В обласному центрі Волині «Самооборона Автомайдану» виявила заклади у яких, нібито, процвітає незаконний ігровий бізнес, та буквально «за руку» привела туди правоохоронців. Інформує ТРК «Аверс».

За словами представників «Самооборони Автомайдану», до них надійшло багато заяв з приводу того, що у Луцьку функціонує незаконний ігровий бізнес. Як зазначив заступник начальника штабу луцької «Самооборони Майдану» Андрій Омельчук, інформатори повідомили, що, ніби зверталися з цього приводу і до правоохоронців, проте реакції не було і тому вони попросили допомоги у їхнього об'єднання. Представники самооборони перевірили, чи відповідає дійсності така інформація. Кілька активістів відправилися до закладів, і як переконують, там дійсно можна «випробувати удачу», щоправда  під прикриттям державної лотереї, відвідувачам пропонують грати на гроші. Розрахунок проводять таким чином: гроші кладуть на картку за допомогою якої і роблять ставки. Вартість мінімальної ставки сягає більш як 90 гривень.

Після того як самооборонівці переконалися, що луцький «Лас-Вегас» таки не вигадка, вони передали інформацію правоохоронцям, проте їхньої реакції довелося чекати кілька діб. Тяганина з необхідними  для обшуку документами тривала з 25-го по 27 березня. Два дні хлопці з самооборони блокували  два заклади, які відвідували поціновувачі азарту, і все для того, щоб організатори незаконного бізнесу не встигли повивозити речові докази. Ігрові клуби знаходяться  за адресами Грушевського, 30 та Молоді,12. Операцію «захоплення» розпочали з закладу на проспекті Молоді.

І хоча нелегальний ігровий бізнес – злочин непростий, розпутувати справу прислали 23-річного слідчого Луцького МВ УМВС Волині Назарія Щербяка. Юний правоохоронець, кілька разів порадившись з керівництвом, навідріз відмовився надавати будь-які коментарі і навіть не показав постанову суду про обшук. До приміщення у якому проводили огляд, кореспондентів «Аверсу» теж не пустили. Не запросили до закладу і самооборонівців, які кілька днів та ночей старанно стерегли для луцької міліції докази.

За словами Андрія Омельчука, у закладі на проспекті Волі знаходиться 10 автоматів. Це також підтвердив і Назарій Щербяк. На Грушевського, як зауважив самооборонівець, автоматів близько 20-ти. Заклади функціонували цілодобово. Вхід був вільний. Представники «Самооборони Автомайдану» розповіли, що окрім вже виявлених, по місту працює ще понад 10 таких закладів. На жаль, журналістам не вдалося побачити як виносять ігрові автомати, адже група «захвату» зачинилася у приміщенні більш як на 3 години. Кореспонденти телеканалу не взялися повторювати подвигу самооборони і не лишилися на ніч стерегти ігровий бізнес, тим паче, що правоохоронці пообіцяли, поділитися інформацією про злочин, якщо він матиме місце, з громадою.