Українські силовики намагаються відбити будівлю міського управління міліції Маріуполя, яку захопили представники так званої Донецької народної республіки "Представники ДНР захопили будівлю міськуправління міліції. Пишуть Факти.
В даний час міліція і Національна гвардія намагаються відбити будівлю", - розповіли в прес-службі Донецької обласної міліції, передає Інтерфакс-Україна. Інформації про поранених і загиблих поки немає. Водночас, як повідомляє народний депутат України Олег Ляшко, приміщення Управління внутрішніх справ в Маріуполі захоплено проросійськи налаштованими людьми, вони стріляють в бік українських силовиків. За його даними, серед нападників - 8 вбитих, з української сторони є поранені. "Приміщення УВС в Маріуполі повністю блоковано по периметру нашими військами і технікою. Терористи забарикадувалися всередині і відстрілюються. Наказ живими їх нікого не брати..." - написав він на своїй сторінці у Фейсбуці. Раніше депутат там же повідомляв, що "терористи, орієнтовно 30 чоловік, захопили два поверхи приміщення УВС, наші відбиваються на третьому".
"Терористи стріляють з автоматичної зброї, використовують гранати. Зовні на допомогу нашим прибули три БТР і війська. Стріляють на ураження... З будівлі навпроти поліклініки проти нас працюють російські снайпери. Серед терористів - вісім убитих, наші всі живі, але багато поранених", - пише Ляшко.
За його словами, операція нападу добре спланована, серед місцевих міліціонерів є "зрадники, які допомагали ворогові". Він також зазначив, що "професійно діють російські спецпризначенці ГРУ". Крім того, в соцмережах пишуть, що загорівся перший поверх міськради.
Несуть вбитого бойовика
Постріли і кров на землі у Маріуполі. Серед проросійських активістів є поранені
Кров на бруківці у Маріуполі
Коментарі
Київ
09.05.2014 13:27:42
Влада стріляє в своїх громадян!
Псевдобандеровец
09.05.2014 13:31:16
Поздравляю Шарик, ты балбес!
андрей
09.05.2014 13:32:08
Свои с оружием не захватывают админздания и исправительные учреждения
Я
09.05.2014 13:32:14
А может "громодяни" стреляют в свою армию?
Одесса
09.05.2014 13:32:20
Украина уничтожает врагов! Слава Украине!
україна
09.05.2014 13:32:39
брехня! Влада стріляє по терористах. Хто з мечем прийде, від нього і загине.
отец Никон
09.05.2014 13:33:46
не своих людей , а своих предателей !!!!!!!!!!
киевлянин
09.05.2014 13:44:05
Ага.. Конечно же в мирных граждан.. Если бы это происходило в России, куда они так хотят, то с ними вообще бы не разговаривали.. Достаточно вспомнить Чечню, Дагестан и т.д. Даже в Москве в 93 году с танков расстреливали " Белый дом".. и никого это не волновало.. А тут настоящие терористы, часть из которых российские диверсанты, и у нас говорят с ними обходятся жестоко.. Скажите это родным тех студентов, которых нашли с вспоротыми животами.. Они вас скажут, как с ними вести себя нужно.Я бы этих тварей (короладских) вообще живыми не брал.. меньше уродов будет. А если мирные граждане способствуют террористам, то по закону (который пока никто не отменял) они соучастники преступления. Это тоже, кстати, наказывается уголовно. Если хотят что-то изменить, то флаг им в руки.. есть выборы, есть политические партии.. побеждайте и действуйте.. а не с оружием в руках права качайте..
Васек
09.05.2014 13:29:08
Дано пора.
КВОБОЛИК
09.05.2014 13:30:58
То терористи
Украина
09.05.2014 13:30:59
Неверно Власть стреляет в бандитов
Львів'янин
09.05.2014 13:31:05
Це ганьба! Влада стріляє у власних громадян! Люди, чи ви забули як було коли в нас стріляли??? Що ж це коїться!
Украина
09.05.2014 13:32:07
В бандитов стреляет, а не в граждан
одесса
09.05.2014 13:33:13
А давайте разберемся могут ли быть свьи граждане террористами? Если могут и они террористы то какие проблемы? Террористов нужно уничтожать своих или чужих! Если их не уничтожать они завтра уничтожат всех! Власть не должна жевать сопли!
Віктор
09.05.2014 13:36:31
У ДНР сеператистів-тирористів зовсім чердак знесло. Куди вони на вила лізуть, як монгольське-іго. Ляшко з них майський шашлик зробить. Слава Україні!
1111
09.05.2014 13:40:10
меньшинство навязывают свои правила всему востоку страны, при этом навязыВают свой терроризм. В плен не брать, тела кремировать
ert
09.05.2014 13:40:21
власть стреляет в террористов!
андрей
09.05.2014 13:42:16
Свои с оружием не захватывают здания, тем более исправительные колонии