У Кіровограді вчора знайшли мертвим генерала податкової, начальника Святошинського відділу податкової інспекції Володимира Тесленка, йдеться у сюжеті ТСН. 19:30.
Як стало відомо ТСН, 48-річний генерал до 5-ї ранку відпочивав із друзями в кафе у середмістті. Після цього його відвезли додому.
Однак уже за пів години понівечене тіло податківця знайшли неподалік іншого розважального закладу на вулиці Арсенія Тарковського. Чоловіка забили до смерті - ймовірно, ногами та цеглою.
Коментарі
Пашка
03.05.2014 08:13:34
І треба було бухати цілу ніч.
kar
03.05.2014 08:15:54
Хотілося б подивитись на його обійстя і стане зрозуміло яка була причина загибелі.
гость
03.05.2014 08:20:17
а где были мусора или они помогали убивать?
Байпас
03.05.2014 08:22:33
Вот такие генералы , гордость налоговой инспекции - надо бы его наградить орденом " За взятие разливайки".
Вовчик
03.05.2014 08:26:35
Розрахуватися хоча б встиг?
дем
03.05.2014 08:32:21
Вот такие генералы везде руководят, о каком порядке можно говорить наверное на последние гулял.
іван справедливий
03.05.2014 08:36:44
А в цей час… у нас в маленькому місті Баранівка, що на Житомирщині, чинний мер Анатолій Душко також кормить та поїть генералів, а як?...бо тихесенько і вправно перенаправив бюджет міста, не без самовдоволення та фільтрації, прямісінько через власне підприємство "Авіс", та ще й не без злочинної допомоги директора підприємства... правильно-власної дружини. Враховуючи значні кошти місцевого бюджету та додаючи до них "пожертви" небайдужого до чергових обрань депутатом ВР пана Литвина В.М. (так саме того Литвина), що наразі складають десятки мільйонів гривень, можна тільки здогадуватись в яких розмірах тихо, "без шуму і пилі", вправний мер запаковує власні кишені бюджетними коштами. Та грошей завжди мало, а цинізма мера хоч відбавляй - от тут Вам відразу і побори місцевих підприємців, які ще остаточно не вимерли, для організації застільних заходів силовикам району. Хто ж прикрие-прикришуе? Головне тихо!, без шуму, без стрілянини...сиди тай розкрадай те, що ще зосталося в державних закрома! Слава кормільщикам і поїльщикам ментов - мерам-злодіям!!!
Днепр
03.05.2014 08:37:49
Генерал налоговой...аффигеть..!!!! Зачем там звания ?
юрий
03.05.2014 08:42:22
такую тварь убить не грешно, бог простит! ПРосто ПРиспособленец и коррупционер, решил изъять в карман налог с заведения,забыв, что уже изымал-вот и получил. чаще надо скотов наказывать!!
знаток
03.05.2014 22:53:01
ты бы молчал,будешь знать все причины,будешь рассказывать и судить!
петя
03.05.2014 08:50:42
эти твари-бандиты в законе.Они берут всё что хотят бесплатно,будешь возникать,заберут бизнес.Видно добеспредельничался.
ефрейтор
03.05.2014 08:52:18
зарплату получают за звание и должность то есть две зарплаты
Предприниматель
03.05.2014 09:35:02
Человек во время правления ПР дослужился до генерала налоговых войск! Что же надо было сделать, кого же надо было пресануть чтобы на плечи упали генеральские погоны? Воистину- хороший индеец-мертвый индеец.