Не розглянувши жодного питання на засіданні 59-ї сесії Луцької міської ради вдруге оголосили перерв. Близько півсотні підприємців Завокзального ринку увійшли в сесійну залу. Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».
Луцький міський голова Микола Романюк повернувшись в зал засідань після перерви і сказав, що він був змушений оголосити перерву через те, що депутати повідомили йому про бійку під стінами Луцькради.
«Я зробив перерву для того, щоб вийти туди. За пропозицію депутата Юрія Веги було знято питання з порядку денного. Я ставлю на повторне голосування питання №11. Пропоную його розглянути його перед депутатськими зверненнями», - сказав Микола Романюк.
Залом пролунали чутки про те, що на вулиці побилися підприємці з активістами Самооборони. Однак міський голова запевнив депутатів, що там усе спокійно.
З другої спроби депутати Луцької міської ради знову ж не підтримали питання.
Тому Луцький міський голова оголосив знову перерву на 10 хвилин і запросив депутатів до свого кабінету на нараду.
Коментарі
ідіоти
30.04.2014 16:21:05
ніхто більш за вами не піде . лілька пропіарилась з орловими і ще пару одурачених. дальше работнічки і даже маляри штукатури що ремонт роблять. Дибільні торгаші які все горлом беруть - тепр депутати побачили обліцовку защітніков обездолєних.
от вам і тисячі....
30.04.2014 16:28:39
все що могли зібрали - ну чим не еліта підприємництва ? Розгубили прихильників за роки благополучного співробітництва з орендарями, не вірять вам більше. Інтелектом необтяжені озвірілі обличчя лякають депутатів пронизливим вереском і вимогою повернути пастуха стаду.
Вася
30.04.2014 16:41:57
зато весело. знав би то теж прийшов би.
горгут
30.04.2014 16:59:37
на другий раз не тільки бойцов приведе щоб піхатись а ще й на фаєр шоу потрпатиться.гроші є де брати.тоді приходь.може й підробиш трохи..
на
30.04.2014 17:13:54
5 хв.14 секунді це брат віті обувщика-лисого в червоному світрі адідас.його відношення до ринку як підприємця ніякого.він варить подпольно металоконструкції які потім грогут заставляє купляти під час так званих благоустроїв(по бумагах так те називається).купляти по цені якій скаже..просто горгут дає людям роботу (сказав би Романюк)...чого з під церкви не взяли людей ..там постійно пару штук сидять..могли б тоже смахнути на вас-підприємці
іовенко
30.04.2014 17:17:09
прекрасний організатор но біда що нема кого організовувати бо ідея треба.А тут все як у Королевської в ролику.
Дима
30.04.2014 17:20:55
а где сивак пропала, почему нету?
а що
30.04.2014 17:29:33
там толпу создавати їм?їх скільки всі бачили а штовхатись кричати в перемєшку щоб горгутівські журналісти потім висвітили як толпу недовольних міськрадою?цікаво хто помагає йому той цирк організовувати крім мера та євгена...в стілі східних регіонів..мало але агресівно..
Дімі
30.04.2014 17:31:22
вона з іншого табору.
вона
30.04.2014 17:34:54
ПРАЦЮЄ.
на
30.04.2014 18:12:05
відміну від март та вас прихвостнів.комусь дійсно приходиться і мусим і вашого патрона і вас голярів кормити.пока
Дімі
30.04.2014 17:44:43
На відміну від с.........в, Сівак розумна жінка і робить свою справу.Там є старуха танька і с....... лілька.
тепер можна
30.04.2014 17:45:40
зробити висновки хто і чого хоче. Давайте державу розвивати а не цих нахрапистих особ.
підприємець
30.04.2014 17:49:22
після тих зборів тепер вирішили разом з тим табором не збиратися. Хоч і могли тоді порозумітися правда не було з ким говорити бо вони не хочуть нікого чути.
чого в ладошки не хлопають
30.04.2014 18:41:18
і не улибаються як на базарних зборах ? Шо то там нє так пошло ? Мда- одно слово ГАНЬБА подучили і пользуються направо налєво. Чьо ж ви всіх не освистали - возДУХУ забракло ?
МАРФУШІ.
30.04.2014 19:58:36
Яка в тебе заробітна плата,що таке велике будівництво проводиш ікатька твоя на крутіи машині іздить.І муж олег безробітнии,якого поперли з міськоі ради.Ти удачнии підприємець разом з дєдушкою......
брат олега кандиби
30.04.2014 21:04:48
краде автомобілі і входить в організоване злочинне угрупування. Сімейка ще та !
яка то бійка ?
30.04.2014 21:22:53
горгут премію сказав дасть тому хто перший в зал добіжить. От вони й топтали один одного нещадно.
перший біг
30.04.2014 22:33:01
той що металоконструкції іксклюзівні і варить і продає по іксклюзівних цінах.підприємець сварщих якого горгут держе для отмивкі баблосів через обовязкове реконстроювання по його цінах та технологіях..щось типу купи кірпіч..на відео він лисий з цепочкою великою золотою(дуже показатєльно)...такій торгующі..і сміх і гріх..
Васілій
01.05.2014 07:33:15
так він мені металоконструкцію варив то дуже дорого втюхав, куда мені можно поскаржитися?
слідчому Пилипюку Ю. Г.
01.05.2014 09:08:14
він веде справу про зловживання керівництва ринку.
Всім обдуреним
01.05.2014 08:45:39
Одумайтесь, чи це не горгут казав, що договір можна заключити тільки на 2 роки 11 місяців, бо далі нема механізму законного ???? ---- як тільки депутати пресонули --знайшли механізм. Чи не вам відпилювали площу, а потім появлялись "ліві" контейнери ????? ---взялись правоохоронці - апетит вгамувався . Чи не вас через суди намагались лишити роботи ? ---- "втрутилась" революція, інакше довго доводили б що ви не слони. Чи не вам дахи "впарювали" по таких цінах, що власний з'їхати може ??? ---- Чого вам ще треба ??????? Може пора і за державу подумати - МИ ТУТ ЖИВЕМО і ніхто крім нас не буде її розвивати.
як приємно
01.05.2014 15:43:11
полизать і постоять.ви ж дорослі люди..через пів року вас ніхто не впізнає..залишиться тільки їх клаптик паперу-по якому ви лише номери .де схочуть там і поставлять за скільки схочуть на площі яку будуть вважати за доцільне..з вами такого не буде?дай людині з юридичною освітою свій договір прочитати!спитай хто такий горгут в підприємців чи працівників ринку без офіціозу!http://p-p.com.ua/-/uploads/articles/047/994/original-60a9180aa618c5d5b3289f2bba0e4f39.jpg
гумор то добре, але
01.05.2014 21:27:31
багато підприємців дійсно переконані, що землю навіть вже продали, чого ніхто зробити ніяк не міг, адже без погодження депутатів це неможливо. Кожного дня тиснуть на них страшилками про вічне рабство і вигнання за межі міста. Повірте, люди налякані і в них багато запитань, та ще й мер аукціонами жахає. Депутати , які захищають горгута теж впливають на свідомість народу. Зараз є необхідність прийти до підприємців і поговорити з ними , пояснити і заспокоїти. В людині потрібно розвивати патріотизм, відчуття того, що вона потрібна своїй державі, що буде захищена і може спокійно працювати. Одним словом, це ІНФОРМАЦІЙНА ВІЙНА, яку горгутівці ведуть з самого початку свого існування через певних зацікавлених особ. Довгий час вони намагалися все жорстко контролювати і нагліли з кожним роком. Здавалось, що жодних перешкод не існує, але перегнули з репресіями і народ вибухнув обуренням. Можна сказати, що це і спасло ситуацію на ринку ---НІХТО НЕ ЗБИРАВСЯ УКЛАДАТИ ДОВГОСТРОКОВІ ДОГОВОРИ і просто плати за ті квадрати було МАЛО, Мрія про великий торговий центр в найближчі роки стала б реальністю, адже "свої" довірені люди переконували б , далі так нецивілізовано працювати не можна ---- І ОСЬ ВОНА ЗАБЕЗПЕЧЕНА СТАРІСТЬ І МАЙБУТНЄ НАЩАДКІВ, плюс 2000 ВІЧНИХ РАБІВ !!!! Задумайтесь, адже ще може бути по-різному.
ПРОГНОЗ НА ЧЕРВЕНЬ
01.05.2014 22:23:15
Депутатам треба наймати додаткову охорону --горгутівці прийдуть по те рішення, яке потрібно для них, а ваша комісія нікого з них не обходить. Зараз кожного дня вони будуть крутити фільми жахів про окупацію олігархами ( яким зовсім не треба оці неврівноважені особи ), ПРИХОДЬТЕ І ПОЯСНЮЙТЕ ЛЮДЯМ бо другий табір накручує їх кожного дня.
скажіть тому "табору"
02.05.2014 08:38:51
що реально тільки горгут поки хотів повикидати людей. то як на сході - всі бояться бандерівців, але ніхто їх не бачив. А тут були ВИМОГИ ЧЕРЕЗ СУД ЗАЛИШИТИ БАЗАР !!! Вам тут не страшно , що і до вас прийде , коли з чимось не погодитесь ? Звідки ви знаєте які сервітути є під ВАШИМ павільйоном ? Не піддавайтесь на купку агресивних прогоргутівців - дивіться РЕАЛЬНО ЩО РОБИТЬ ОБЛСПОЖИВСПІЛКА З ВАШИМИ КОЛЕГАМИ. ХТО НАСТУПНИЙ ??? Тут не страшно ?
яку охорону нанімати
02.05.2014 14:28:31
мєнти де?завтра гунчик приведе сотню своїх батраків шизанутих з дружинами заряженними на воплі про єду і буде вимагати щоб місто купило тролейбуси від яких відмовились полякі по ціні яку скаже,присуне голєва потім десяток якихось людей (любих) і скаже що без 3 гривень за маршутку вони будуть голодні .цей спіктакль організував горгут,ткачук евген та микола Романюк..послуухайте що чеше лисий на сходах!РАБСТВА ВЖЕ НЕМА ЖЕНЯ!ХОЧЕШ НА КІНЕЦЬ 80?БОЄЦ АХ... З ДЄДУШКОЮ?
можна зрозуміти
02.05.2014 16:11:42
що бузять проти горгута бо достав всіх і тиском і судами. ЧОГО ЗА ГОРГУТОМ бігає Ліля Сидмороз, сємєйство Орлових, два брата акробата (ну іовенко понятно) Там ото ці істерять і паніку наводять а Лілька як прийшла з "пікєта" то сусідів спитала ЧИ НА ГРОБИ СОБІ НАТОРГУВАЛИ . То як вам то все?
Придор ЛІЛЬКА
03.05.2014 16:47:51
ТИ дивися бо сама собі на гроб наторгуєш.Як в тебе язик повернувся таке сказати. Ти не Сидмороз,а Одморозок.