Охоронцями порядку були застосовані міліцейські кийки. Міліція розігнала мітинг активістів Майдану, який тривав у неділю, 22 червня, у Харкові. У ході розгону були застосовані силові методи, зокрема, використовувалися міліцейські кийки. Пише Кореспондент.
Нагадаємо, що 22 червня у Харкові відбулися відразу два мітинги: Майдану і Антимайдану.
Раніше також повідомлялося, що між прихильниками єдності України і проросійськими активістами в Харкові сталися сутички.
Коментарі
Гість
23.06.2014 09:18:20
Не встиг цей Кернес повернутися, як знову в Харкові заворушення. Посадіть його, нарешті, до СИЗО! Це головний сепаратист Харкова разом із Добкіним!
Мила
23.06.2014 09:19:40
Вернулся спонсор Кернес, и в Харькове опять нагнетается ситуация. Делайте вывод. Жаль, что его не добили до конца, та еще сволочь
Харьков
23.06.2014 09:22:20
Гнать такую милицию в три шеи!!!
Авакову
23.06.2014 09:23:08
Було тихо,Харків був український. Повернувся Гепа,почалось...Аваков,ти кришуєш "мусарню","мусарня" кришує рашистів,і все це за наші податки,ця гідра в погонах живе.Негайно змінити Авакова,негайно закрити Гепу.КП і ПР (ПРУ) на нари,не посадите їх,то вас народ покладе скопом,усіх .ВзРаду -геть негайно!!! Ви дограєтесь що підпалите Харків,і припиніть розвозити "переселенців" по Україні,то на 80% агенти Параши,ви Україну в тилу підриваєте.Переселенці мають проходити перевірку СБУ,а вони навіть данні на місцях відмовляються давати.Кого ви нам підсилаєте,вони влаштовують п"яні дебоши і перебирають житлом,тільки центральні райони міста подавай,це шо таке?
Анонім
23.06.2014 09:28:20
КАКИЕ МОГУТ БЫТЬ ЕЩЕ И МАЙДАНЫ КОЛЬ КАРАТЕЛЬНЫЕ ОПЕРАЦИИ ПРОТИВ СОБСТВЕННОГО НАРОДА УЖЕСТОЧАЮТСЯ И НАРАСТАЮТ, ЛЮДИ ПОКИДАЮТ СВОЕ ЖИЛЬЕ И ТЕРЯЮТ РОДНЫХ.
Анонім
23.06.2014 09:31:12
И КАК ОБЫЧНО ВСЕ КОМЕНТЫ ОДНОБОКИЕ. МОЖЕТ НАДО ПРОПУСКАТЬ И ДРУГИЕ КОМЕНТЫ!!!???
вуйко
23.06.2014 09:33:25
Сепаратисты, АНТИмайдан, активисты , - это люди с разным противоположным видением состояния Украины.
Вова
23.06.2014 09:33:30
Разогнать харьковскую милицию.
Алеха
23.06.2014 09:37:48
И этих тоже и к меру в гости .
Алеха
23.06.2014 09:36:36
Пока люди не кричали раша-раша им не надо было покидать дома и терять родных. И ещё - похоже наш мер не так сильно любит Харьков как говорит.
1111
23.06.2014 09:39:56
Во время майских праздников компания Аэрофлот вывозила имущество Кернеса в Москву. Компетентные службы должны это проверить и дать оценку!