У Луцьку до свята Великодня продовжується проект «Школа писанкарства». Поект реалізується спільно з благодійним фондом «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» та  Інститутом мистецтв Східноєвропейського Національного університету імені Лесі Українки. Про це поаідомлє інтернет-видання «Під прицілом». 

 До занять були залучені діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Під час занять вони мали можливість отримати знання про великодні традиції України, та здобути практичні навички мистецтва писанкарства.

Дітям охоче допомогли студенти-волонтери з інституту мистецтв. Свято відкриття «Школи писанкарства» відбулося за участі депутатів Луцької міської ради, представників благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці - Новий Луцьк» - заступника голови правління Ірини Констанкевич та головного юрисконсульта Ігора Поліщука. 

Навчала діточок писанкарству викладач інституту мистецтв Галина Вахрамеєва. Вона розповіла дітям про історію, орнаментику та технології цього виду мистецтва.
Як каже майстриня, за радянських часів в Україні був період коли мистецтво писанкарства практично занепало. Лише завдяки матеріалам які зберіглись у діаспорі, писанкарство відродилось в Україні. За словами пані Галини, 20 років тому ще не було ніякої літератури з якої можна було вивчати це мистецтво. Наразі така можливість є, тож сьогоднішня акція спрямована на сприяння відродженню західноукраїнської національної культури.

Кожному з маленьких учасників представники благодійного фонду подарували книжки Андрія Бондарука «Як написати писанку», та набори для писанкарства, аби юні лучани розвивали в собі любов до українських традицій та виховували почуття патріотизму.  У набори війшли барвники, віск та писочок.