Росія не може і не збирається гарантувати територіальну цілісність України. Про це заявив прем'єр-міністр Дмитро Медведєв в інтерв'ю агентству Bloomberg. Пише ТСН.
«Ми нічого нікому не повинні гарантувати, тому що ми ніколи не брали на себе жодних зобов'язань на цю тему, але ми виходимо з того, що найголовніше завдання - заспокоїти ситуацію на території України, не гарантувати щось комусь, а заспокоїти цю ситуацію», - сказав він. При цьому Медведєв зазначив, що Євросоюз і США повинні дати гарантії Москві, що «не будуть втручатися у внутрішні справи України».
«Хай нам наші партнери по діалогу, в тому числі Євросоюз і США, щось прогарантують - про те, що не будуть втручатися у внутрішні справи України, нехай вони нам прогарантують, наші партнери на Заході, що вони не будуть втягувати Україну до Північноатлантичного альянсу, що ті люди, які живуть на Сході, не втратять можливості говорити російською мовою, що не прийде якийсь божевільний «Правий сектор», не почне їх різати», - додав він. Раніше голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський заявив, що агресія стосовно України може обернутися для Росії повним крахом. На його думку, дії Путіна призвели до того, що для українців Росія вже не може вважатися «кровним братом», а швидше - «далеким родичем».
Коментарі
рок
20.05.2014 09:26:35
Танцор діско мєдвєдь,так і США і ЄС вам опаришам паРашенським не збирається давати гарантії....
Александр
20.05.2014 09:28:41
Поэтому никаких гарантий о внеблоковом статусе Украины мы давать России не будем.
Жидомоскаль
20.05.2014 09:32:52
Пц окраїні
Не спец
20.05.2014 09:33:07
Звиздюк он....
Obotoo
20.05.2014 09:38:49
МеТвЕтефф- пустышка, фетиш...
ха-ха
20.05.2014 09:39:51
медведев не збыраеться гарантуваты цилиснисть украины,а от него никто етого и не ждал
бела
20.05.2014 09:40:04
а кто-то еще сомневался?
стас
20.05.2014 09:41:18
Агресивна Росія завжди була завойовником, в їх крові тече кров половців (степові воїни). А зараз особливо це проявилось, бо до влади пийшли прямі їх нащадки. Погляньте на їх ріст???
Виктор
20.05.2014 09:41:38
Очередное доказательство истины! Чем меньше мужик, тем он паскуднее! А этот маломерка вообще самое пакостное создание! Зас**нец!
ане
20.05.2014 09:43:56
Сумасшедий не русскоговорящий правый сектор, где 30% ФСБшные провокаторы, а Медведев. Любой ветеринар подтвердит дтагноз.
сергей
20.05.2014 09:43:56
непойму почему русский язык это собственность кремля и все кто на нем говорит рабы москвы
Зх
20.05.2014 09:44:21
Гарантировала россия безопасность Украине при отказе от ядерного оружия и воспользовалась этой ситуацией. Теперь ничего не гарантируют. Путлер и Медведь - ху%ло
BMV
20.05.2014 09:44:55
Какое же .авно, этот медведец
Володимир
20.05.2014 09:46:00
А як же Будапештський меморандум?http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/998_158
Меморандум
про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України
до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї
Дата підписання: 05.12.1994
Дата набуття чинності: 05.12.1994
.....
2. Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої
Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки
підтверджують їх зобов'язання утримуватися від загрози силою чи її
використання проти територіальної цілісності чи політичної
незалежності України, і що ніяка їхня зброя ніколи не буде
використовуватися проти України, крім цілей самооборони або
будь-яким іншим чином згідно зі Статутом Організації Об'єднаних
Націй ( 995_010 ).
3. Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої
Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки
підтверджують Україні їх зобов'язання згідно з принципами
Заключного акта НБСЄ( 994_055 ) утримуватись від економічного
тиску, спрямованого на те, щоб підкорити своїм власним інтересам
здійснення Україною прав, притаманних її суверенітету, і таким
чином отримати будь-які переваги.
....
Підписано у чотирьох рівно автентичних примірниках
українською, англійською та російською мовами.
За Україну За Російську За Сполучене За Сполучені
Федерацію Королівство Штати Америки
Великої Британії
та Північної
Ірландії
(підпис) (підпис) (підпис) (підпис)
Л. Кучма Б. Єльцин Дж. Мейджор У. Клінтон
Будапешт, 5 грудня 1994 року.
Михаил
20.05.2014 10:50:29
Как сказал Бисмарк договор подписанный с Россией не стоит даже бумаги на которой от написан. А человек был великий.
Эх
20.05.2014 09:46:48
Теперь никто не сомневается в несостоятельности российского правителя
украінець
20.05.2014 09:49:06
Хто тебе просив про гарантіі мудак ти недорослий! Шукай куди будеш сам тікати бидло пукінське!!!
украінець
20.05.2014 09:53:26
Недоросток, подумай за себе. Майдан не загорами- знесе а тікать нікуди!
Українка
20.05.2014 09:53:58
Путин благодарит Абвера (Здрылюка), из-за этого предателя матери, можно говорить что "бендеровцы" (дословно по путински) убивают мирных жителей востока. Очень сожалею, что матери и сестре приходиться каждую минуту об этом думать.
петр
20.05.2014 09:56:02
РАХИТ.
ленка
20.05.2014 10:05:11
Нужны "санитары", как волки леса зачищают,в России должен тоже найтись "санитар"от этой падоли.
Тоже гость
20.05.2014 10:05:41
Да пусть он подотрется своими гарантиями и обязательствами, карлик глупый, шестерка распутинская. И вообще, кого нахрен интересует мнение этой брехливой, лицемерной, осатаневшей и раздувшейся от собственного типа величия и глупости москаляндии.
Сашко Колорадский
20.05.2014 10:50:01
Если в действиях России Вам что-то не нравится или раздражает, то никто не мешает Вам забиться в угол и порыдать!
Сергей
20.05.2014 12:42:22
Димон, мы сами будем решать вступать нам в НАТО или не вступать. ПТН ПНХ!!!! Слава Україні!!!!