В обласній бібліотеці Рівного київське видавництво «Laurus» презентувало історичну серію літератури.
Відвідувачі познайомилися заодно з авторками двох книг з історії Волині, які співпрацюють з видавництвом, Катериною Липою, яка представляла ілюстровану енциклопедію «Твердині князів Острозьких: замки, монастирі, храми XIV-XVII ст.», та Наталією Старченко, що привезла свою монографію «Честь, кров і риторика. Конфлікт у шляхетському середовищі Волині». Про це пише «Рівне вечірнє».

«Твердині князів Острозьких» – це візуальна енциклопедія, що у яскравій і доступній формі розповідає про фортифікаційні споруди, зведені кількома поколіннями князів із роду Острозьких: замки, оборонні споруди міст, укріплені монастирі та храми. У книжці понад 200 ілюстрацій.

У монографії «Честь, кров і риторика. Конфлікт у шляхетському середовищі Волині» Наталія Старченко аналізує культуру ворожості волинської шляхти, ритуали і сценарії конфлікту, норми і відступи від них (оголошення про помсту, виклики на поєдинок, акти символічного насильства, типові шляхетські переступи).

Окрім книг, які презентували авторки, видавництво привезло у Рівне та передало у фонд бібліотеки ще кілька видань зі своєї історичної серії: Сергій Плохій «Козацький міф. Історія та націєтворення в епоху імперій», Олексій Міллер «Украинский вопрос в Российской империи», Олексій Толочко «Киевская Русь и Малороссия в ХІХ веке», Наталя Яковенко «Дзеркала ідентичності. Дослідження з історії уявлень та ідей в Україні XVI – початку XVIII століття», а також усі книги з поетичної серії «Числа»: Олег Чухонцев «37», Тимур Кібіров «3 книги», Сергій Жадан «30 доказів існування Бога (і 29 заперечень)», Петро Мідянка «40 сонетів і гербарій», Лев Рубінштейн «Сонет 66».