Лучани та жителі Луцького району досить часто скаржаться на величезні черги у Реєстраційній службі Луцького району та труднощі з оформленням документів. Наші кореспонденти вирішили з’ясувати причини і відправились до Реєстраційної служби Луького району. Пише інтернет-видання «Під прицілом».

Уже в коридорі бачимо чергу із 12-15 людей, які одразу ж почали скаржитись на те, що дуже довго триває прийом документів та консультація.

Люди розповідають, що вони змушені ставати у чергу мало не з ночі нерідко й ночували у машинах просто біля будівлі Реєстраційної служби.

Сьогодні люди займали чергу вже з 7 години ранку, а прийом почався, за їх словами, лише о 9.20. Громадяни навіть склали список, згідно якого й заходять у той чи інший кабінет.

З того, що повідомили нам мешканці міста стає відомо, що обслуговує їх лише два реєстратора, досить часто на реєстрації сидить лише 1 людина.

Прийом громадян відбувається у понеділок, вівторок та четвер з 9.00 до 18.00.

«Часто буває так, що можна просидіти у черзі цілий день, але так і не потрапити до кабінету», - скаржаться люди.

Ми вирішили з’ясувати у керівництва відділу Реєстраційної служби Луцького району у зв’язку з чим постійно утворюються черги і що робиться для того, аби їх уникнути.

Однак виявилось, що начальниці відділу Марії Місюк немає, оскільки зараз вона на лікарняному.

Цю інформацію нам підтвердили і самі працівники відділу, а також запевнили нас, що заступника начальника у них немає, мовляв така посада не передбачена у штатному розписі служби.

Зі слів очікуючих стає відомо, що керівниця на лікарняному перебуває уже близько 8 місяців. Хоча, згідно п.5 ст. 40 КЗпП якщо працівник відсутній на роботі понад 4 місяці поспіль – його повинні звільнити.

Звертаємося обласного відділу реєстраційної служби, щоб нам пояснили, хто ж керує відділом, якщо ні начальника, ні заступника немає.

Начальник обласного відділу державної реєстрації прав на нерухоме майно Сергій Передон запевнив, що Марія Місюк дійсно вже довгий період на лікарняному і уже направлені документи в Міністерство юстиції України щодо її звільнення з посади.

Коли ж ми поцікавились хто тоді керує відділом – виявилось, що є таки в.о. начальника і це Аліна Павлюк.

Зауважимо, що реєстратори на питання де і як можна зв’язатись із керівництвом відділу, скеровували нас до Головного Управління міністерства юстиції, а не до в.о. начальника Аліни Павлюк.

Окрім того, Сергій Передон запевняє, що у реєстраційному відділі Луцького району  3 реєтратори постійно оформляють нерухоме майно, а усього там ніби трудиться працює 5 реєстраторів. Люди ж стверджують, що біше як 2 реєстраторі ніколи у відділі не було.

Також треба додати, що у цьому ж приміщенні знаходиться і міський відділ реєстраційної служби, однак там черг немає.

За словами начальника міського відділу Сергія Книша у відділі працює 7 реєстраторів, 5 з яких постійно реєструють права на нерухоме майно.

Наостанок варто зауважити, що візит журналістів трохи таки прискорив роботу працівників служби – якщо станом на 11.00 отримати консультацію вдалось отримати лише 3 людям, то об 11.30 черга зменшилась ще на 3 людини.