Як діяти, коли проти українців ведеться інформаційна війна. Про що говорити, як писати, що друкувати та кого показувати намагалися вирішити волинські журналісти на пару з чиновниками. Інформує ТРК «Аверс».
Проти України ведеться інформаційна війна, запевняє голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт: «Сьогодні ми бачимо, що протягом довгого часу через екрани телевізорів на нас виливався потік того бруду. Бруду на українців. Формувався образ українця-зрадника, українця недалекого, українця жадібного, українця - людини, на яку не можна покластися», - констатував він.
І така інформаційна політика дала свій результат. То ж чиновники із журналістами взялися разом вирішувати як працювати далі та правильно інформувати населення.
Журналіст Валерій Мельник зазначив: «Треба запрошувати в область. Але дивитися за тим, що б це були дійсно авторитетні видання, щоб не приходили журналісти типу блогерів. Показувати їм область, вести з ними розмови на теми, які в старі часи приємно вести. Давати їм можливість спілкуватися з людьми, давати їм можливість спілкуватися з представниками наших громадських організацій».
Крім того йшлося, що на частині волинської області, замість регіональних телеканалів та радіостанцій, мовлення ведуть ЗМІ Білорусі та Польщі. А це добряче підриває суспільну думку.
Представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Степан Родич: «Ми могли б надати якусь контрпропаганду, але ми не маємо чим. Тому що, якби це не було прикро, в нас обласне державне телебачення перекриває територію області лише на 85 % мовленням… Сусіди нас переважають».
Крім проблем із малою зоною покриття, нині найболючіше питання – це як підняти економіку та налагодити життєдіяльність підприємств області.
Президент ВАТ корпорації «Аверс» Олег Величко: «Мені стає соромно за цю владу. За ту партію, яка прийшла до влади, її безсилля сьогодні. Ви знаєте, в 41-му році німці прийшли - вони за неділю навели лад і порядок і органи влади. За неділю працювали муніципалітети, працювали магістри, видавалися матеріали людям для відновлення будівель і так далі... Працювали хлібзаводи і світло було. Неділю часу німцям вистачило повністю підняти. А ми стільки часу тут товчемся і говоримо про одне і те ж саме. Не вина засобів масової інформації, шо ми подаєм не так. Кінчайте ту кадрову «чехарду». Кінчайте! Бо вона змете вас ще швидше чим решта…Є злодії, є крадії, для того треба провести люстрацію але не силою палок. Є законні органи влади. Люстрацію треба почати з перших керівників, з прокуратури і судів... Ви поділили владу на двох. І справитися з нею не можете. Як кажуть: «злазь з даху - не псуй бляху». Є така приказка. Так, я розумію, що на рівні держави ви не впливаєте але на рівні області ви впливаєте. Ви прийшли, ви взялися за цей портфель, то будь ласка, скажіть, що я або буду його тягнути і наводити лад, або кивати шо ЗМІ не так подали. Ще одного забрали, а ще гіршого призначили. Кінчайте «чєхарду», бо ми втратимо державу. І Корсак буде писати книжку, яка погана попередня влада. Ми втратимо державу і це саме головне. Не радіоточки. Не радіо. Сьогодні ми стоїмо на порозі втрачення держави. Невже ви, журналісти, які попрацювали не один десяток років цього не усвідомите. Дрібнички якісь вас більше цікавлять ніж те, що ми завтра будемо кормити зовсім іншу пресу, зовсім інше».
Вислухавши представників ЗМІ, голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт пообіцяв взяти до уваги всі пропозиції та зауваження, а також зробити відповідні висновки.
Коментарі
коментарів немає