Підприємці Завокзального ринку не покинуть стіни Луцької міської ради, доки депутати не скасують рішення про розірвання договору Луцькради з Облспоживспілкою. Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».
Зараз підприємці чекають доки депутати Луцької міської ради на чолі з Миколою Романюком повернуться із наради, яку оголосив сам мер міста кілька хвилин тому.
Вона кажуть, що готові чекати і до вечора, але доки не знатимуть, що Луцька міська рада знову прийме рішення про заключення договору з ОСС. Зараз підприємці вигукують в залі «Шибі ганьба!».
Крім того, підприємці пообіцяли, що через півгодини тут будуть усі підприємці Завокзального ринку. Зараз їх у сесійній залі близько півсотні, решта ж чекають в холі, на коридорі та під стінами Луцької міської ради
Депутати оголосили перерв до врегулювання ситуації.
Коментарі
хто
30.04.2014 15:28:11
хотів той прийшов..цього разу ще менше чим того..50 підприємців серед яких половина невідомих та працівники оос горгута розписуються за пару тисяч..
подивіться відео
30.04.2014 15:34:28
завгосп ,бухгалтери контролери...
лучанка
30.04.2014 15:53:37
це завал 50 чоловік натиснули на депутатів і ті знову дали можливість збагачуватись облспоживспілці. Знову всі підприємці у кабалі Горгута і Кандиби
=)
30.04.2014 17:55:35
Вони досить агресивно натиснули насправді.
знаю що кажу
30.04.2014 15:57:19
підприємців там пару чоловік, а решта- працівники облспоживспілки. Це просто спектакль аби виправдати голосування. Депутати за це отримали гроші від Горгута.
НІХТО БІЛЬШЕ НЕ ПРИЙДЕ
30.04.2014 16:10:35
бо вас зневажають і скільки ви не бігали по базару то тепер вас ще менше Де ж ті тисячі, які за вас горло рвали 5 років назад ?????? Ви їх обібрали , давили морально і знищували фізично позбавляючи останнього куска хліба. За все треба платити- ефект бумерангу.
лучанка
30.04.2014 16:31:07
то стадо озвірілих бізонів .
та що
30.04.2014 16:44:50
кричить вона постійно кричить..(та що кричть що хтось прийде.) такій характер то все дуже сумно..так легко бакі запудрити малій частині громадян..яка потім труситись буде за своїх князьків..особо ценні для рейдерского захвата...та тим договір почитай якій ти вже підписала чи будеш підписувати..там тільки номер-місце пор площі по розташуванню фізичному змінюється як хоч..орендна плата на словах якоїсь жіночки з якогось ряда не буде підніматись до 2018 року.а де воно в договорі?вєрующі люди...донєцк-2.ссср вернісь!
кричи чи ні
30.04.2014 17:14:01
то туди більш ніхто б не приїхав. Щось не до їхнього дерибану. Всім торгувати треба, бо за місце більш ніж за кватриру 3 кімнатну платим.
тепер переконалися депутати
30.04.2014 16:48:03
що підприємці проігнорували їхній пікет. Ми хочемо працювати і поповнювати бюджет нашого міста, а не кишені знахабілих набобів, які взяли нашу землю і повторно нам її "загнали" втридорого. Є необхідність пояснити людям доступно доцільність наповнення бюджету і дати гарантіїї спокійної праці. ЦЕ ВСЕ, ЩО НАМ ПОТРІБНО.
ЧОМУ
30.04.2014 16:59:26
Всі повідвертали та поупускали голови.Тому,що підприємців 0. Крім лільки сраколизниці і шарікова нікого не було.Ще пару продавців,які відношення до ринку не мають ніякого.Тепер перевірить податкова ЖАННУ чи продавець оформлении.
стидно має бути
30.04.2014 17:09:22
організаторам того мітингу за таку неадекватну поведінку, все таки в країні майже війна, а ви себе ведете як вороги народу. Невже більш термінового питання нема як розбазарити базар ? Погано що депутати пішли на уступки - треба було вигнати з позором звідти і нехай новини подивляться про обстановку в державі. Позор ! Вчитель-пенсіонер.
вчителю-пенсіонеру
30.04.2014 17:25:31
Не судіть так суворо - нас 2000 тисячі і ми не відповідаємо за цих демонстрантів. Вибачте нам.
пачуйте сход
30.04.2014 17:59:51
підприємці не причому..на те горгут і розраховував..лєві ребята,свої працівники ну і пара все ж таки підприємців хто за якісь обіцяні покращення,хтось просто лизнути..хтось боїться брєжнєва мєсного втратити..але шоу в стілі новин і мало бути..народ зол
а що там прийняли ?
30.04.2014 17:23:12
щось не дочитався.
ПРИЙНЯЛИ
30.04.2014 21:19:03
те, що горгути мучитимуться невідомістю ще до червня, а там дивись влада зміниться і знов "всьо пропало". Молодці депутати - показали калач і сховали в кишеню. Хочиш завалити справу - створи комісію. Чого ж ті мавпи поки депутати радились самі на кнопки не тисли? Бігли як стадо озвірівших бізонів , добре що Самооборона падаючих вчасно підбирала аби свої ж не затоптали.
Підтримую вчителя пенсіонера.
30.04.2014 17:49:43
Кошти потрібні для міста для держави,а горгон з марфушою і стадом баранів приишли в міську раду землю громади дерибанити.
то страйк
30.04.2014 17:51:12
працівників облспоживспілки бо підприємців на пальцях порахувати можна.
=)
30.04.2014 18:08:30
Облспоживспілка активно розгортає інформаційну війну. Але всі депутати міськради вже досить детально вивчили ситуацію, тому і не підтримували цих такзваних підприємців, які прийшли сьогодні. На всі логічні заперечення люди відповідали криками (в яких небуло ні крихти розуму) та хамством.
"всьо пропало"
30.04.2014 18:36:24
обосралісь захватчіки. Достойна компашка во всєй красє.
через годину
30.04.2014 19:16:46
нікого не буде бо всі сепаратисти і обдурені підприємці вже там.
Лучанин Петро!
30.04.2014 20:31:25
А той лисий депутат костюмі з краваткою конкретно відпрацьовує ХАБАР який взяв в облспоживспілки!!!!
женя
30.04.2014 21:37:01
ткачук.осінню за ті гроші повісить бігборди під вибори.памятайте і його і романа Романюка і самого мера.вони вміють знають і хочуть-брати хабарі.проверенні роками люди.а ви працюйте дальше за двушку..
Жителька м.Луцьк
30.04.2014 20:53:23
Ті базарники геть обнагліли,що хочуть те і роблють.В державі біда,не має грошей на армію,врізають зарплати вчителям,медикам та іншим бюджетникам,а вони хочуть платити гроші корумпованим власникам облспоживспілки,а не міському бюджету на потреби дитячих садків,шкіл та медзакладів.Бо бачити іх влаштовує облспоживспілка.Ганьба таким горепідприємцям!
аверс каже сотні
30.04.2014 21:47:22
там від сили 50 підприємців а крепкі хлопці то найманці горгута що скакали як козли бабам на голови. Вся служба контори то підприємці ? Донбас жде нових революціонерів чи там слабо ?
на
30.04.2014 22:22:22
на телебачення кабанчіка завезли..щрєніє пакращилось..може ніхто і не приїзжав вже в текст вписали що треба переданий.аверс після того як став воля (депутата пр) трохи помінявся..джинса..гроши тре як женям..
Осіпов молодець
30.04.2014 22:09:11
перший раз його признала бо говорив розумні речі і адекватно вів себе.
правду каже
01.05.2014 08:55:10
бо казали що не можна більш як на 3 роки договір підписувати а потім вже на 5.
людино
01.05.2014 13:43:24
з якого ти темного лісу вилізла..місяць назад тільки щось комусь там підписали на такий термін..про те що кричить громадянка там до осіпова на аверсі горгут на камеру говорив що він не буде підписувати на такий термін бо ..не може по закону (закони він сам собі на ходу складає).спеціалістка марта уточнила що можуть ввести касові апарати і тоді більшість підприємців не зможе працювати тому облспоживспілка буде підписувати на 5 років тільки..те все було вже десятки раз на відео як на аверсах так на сайтах луцьких..воно вам треба було -вам хтось щось там сказав ..ви не читаєте що ви підписуєте-поки знов не клюне не подивитесь.як можна бути такими тупими.не буде за вас ніхто думати.нема тут голови колгоспу.казали завтра всім збиратись на мості через стирь за приміщенням осс на ковельській.договори занесіть в осс.ждіть самі команду на мості!ТЕТЯНА ІОВЕНКО ДАЄ КОМАНДУ-ВАМ ПІРНАТИ!(ПЛАТИТИ ПОСТІЙНО).
проплачений горгутом
01.05.2014 17:05:40
євген ткачук виходить каже що міський голова казав що на тому місці ринку не буде-толпа реве біжить -міський голова (давно проплачений горгутом)-каже я не казав нічого.так і дальше ушкі на макушкє тримайте..дибл..
знов страхають
01.05.2014 17:18:56
що через місяць кінець світу . Ну накрайняк то на Кромберт енд Шуберт. Тільки нехай уточняють що без нас туди підуть. На червень Слов"янськ вже під міськраду присунуть.
чого депутати
01.05.2014 18:07:22
не йдуть на ринок і не розповідають про обстановку. Люди налякані бо контролери кажуть що вже хтось базар купив.
депутат не
01.05.2014 18:28:38
може кожного заставити прочитати що таке унітарне комунальне підприємство.хоч по гуглу .депутат не замінить ту точку опори яку втратили ті люди після розвалу союза..їм треба вічну міфічну цицьку в вигляді начальника..самі лізуть в рабство..знов через місяць побіжать до іовенко жалітись..баба скаже-він казав що робити не буде такого,обманув..з вас серйозно хто вникає в суть процесів той і не пішов-а пару десятків чоловік з одного ряду яких організував лисий..ну то..одному площу назад верне,друга просто покричати бо любить це,половина найбідніших вєчно переживає що в рабстві буде в олігархів (а те що останні роки творив горгут мол,таке більш не буде..) .ви не привикли самі читати що підписуєте,думати про наслідки-ті люди що там були або при своїх куртізанскіх інтересах,або просто не привикли відповідати перед життям за свої вчинки,частина просто затупіла.а частина взагалі якихось грузчиків з цегельного заводу(гляньте всі фото).що вам має зробити Вега той-мозгі обновити до того періоду шкільного? чи прийти щоб іовенко та лисий з братом сварщиком і ко" істеричний шабаш знов влаштували?подивіться відео з машкою.нахр.. таке робити.ви ж б.. нас всіх за кантужених виставляєте.депутат не батько вам самі чимось цікавтесь а не пів часа байок в рік...старий ринок з цого року спригне від горгута-ОТ ТОДІТО ЗАЖИВЕМ.за двох платити будем.читай що підписуєш мр...зь
всеодно
01.05.2014 20:21:18
треба людям пояснити бо вони ще від нахрапистих сепаратистів до пам"яті не прийшли -- товкли в мозги то все роками їм, то як тепер можуть голови включити. слухав навіть людей з освітою і то мелють таке...
жені
01.05.2014 18:48:55
Ткачуку.середня ставка за аренду кв.м офіса в районі 40 кв. та 33 кв 40-50 грн.пляс світло.ставка наприклад в чернівцях комунальне підриємство калин.р-40 грн. ставка за ті магазини що ти шуршав по луцьку(линик,свої напевно біля 5 грн.) які ставки в башкаленка та смоленга на привозі і скільки там рабів то діло друге..з чим ти порівнюєш?завтра горгут зробить як в любомлі 160 грн.кв.м а там було два роки назад 50..
дивнна людина мер
05.05.2014 17:35:41
чого не користуватись землею напряму і отримувати НОРМАЛЬНІ гроші а не горгутам роздавать.
ТОМУ ЩО
05.05.2014 19:15:54
Напряму РОМАНЮК великии кусок в кишеню не покладе,а горгут фрукт провірении мером.Прокладка надіина в якоі завжди можна брати.і спокіино ховати в карман.
те
05.05.2014 19:35:08
саме по маршутках.так вже пропихає 3 грн. і так і сяк..
Чого чекаємо
05.05.2014 19:40:28
Романюку недовіру.Нехаи бере приклад з мера Львова.,або іде геть.....
він
05.05.2014 21:24:27
вже збирає пенсійні повним ходом-місяць другий і вибори нові..а откати з горгутів то -зароблене..під події всі прокатить..так що кому за що переживати...як при Кравчуку-ви ідейні там собі волосся рвіть хоч на голові а ми "економікой ібо ми крепкі гаспадарникі".слава горгуту,Романюку,катерині ващук! славте за ту ж.. де зараз находитесь..вибирайте далі кормільців камсамольців-вони знають як..кгб учило..
хто в комісії
06.05.2014 19:57:00
по ринку? Пора знати вже що робиться !
Анонім
07.05.2014 08:42:40
Шаріков і Одмороз.
певно
07.05.2014 22:32:26
з 15 буде відомо.