горгуту не вірте НІКОЛИ!!! Я дивуюся,як така нечесна людина держиться так довго на такій посаді.Невже його гіпноз так довго Вас держить?Хто піде за нього стояти= той ТІТУШКА,АНТИМАЙДАН!!!
підприємець
23.03.2014 23:26:18
Слухай ти сам тітушка .антимайдан .Не використовуй майдан і революцію у власних цілях.Якби ти думав про те що робиться в державі і як зберегти мир і єдність то закликав би обєднатись і відстоювати Україну а не те як нашкодити Горгуту .Ганьба таким патріотамю
підприємець
24.03.2014 06:19:29
Для чого це робити .Не треба закликати це явно видно що це вже тиск на підприємців якісь там "тітушки" і тому подібні.Підприемці знають що роблять. Ви б краще подумали за майбутнє України .І свої гасла використали для того щоб був мир
Що за брєд ?
24.03.2014 23:44:18
Мир скінчився з поданнями в суди на підприємців ще в минулому році. Цей рік тільки піддав жару, А кому треба йти за горгутом на сесію --- вперед, але не вякайте про закриття ринку. Хто хоче йде хоч на край світу, -решта працюють в звичному режимі. Намагання змусити когось приймати рішення під тиском приведе до нових непорозумінь. Кому воно треба ?
підприємець
24.03.2014 06:21:16
Якщо ви так довго працював на ринку то чому підписався лучанин а треба було відкрито написати своє прізвище
ГОРГУТУ
24.03.2014 11:36:20
ЩО ГОРГУТ НЕ МОЖЕШ СПАТИ ПО НОЧАХ,ПИШИШ КОМЕНТАРІ О ШОСТІЙ РАНКУ ТАЙ ЩЕ ПІДПИСУЄШСЯ СЛОВОМ (ПІДПРИЄМЕЦЬ) ЯКИЙ ТИ В БІСА ПІ ДПРИЄМЕЦЬ ТИ-ЗЛОДІЙ ТА ПРОЙДИСВІТ!!! ТЕБЕ МАБУТЬ ЦІКАВИТЬ ЯК Я ТЕБЕ ВИРАХУВАВ У КОМЕНТАРЯХ В ВИДАННІ "ПІД ПРИЦІЛОМ" ТАК ОТ ЗНАЙ НА ЧОМУ ТИ ПРОКОЛОВСЯ: ТІЛЬКИ ТИ ТА МАРТА ТАК ЗАРАЗ РОЗМОВЛЯЮТЬ ЗНЕВАЖЛИВО З ПІДПРИЄМЦЯМИ ЯК У ЦЬОМУ КОМЕНТАРІ(ВИ ТАК ДОВГО ПРАЦЮВАВ АБО ГОВОРИШ;'ВИ ЗРОБИВ,ВИ ПІШОВ І Т.Д.) НІБИ ТО ГОВОРИШ З ЛЮДИНОЮ НА ВИ А ДАЛІ ЗНЕВАЖЛИВО ПЕРЕХОДИШ НА ТИ!!!! ТАК ЩО НЕ ТРЕБА ПІДПИСУВАТИ СВОІ ПРОВОКАЦІЙНІ КОМЕНТАРІ СЛОВОМ--ПІДПРИЄМЕЦЬ !!!
Підприємцю.
23.03.2014 23:18:28
Не розписуися за всіх.Ви в міську раду підете, а ми в прокуратуру,сбу,мвс до слідчих і ще є варіанти но не озвучим. Чому ви захищаєте клан олігархів,які сидять на золотих унітазах і мають золоті батони.Визвемо прокуратуру з Києва про це вже ознаиомлении кабінет міністрів.Якщо потрібно то и експертиза буде з Києва.Буде програма гроші ,критична точка та ін....СЛАВА УКРАІНІ ГЕРОЯМ СЛАВА,
ти герой
24.03.2014 09:47:39
їдь в Крим а не сиди біля інтернету і лозунги кидаєш
підприємець
24.03.2014 06:26:10
Зразу зрозуміло працював довго на ринку і ще хочу .Але для цього хочу використати підприємців.Так що підприємці не слухаєм цих колишніх а робимо як рахуємо за потрібне..Не дамо рейдерськими схемами захватити ринок.
горгут
24.03.2014 11:10:21
скупився тролями так як депутатами колись...наняв спєцов щоб під любим приводом залишитись,мол добрий наш есесовець може ще гірший бути.побачим скільки тупих.є на самому ділі.люди ,вам не соромно лизати комусь вєчно та труситись?рік який на вулиці?не важливо що там труть іовенки ,юридично ми раби в нього.захват рейдерський вже є давно.трохи цікавтесь значиннями слів та складовою юридичною а не брєдом парочкі платних публічних жінок та спєцов по разводах насілєнія в інтернєтах...це ж ваша власність!калинівський ринок 40 грн.м кв. за послуги,ніхто нікого невкорочує поборів нема-власник міськрада а ви бл.. залатиє пєтухі і хочете ними залишитись ..
підприємець
24.03.2014 11:26:23
А ви цікавились чия власність на калинівському ринку то поцікавтесь.
трулялятам поцпріємцам
24.03.2014 13:22:24
я написав зверху чия власність.жаль що не дочитали...сайт комунального підприємства" калинівський ринок"http://www.mtk-kalinka.com/ Варшавка вже давно юридично під царєм.хтось думає що подоїли пару раз і не будуть.будуть і хочуть того так і нема пару років договора з підприємцями на 22 роки.пункти угоди міськради з горгутом окремі платна прокуратура по просьбє комсомольців романюків та горгутів " ізяла"..хто не згідний може в любий момент піти
пишеш
24.03.2014 11:14:47
в шостій годині ранку в понеділок.сумніваюсь що ти хоч якесь відношення маєш до ринку того.прийшов з танцульок і рішив отстрочити за копійку з кантори.тєму та сайт скинули почтою.зараз начнеш про "свободи" та бєзпредєл нових властєй гнати вже на других сайтах.а взавтра на вечір знов по "шайбах".подприємці
Петро
24.03.2014 12:25:01
та це скорійше за все пише горгут мабуть йому не спиться бо відчуває як звір що прийшли інші часи і скоро прийдеться віддати награбоване та ще сісти на лаву ПІДСУДНИХ і не спасуть його ні лілька сидмороз ні танька іовинко"
ПІДПРИЄМЕЦЬ,
24.03.2014 12:28:36
НЕ спиться МАРТІ о 6 годині ранку. Це вона так говорить.....ВИ ПРАЦЮВАВ,Повна зневага ОСС до підприємців.
Анонім
24.03.2014 14:37:14
шановнi друзi. не ображайте один одного. хто з розумом пiдходить до свого майбутнього той пiде з нами в середу до мiськоi ради.ми iдем не за горгута. ми iдем за своiх дiтей за своэ майбутнэ. подумайтеви всi розумнi через який перiод ринок з комунального стане приватним.
він
24.03.2014 15:24:07
вже є таким.облспоживспілка приватна повністю структура яку рейдерством захопив давно горгут.віе там царь і бог.марта та інші-гігієнічні жіночі засоби...зараз там ще голярові та свитам різним акцій підкинули щоб чуда робити через суди.зіц предсєдатєлі.перепиши свою квартиру на них.то твоє право ...а так вкідаєте тєми мол ті накрали більше красти не будуть,модний савковий мінталітєт - в темних верствах...ні права ні закону -Батя як скаже так і буде.а що там той єрємєєв,жулинський,токарський,ахмєтов,коломойський?розвивай тєму спасітєля горгута!алілуя брат!алілуя
чиє майбутнє, горгута ?
24.03.2014 23:53:19
зовсім за ідіотів тримаєте ? Ідіть хоч в ліс - забули як в минулому році адвокатів наймали, щоб договір не всобачили нищівний, як бляшанки покроїли на свій лад, як за дахи подвійну ціну влупили, як відносились як до бидла ? Мало вам, ідіть просіть ще, МАЗОХІСТИ !!!
аноніму
25.03.2014 07:54:44
ринок вже приватна структура горгуто-кандибо і КО, Бачили на пікеті табличку "ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ ", то ми пішли туди, щоб ви всі мали змогу ТО ПРОЧИТАТИ. Ще дємагогію будете розводити?
ЛЮДИНА
24.03.2014 15:46:30
у вас я бачу бiльше немаэ проблем. про кого будете писати коли не буде горгута. це перше а друге ви думаэте накажете горгута НI ПОСТРАЖДАЭМО МИ ВСI ТРЕБА СТАВИТИ ПИТАННЯ НЕ ПРО СТВОРЕННЯ КОММУНАЛЬНОГО РИНКУ ЩО НА РУКУ ДУЖЕ БIДНИМ ЛЮДЯМ А ПРОТЕ ШОБНЕ БУЛО ГОРГУТА В НАС НА РИНКУ
якщо
24.03.2014 16:11:12
облспоживспілка повна власність горгута( як і його пара шкарпеток) то йдучи відстоювати її "людіни" борються з горгутом?моделіруй ще!треба вам "занятим" "не бідним" хоч трохи зібрати дві частини " палушарій ".там война вже."кісєльови мєсні" -голяри махають батогом над вашою не бідною фірою яка ніяк не може виїхати з "багатих" темних лісів.вони не чародєї,просто грають на страхах первобитних радянських людей які ніколи до кінця ні вшо не вникають так як їм воно нафіг треба по житті.і кому краще платити тих 160 грн.м кв. в місяць (шацьк,любомль) людині яка має пару павільйонів на 45 кв. м чи "багатим" з 5 кв.м а?де логіка.?пиши про нападєніє алігархів ,мадєліруй.не тупи так.загінай трохи..
треба все робити
24.03.2014 23:49:24
Щоб захистити саме бідних, багаті себе самі оборонять. Нам плювати на те, хто буде на нас заробляти- АБИ БУВ СПОКІЙ , ЯКОГО НЕМА ПРИ ЦЬОМУ ЗДИРНИЦТВІ. Горгут від своєї приватної власності не відмовиться, отже не пишіть дурниць. То приватна лавка, яка не дає нам жити, вигнати геть і забути що такі були.
ВСІМ ПІДПРИЄМЦЯМ !
25.03.2014 08:06:28
Той, хто уважно прочитав всі коментарі може спокійно проаналізувати ситуацію. Якщо ви чогось не зрозуміли, то ніде не ставте підписи. Якщо ви впевнені в тому, що з вами поступала облспоживспілка правильно, - ідіть і захищайте, але якщо навіть не вас, а ваших сусідів "обрізали", обібрали, тиснули , вимагаючи "безповоротні допомоги", пам'ятайте, ВОНИ НІКОЛИ НЕ ЗУПИНЯТЬСЯ, адже і так подавали на приватизацію ЦЮ ЗЕМЛЮ, ПІД ЯКОЮ ЗНАХОДЯТЬСЯ ВАШІ КОНТЕЙНЕРИ і це легко довести. Вважаю, що поки ми не отримаємо відповіді на ключові питання, які стосуються САМЕ НАС, підприємців, ми маємо отримати більше інформації, яку від вас приховують ми повинні добре подумати, адже люди гинули за Батьківщину, а ми кишені кому набивати знову хочемо ? Давайте розвивати своє місто, а не збагачувати 2 клани.
попробуй не піди
25.03.2014 09:02:18
то завтра без світла сидітимеш а то і в суд посунуть.
SHERIFF
25.03.2014 12:11:26
Доказів причетності до порушень законодавства та зловживання своїми посадовими обов’язками першого заступник голови правління В.М. Горгута скоріше всього правоохоронні органи не найдуть. Договори оренди торгівельних місць з підприємцями підписує голова правління Кандиба М.І., акти виконаних робіт по реконструкції підписував скоріше п.Голяр і знову затверджувалось напевно головою правління. Тому п. Горгут В.М. правий, він не такий дурний щоб робити своїми руками такі справи для того є інші особи які повинні нести відповідальність за його задуми. Цікаво у його зверненні до редакції є вислів «На ринках облспоживспілки працюють більше трьох тисяч підприємців і лише декілька з них висловлюють свою невдоволеність», що за цими словами стоїть.? Якщо пишеться про ринки облспоживспілки, Ковельський, Нововолинський,Володимир-Волинський, Горохівський то це мабуть мала кількість підприємців працює на цих ринках. Можливо тут ідеться в листі про ринки споживспілки у м. Луцьку то це вже цікаво з огляду на такі факти. Луцький госпрозрахунковий ринок (код 01557288) заснований 20.02.1992 р. скасовано реєстрацію 02.06.2006 р. Підприємство споживчої кооперації волинської облспоживспілки «Луцький Завокзальний ринок»(код 33845315) заснований 26.10.2005р. Станом на сьогодні знаходиться в стані припинення реєстрації з 25.05.2012 року за судовим рішення № 2а/0370/1195/12 від 11.05.2012 р. на підставі того що підприємством Волинської облспоживспілки «Луцький Завокзальний ринок» останню податкову звітність декларацію з податку на прибуток за 9 місяців 2010 року подано 5 листопада 2010 року. Дані підприємства мали юридичну адресу : м. Луцьк вул. Карпенка – Карого,1 . Станом на сьогодні за даною адресою зареєстроване Споживче товариство «Завокзальний ринок» (код 38592500). Засновники Волошина О.А., Голяр В.М., Горгут В. М., Завацька С.О., Кандиба О.Є.,Корука Л.Л, Новохіжин С.В., Півнюк П.С. керівник даного споживчого товариства Горгут В. М. Розмір внеску до статутного фонду від засновників поступило 0,00 грн. Споживчий кооператив (споживче товариство) - кооператив, який утворюється шляхом об'єднання фізичних та/або юридичних осіб для організації торговельного обслуговування, заготівель сільськогосподарської продукції, сировини, виробництва продукції та надання інших послуг з метою задоволення споживчих потреб його членів;(Закон України «Про кооперацію») Тобто станом на сьогодні у Волинської обласної спілки споживчих товариств ринків у м. Луцьку не має. Що мається на увазі. Ринок - це суб'єкт господарювання, створений на відведеній за рішенням місцевого органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування земельній ділянці і зареєстрований в установленому порядку, функціональними обов'язками якого є надання послуг та створення для продавців і покупців належних умов у процесі купівлі-продажу товарів за цінами, що складаються залежно від попиту і пропозицій (Правила торгівлі на ринках зареєстровані в Міністерстві юстиції України 22 березня 2002 р. за N 288/6576), і рішення Луцької міської ради від 26.05.2010 № 60/1 Про правила торгівлі у м. Луцьку) У відповідності до п. 20 даних правил адміністрація ринку адміністрація ринку при наданні продавцям торговельних місць на визначений термін укладає з ними письмову угоду, в якій рекомендується зазначити термін дії угоди, асортимент (вид)товарів, розташування торговельного місця, умови оренди торговельного місця, розмір та порядок оплати за оренду майна, перелік послуг, які надає ринок. Таким чином, безпосередньо тільки Правила торгівлі на ринках передбачають укладення між адміністрацією ринку і підприємцями, що займаються торговельною діяльністю, саме договорів, що за своєю природою є договорами оренди (найму)торгових площ (Постанова Верховного Суду України від 24 жовтня 2011 року в справі № 07/33-71) Тоді виникає просте запитання - на підставі яких нормативних актів, голова правління Волинської облспоживспілки Кандиба М.І. укладає договори оренди торгівельних місць з суб’єктами підприємницької діяльності , які здійснюють свою діяльність на орендованій Волинською облспоживспілкою земельній ділянці за адресою м. Луцьк, вул. Карпенка – Карого,1 , коли реєстрацію одного ринку скасовано, а другий знаходиться в стані припинення реєстрації. У відповідності до рішення Луцької міської ради від 23.12.2008 № 33/1 «Про виділення Волинській обласній спілки споживчих товариств земельної ділянки» між міською радою в особі Луцького міського голови і голови правління Кандиби М.І. було укладено договір оренди землі від 20.02.2009 року і який був зареєстрований в Державному реєстрі від 14.09.2009 за № 040907700468 а в січні 2009 року вже голова правління Волинської облспоживспілки , на підставі Статуту надає в тимчасове платне користування торговельні місця розташовані на Завокзальному ринку (На цей період був зареєстрований «Луцький Завокзальний ринок» (код 33845315), керівник Стасюк Петро Петрович який мав би заключати такі договори у відповідності до Правил торгівлі на ринках, але ніде це в договорі про оренду торгівельних місць - не вказувалось) На мою думку Волинська обласна спілка споживчих товариств, повинна була б у відповідності до П.18 договору оренди землі від 20.02.2009 р, де дозволено передачу в суборенду земельної ділянки, при умові: погодження договору суборенди з Луцькою міською радою та без зміни цільового використання земельної ділянки, провести розмежування земельної ділянки, розбити її на окремі ділянки і надати в суборенду суб’єктам підприємницької діяльності, що здійснюють свою діяльність на даній території, за дозволом Луцької міської ради у відповідності до чинного законодавства. Виникає просте питання, якщо торгівельні місця з’являються тільки на території ринку - це суб'єкт господарювання, створений на відведеній за рішенням місцевого органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування земельній ділянці і зареєстрований в установленому порядку то що здається головою правління Волинської облспоживспілки підприємцям ?
Базар гуде що відбирають ринок
25.03.2014 16:41:48
У КОГО відбирають, горгута ? Там ніхто не знає, що саме відбувається ! Вони не розуміють, що земельна ділянка належить громаді, а павільйон власність горгута. Заспокойтесь, будете платити не 60, а 30 грн. за квадрат, матимете безстрокові договори, щитки належать обленерго, а не горгуту, Ніхто не знесе тих 10 метрів, адже ви не загрожуєте будівлі пожежою. Яке "продати" , ви хоч розумієте, що мають за це проголосувати депутати ? На вулиці 21 століття, а ви далі свого носа не бачите ! Дайте можливість наповнити бюджет міста, а не приватних "підприємців", які прихватизували вже чуже майно, вам прикладів мало ?
Ринок працює як завжди
25.03.2014 19:34:25
Ми за стабільність і порядок !
Повний провал "пікету"
26.03.2014 17:53:21
Ото "підтримка", неповна сотня, тепер вірю, що підприємці розумний народ, який запам'ятав все "добро" горгутівців.