Міністр закордонних справ Андрій Дещиця заспівав найвідомішу пісню про Путіна під посольством РФ, - пише Еспресо.
Нагадаємо, там же голова МЗС заявив про винесення на засідання РНБО, що відбудеться у понеділок, питання повного закриття кордону з Росією.
Як повідомляло Еспресо.TV, 14 червня сотні активістів зібралися під дипломатичним представництвом Росії, після того як у Луганську терористи збили український військовий літак, в результаті чого загинули 49 українських військовослужбовців.
http://www.youtube.com/watch?v=kac73Ks_Yqo
Коментарі
Одеса
15.06.2014 11:00:38
Коли людина боїться, будь-кого, її треба знімати. У відставку, нестриманого.
Олександр
15.06.2014 11:08:43
Кого боятись, проплачених наколотих зеків, злочинців, і придурків?
Володимир
15.06.2014 11:02:16
Дещиця молодець.........!Браво!!!!!!!!!!
Ігор
15.06.2014 11:02:17
І така "влада" в Україні?! Це ж ганьба до неба...
Олександр
15.06.2014 11:07:44
В чому саме ганьба?- в тому що людина , мужик, назвав те що є?
ссср
15.06.2014 11:10:16
а ты хочеш пахана-овоща назад-----------мужык правду в глаза валит-------------ПУТЯ---------Х*Й С БУГРА и .
джон
15.06.2014 11:05:22
Якщо,народ сказав що він ху*ло,значить він ху*ло і для керівництва Держави.Керівництво Держави з народом.Молодець!
Олександр
15.06.2014 11:06:33
Зараз у нас немає сили на адекватну відповідь, але ОДНОЗНАЧНО ця відповідь буде якщо не нашими синами, то внуками точно.
Надежда
15.06.2014 11:07:47
Не нужно министру иностранных дел оскорблять презтдента другой страны Все претензии к существующей власти По-моему сдают наши земли наших солдат и так долго решают как нужно воевать Пусть отдаст свой пост Огрызко а министром обороны Гриценко
Олександр
15.06.2014 11:10:53
Пишу на русском, вещи всегда нужно называть своими именами, особенно когда тупость и полная зомбированность, превосходит все пределы.
458
15.06.2014 11:20:12
100 пудов
Анонім
15.06.2014 12:29:03
По сравнению с тем, то позволяют себе русские дипломаты, в том числе Жирик, это вообще реверанс кисейной барышни.
джон
15.06.2014 11:08:04
Якщо,народ України сказав що він х..ло,то значить він х..ло в тому числі і для керівництва Держави.Молодець!
Олександр
15.06.2014 11:12:24
О Д Н О З Н А Ч Н О !
Елена
15.06.2014 11:19:38
Зрозуміло,що емоції зашкалюють,але людині із влади треба бути стриманішоюя Це обличчя УКРАЇНИ!
ник
15.06.2014 11:17:02
Не по дипломатически, но когда Х*йло нагло врёт, то ответ должен быть мужской. Молодец!
Ірина
15.06.2014 11:18:21
Побачила це відео....Здається,Україна поховала разом з небесною сотнею усе що мала цивильного,розумного,інтелігентного......Якась пропонує міністру МЗС України продовжувати її думку .....і цей міністр - обличча країни ,дорослий дядько , продовжує........х......ло.....І що далі треба робить простому населенню?На це дивиться і цим пишаться?Німа чим....лалалалалалалалалалала.....Заспіваєшь,коли 16 газ відключать.....Чорт тобі забирай....
vadim
15.06.2014 11:34:36
не паникуйте направь свою энергию на врагов страны, а не на нытье
читающий
15.06.2014 11:18:38
Россия аж захлёбывалась, так кричала, чтобы защищали её посольство. Дещиця очень профессионально провёл беседу для взбудораженных бунтарей, утихомирил их, пропел куплет известной во всём мире песни для успокоения протестующих, бунтари мирно разошлись. Цель была достигнута - фонтан эмоций перекрыт, люди разошлись. А теперь начались различные интерпретации события.
Елена
15.06.2014 11:23:29
Зрозуміло.що емеції зашкалюють.Але людині,яка є владою в державі треба бути більш стриманою в своїх вимовах Це обличчя УКРАЇНИ!
vadim
15.06.2014 11:32:16
Дещица, мужик!!! Иногда даже министру иностранных дел надо говорить правду! Не сомневаюсь, его уволят, но он настоящий патриот и все эти последние месяцы он защищал нашу страну. Он нужен нашей Родине и должен оставаться во власти, пусть и не в должности министра! Еще раз, спасибо патриоту!
Valerchik
16.06.2014 09:34:29
Уволят?, тогда Яроша на его место, может более доходчиво объяснит.
ната
16.06.2014 10:18:05
МОЛОДЧИНКА! Назвав все своїми іменами! А те що нашу владу обзивать хунтою - це наромально? Нехай знає убивця собі ціну!